Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.052
Cevap
852
Favori
833.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
93. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yer varsa ben katılırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sx45

Yer varsa ben katılırım
    Pm attım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala grubumuzda 1 kişilik yer vardır. 6 aylık ücret peşin alınır. Eski üyeler tercih edilir. Pm den dönün arkadaşlar.

mu5tafa
    renkli_
    MajestiC

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Netflix 4k üyelik için grup kuracağım. 5 aylık açacağım. Eski üyeler tercih edilir. Düşenenler pm atsın.

Netflixe zam gelecek bu arada. Kişi başı aylık 12 tl den 5 aylık ödeme peşin alınacaktır. Sonradan sıkıntı olmaması için. Teşekkürler.. '(zam olmazsa süreyi 6 aya çıkarıp bir şekilde hallederiz)

Bu arada grubu ben kuracağım diyen birisi çıkarsa o gruba da katılabilirim. Fark etmez.
    en güzeli, en temizi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Hala grubumuzda 1 kişilik yer vardır. 6 aylık ücret peşin alınır. Eski üyeler tercih edilir. Pm den dönün arkadaşlar.

mu5tafa
    renkli_
    MajestiC
    Mvlt42 de aramıza katıldı.. Grup tamamlanmıştır.

• Grup kurmak isteyen varsa +1 beni yazabilir...

• wara W kullanıcısına yanıt
    Hocam her içeriğin 4k seçeneği yok ona dikkat ettiniz değil mi? Ben deneme sürümü ile Breaking Bad'i 4k izlemiştim. İnternet hızım 25 Mbps

• Arkadaşlar acemiyim bu konuda. En düşük internet hızı ne olmalı. 8 mbs hız yeterli olur mu. Çizgi film tarzı filmler icin düşünüyorum.

• Merhabalar. Hepimiz UHD üyelik arıyoruz. Aramızda 6 aylık yapalım derim?

• ivirzivir35 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,

https://help.netflix.com/tr/node/306

• Daha önce 1 yıl boyunca kullanmış olduğumuz ortaklığımız Ocak ayında sona erdi. Yeniden uzun süreli ortaklık kurmak istiyorum. Ödemeler 3 aylık ya da 6 aylık olabilir. Eski ve referanslı arkadaşlar tercih sebebidir.

1 aylık ücretsiz hesabı satma düşünceniz varsa hiç yorulmayın.
  • Bende Uhd gruba katılmak isterim. Pm atabilirsiniz.
  • Ben de bir ortakığa talibim ama işleyiş hakkında hiçbir fikrim yok.
  • GRUP TAMAMLANDİ ARMADASLAR. MESAJ ATMAYİNİZ

merhaba arkadaşlar, en az 6 aylık uhd grubu kuracağım. uhd üyeliğin aylık ücreti 48 tl oldu biliyorsunuz. ilk ödemeleri aylık 12 liradan 3 aylık 36 tl tek seferde ödenecek.

bunun amacı gruba gerçekten uzun vadeli düşünenlerin gelmesini sağlayarak keyfi üyeliklerin önüne geçmek ve ödemelerin düzenli olmasını sağlamaktır. geçen ay bir gruba üye oldum , grubu kuran aylık kurmuş bilgi bile vermedi,düzenbazın biri çıktı. bu yüzden kendim kurmaya karar verdim.

2 kişi var şu anda, geriye 2 kişi kaldı. dediğim şartları kabul eden arkadaşlar mesaj atsın. sözüme güvenebilirsiniz, referanslarımı inceleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maktoyu -- 2 Mart 2019; 18:33:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maktoyu

GRUP TAMAMLANDİ ARMADASLAR. MESAJ ATMAYİNİZ

merhaba arkadaşlar, en az 6 aylık uhd grubu kuracağım. uhd üyeliğin aylık ücreti 48 tl oldu biliyorsunuz. ilk ödemeleri aylık 12 liradan 3 aylık 36 tl tek seferde ödenecek.

bunun amacı gruba gerçekten uzun vadeli düşünenlerin gelmesini sağlayarak keyfi üyeliklerin önüne geçmek ve ödemelerin düzenli olmasını sağlamaktır. geçen ay bir gruba üye oldum , grubu kuran aylık kurmuş bilgi bile vermedi,düzenbazın biri çıktı. bu yüzden kendim kurmaya karar verdim.

2 kişi var şu anda, geriye 2 kişi kaldı. dediğim şartları kabul eden arkadaşlar mesaj atsın. sözüme güvenebilirsiniz, referanslarımı inceleyebilirsiniz.
    Pm gönderdim...

• merkay7 kullanıcısına yanıt
    ilk sayfayı okuyabilirsiniz.

kısacası bir abonelik üzerinde 4 farklı kişi izleyebiliyorsunuz. Herkesin kendi profili oluyor ve herkes kendi profiline girip izleyebiliyor. 4k üyelikte 4 kişi sınırı var. Yani 4k üyelik paketine 4 kişi girip izliyorsunuz.

parayı da bir kişi seçiyorsunuz herkes ona yolluyor o kişide üyelik ücretini ödüyor.
  • ugurkirci U kullanıcısına yanıt
    standart paketi nasıl 3 kişi izleyeceksiniz anlamadım? Profil sınırı yok zaten ama aynı anda standart pakete 3 kişi giremez bir kişiyi atar sistem. Sınır 2 kişi.

zam doğru bu arada.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    okudum teşekkür ederim ödeme ve süreklilik anlamında tecrübem yok diye kastettim. Yine de sağolun , eğer grup var ise pm atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maktoyu

GRUP TAMAMLANDİ ARMADASLAR. MESAJ ATMAYİNİZ

pm gönderildi.
  • Standart üyelik için 1 kişi lazım. Uzun süreli düşünen yazsın. Ödeme aylık 16 tl. Pm ye yazabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.