Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ceka16 , ceka16 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
16.062
Cevap
852
Favori
834.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    başka bir sayfada 7.5TL'den üye arıyorsun? Amacın nedir?
  • Selamlar , Güvenilir arkadaşlarla bir gruba katılmak istiyorum.

PM atarsanız görüşelim
  • 3 ay 30 TL olarak bir kişilik yerim var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba;

Devam eden bir UHD (4 kişi) grubum olduğu için arkadaşımı kendi grubuma ekleyemedim. Şu an için 2 kişiler, UHD (4 kişilik) üyelik alacaklar, katılmak isteyen olursa dm atsın. Bu arada eğer 4-5 aylık toplu şekilde gönderecek arkadaşlar olursa daha iyi olur çünkü otomatik ödeme olduğu için her ay istemekle uğraşmak istemiyorlar ama aylık göndereceğim derseniz o da olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abidinx -- 6 Mart 2019; 13:34:18 >
  • Eski üyelerden kurulu 4K ULTRA HD Gruba dahil olmak isteyen PM atabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de 4k grubuna üye olmak istiyorum
  • 4k uhd grubuna üye olmak istiyorum referanslı ve eski üyeler tercihim.

• Arkadaşlar bazen gerçekten ne yapmak istediğinizi anlamıyorum. Grup arıyorsunuz hazır grup var kurulmuş, 2 kişi alacağız diyorum eminim hâlâ grup aramaya devam edeceksiniz. Sağlam, sürekli bir grup, üstelik toplu ödeme yaparsanız ve 2 ay sonra çıkacağım derseniz sorun yok aynı şekilde IBAN numaranıza kalan kısım gönderilir. Referansı yüksek, çok eski üye, rütbesi yüksek gibi istekleriniz var tamam haklısınız ama bizim gibi ciddi kullanıcılar nasıl arkadaş bulacaklar. Gruba girelim diyoruz eski değilsin ödemezsin gibi olup alınmıyoruz, o zaman üyelik biz açalım diyoruz üyelik açıyoruz devam edeceğiz diyoruz yine yok. Bizde kimsenin parası kimsede kalmaz, altı üstü netflix keyfi yapmak istiyoruz. Zaten UHD 2 kişilik olsa ondan alırız ama HD var 2 kişilikte, bu yüzden UHD aldık ve 2 kişide hem bundan faydalansın hem de fazladan 2 kullanıcı için biz fazla ödememiş oluruz. Durum bu, gerçekten isteyen varsa pm atsın lütfen, whatsapp grubundan devam edeceğiz zaten. Kriterlerine göre grup arayan arkadaşlar için yapabileceğimiz bir şey yok.

• 4K UHD için 3 kişilik yer var 1 aylık ve 7.5tl yararlanmak isteyen pm atabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

4k uhd grubuna üye olmak istiyorum referanslı ve eski üyeler tercihim.
    Özel msj attım.

• Netflix Telegram Grubu.
    https://t.me/joinchat/B7uHB0xF4XDSiw9Hvhlg5g

• haqueim H kullanıcısına yanıt
    Merhaba, benim gruplar senelik oluyor mlsf

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • haqueim H kullanıcısına yanıt
    Pm gönderildi

• quote:

Orijinalden alıntı: 1lost

Pm gönderildi
    hocam diğer arkadaştan aldım sizden önce ihtiyacım kalmadı şuan, teşekkürler
  • Her ay FAke hesap açıp ( Fake açmıyorum - yeni hesap açıyorum diye kendilerini savunurlar )

Para ödemeden Hile yöntemleri ve kart kandırmacası ile

İnsanlardan para toplayarak ucuza üyelik dağıtan kişilere İTİBAR ETMEYİNİZ !!!

Netflix'i kandırıp bu yöntemle resmen EMEK HIRSIZLIĞI yapmaktadırlar. Netflix'e o kadar emek ve yatırım yapan insanların / insanlarımızın / yapımcı şirketlerin haklarını hiçe sayarak hile hurda yolu ile hesap açanların gruplarına üye olmayınız..

Burada bir Paylaşım grubuna üye olurken Lütfen hesap sahibine Email adresinin ve üyelik bilgilerinin Ayda 1 değişip değişmeyeceğini ISRARLA sorunuz...

EMEK HIRSIZLARINA ORTAK OLMAYINIZ !

Emek var arkadaşlar emek...

• Netflix şu ücretsiz deneme olayını kaldırsa da şu uyanıklar defolup gitse şu başlıktan.

Özellikle aylık satıyorum diyenler deneme sürümü satıyor arkadaşlar. Uzun vadeli grup kuranlara katılın. Deneme sürümü satanlar 7.5 tl ye satıyor çoğu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 7 Mart 2019; 7:51:19 >
  • Ayda 1 email adresi ve üyelik bilgilerini değiştirmeyen arkadaşlardan 3 aylık almak isterim diğer türlü kurnazlık yapan arkadaşlar lütfen yazmasınlar.
  • 3 arkkadas kullandıgım netflıx 4k uyelıgıne abone olmak ısteyen 1 kısı alıcagım (eskı uyelerden)

bu ay ucretı dahıl yıl sonuna kadar gecerlı (10 ay ucrete mukabıl 100 tl) odeme yaparlarsa sıfrelerını alıcaklardır

odeme enpara pm atınız sevgıler
  • Merhaba arkadaşlar,

Grubumuzda 1 kişilik yerimiz var, ilgilenenler iletişime geçebilir.

5 aydır diğer arkadaşlarla ortak kullanıyoruz. Yenileme zamanı geldi, bir arkadaş devam etmeyecek.

Ultra HD aboneliği 4 aylık yapmak istiyoruz. Kişi başı ücreti 50 TL.

Edit: Şimdilik üye bulundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozann -- 7 Mart 2019; 16:8:9 >
  • Ultra HD 4K
    Ödemeler aylık 10 TL
    Pm atabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.