Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.035
Cevap
849
Favori
832.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4K netflix için yer arıyorum. En para kampanyasından yararlananlar olursa benim için daha iyi olur. 11 12 yıllık üyeyim. Devam eden Spotify üyeliklerimi referans verebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultrakurt2012 U kullanıcısına yanıt
    Fiyat nedir uzun süreli üye olabilirim.

• Merhaba 10 tl gibi bölüştük grup dolmak üzere son 1 kişi özeldende yazmıştım size.
  • ltendymion L kullanıcısına yanıt
    Yeni bir arkadaş eklendi teşekkürler arkadaşlar

• Grubumuz dolmuştur ilgi için teşekkürler.
  • NEtflix gurubu kurmak ıstıyorum 10 senelik üyeyim enpara ındırımımı spotıfye kullandıgım için kart indirimim yok ,tüm kredı kartı ve sanal kartlar için 1 aylık beleş kullandığım için 1 aylık bedava uyelıgımde yok. ancak aylık uyelık olarak 9 tl den 3 kişi daha bulabılırsem gurup kurmak istiyorum.
    Guven yonunden sıkıntınız olmasın,referanslarım profilimde mevcuttur.
  • musdappo M kullanıcısına yanıt
    Bu adam banlanmıştı, tekrar açılmışmı üyeliği ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musdappo

Bu mesaj silindi.
    aylardır moderatörleri çağırıp günde 10 kere mesaj atan şu dolandırıcı tiplerini banlayın diyoruz, kimse müdahale etmiyor. Ama belliydi böyle olacağı. Çok uyardık bu tiplere karşı, almayın şunlardan diye.

bide yüzsüz herif bana ; "ucuza üyelik satıyorum işte insanlara, sen niye rahatsız oluyorsun" diyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 30 Nisan 2019; 22:14:25 >
  • Netflix grubumda 3 kişilik yer vardır aylık 10 TL ödemeler güvence konusundan aylık olarak yapılmaktadır katılmak isteyenhttps://t.me/joinchat/MqBhpRNBeMax9uXjYVwqlA

• Merhaba, UHD grubumuzda 1 kişilik yer mevcuttur. İlgilenenler mesaj atabilir.

• Doldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzelÜyelik -- 1 Mayıs 2019; 16:21:11 >
  • clint0n kullanıcısına yanıt
    Yeriniz boşsa katılmak istiyorum ?

• Cep telefonum olmadığı için özel mesaj atmam yasakmış.

• 1 kişilik yer arıyorum. Eski üye olanlara 3 veya 6 aylık ödemede yapabilirim

• 2 sefer ücretsiz üyelikten sonra 4 kişilik bir grupta (aylık 10 tl) devam etmeyi düşünüyorum. senelerdir dgplay grubum var. netflix ede her ay yeni üyelikle uğraşmayayım dedim.

UHD hesaba ayda 10 tl den katılmak isteyen pm atabilir.
  • UHD üyelikte yer arıyorum 1 kişi.
  • Netflix i uzun süre kullanmak istiyorum,
    ödemeleri aylık yaparım bi sıkıntı çıkmaz,

Her ay yeni üyelik açanlar uzak dursun.

Buradan pm atamıyorum.

Wp: 534 059 26 57
  • Mc_FiRaR kullanıcısına yanıt
    Hocam selam uzun süre kullanacaksınız katılmak isterim aksatmadan her ay düzenli ödeme yaparım

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theunforgettable -- 6 Mayıs 2019; 17:57:53 >
  • Selamlar 4 kişilik grup kuracağım. 3 aylık peşin olarak toplayacağım her ay 10 tl ile uğraşmamak için. Whatsapp grubu olacak herhangi bir sıkıntıda iletişime geçmek için. Katılmak isteyen arkadaşlar mesaj atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi road35 -- 3 Mayıs 2019; 23:8:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.