Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mhakca Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.032
Cevap
848
Favori
832.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam netflix uyeligi aylık 7,5 katılmak isteyen varsa NetflKardeşliğine bana ulaşsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyukbang

Edit: Grup kurulmuştur. Teşekkürler.
    merhaba,
    ben de katılabilirim. tel 05306424216,
  • MDikmen54 M kullanıcısına yanıt
    aynı ilden olunca dolandıramaz mı hocam seni? Mantığı anlamadım ?

öyle ilden falan bulmanız zor. Buradan bulun 3 kişi referanslı olsun bitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 1 Mart 2019; 0:6:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDikmen54

Bu mesaj silindi.
    Alt üstü iki film izleyeceksiniz herşeyi bu kadar kasmaya gerek yok sadece ilk ay ücreti verirsiniz kafaniza yatarsa devam edersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Mu5tafa... özel mesaj atamadım sana. Mesajını bile alıntılayamadım. PM lütfen... Gruba katılmak isterim.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JimmyJimmy -- 1 Mart 2019; 16:17:1 >
  • süreklik olacak uhd grup arıyorum
  • yakında konunun ve kardeşlik hesaplarının güncellenmesi gerekecek zira zam geliyor.

Mart ayı sonunda zamlı tarifelere güncellenecek herkesin hesabı.

Açıkçası hali hazırda dünyanın en ucuz netflixine sahip olduğumuz için(dolar bazında) ve son zamanlarda baya bir atakta oldukları için bu zammı pek önemsemiyorum kendi adıma. Organize işler gibi, fox dizileri gibi, the walking dead ve son ekledikleri güzel filmleri eklemeye devam ettikleri sürece üyeliğimi devam ettiririm.

• Merhaba uzun süreli bir 4k kardeşliği arıyorum. grup kuracak yada grupta eksiği olanlar ulaşabilir mi?
    Yada 3 arkadaş daha bir araya gelebilirse grubu ben de kurabilirim.
    Heray 10 tl gibi bir paranın transferi ile uğraşmak zor olacağı için en az 6 ay devam edecek bir grup arayışındayım ve 6 aylık da peşin olarak öderim katılacağım gruba.
    grubu benim kurmam istenirse aynı şartlarda grup uyelerinden 6 aylık peşin olarak talep ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahweci_x -- 1 Mart 2019; 17:46:52 >
  • Mevcut grubumuz apandığı için yeni grup arıyorum, HD yada UHD

• Merhaba, uzun süreli 4K üyelik arıyorum.
  • 5 Aylık UHD bir grup arıyorum. Lütfen PM ile ulaşın.
  • Netflix 4k üyelik için grup kuracağım. 5 aylık açacağım. Eski üyeler tercih edilir. Düşenenler pm atsın.

Netflixe zam gelecek bu arada. Kişi başı aylık 12 tl den 5 aylık ödeme peşin alınacaktır. Sonradan sıkıntı olmaması için. Teşekkürler.. '(zam olmazsa süreyi 6 aya çıkarıp bir şekilde hallederiz)

Bu arada grubu ben kuracağım diyen birisi çıkarsa o gruba da katılabilirim. Fark etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 1 Mart 2019; 23:52:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Netflix 4k üyelik için grup kuracağım. 5 aylık açacağım. Eski üyeler tercih edilir. Düşenenler pm atsın.

Netflixe zam gelecek bu arada. Kişi başı aylık 12 tl den 5 aylık ödeme peşin alınacaktır. Sonradan sıkıntı olmaması için. Teşekkürler.. '(zam olmazsa süreyi 6 aya çıkarıp bir şekilde hallederiz)

Bu arada grubu ben kuracağım diyen birisi çıkarsa o gruba da katılabilirim. Fark etmez.
    Grubumuz

mu5tafa
    renkli_

2 kişilik daha yer var. Pm den ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Grubumuz

mu5tafa
    renkli_

2 kişilik daha yer var. Pm den ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

Alıntıları Göster
    3 kişi olduk son 1 kişi lazım..

mu5tafa
    renkli_
    MajestiC

6 aylık açıyoruz hesabı bu arada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 2 Mart 2019; 0:53:9 >
  • 3 aydır kullandığım grup kapandığı için kendim 4k grup açacağım katılmak isteyenler bildirsin.
  • Selam,
    Netflix e ön ödeme yapmak için netflix kart almamız lazım anladığım kadarı ile ancak kendi sitesinde önerdiği teknosa, d&r, mediamarkt ın İnternet sitelerinde bu kartlar yok. Mağaza da mı satılıyor sadece?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuning07

Selam,
    Netflix e ön ödeme yapmak için netflix kart almamız lazım anladığım kadarı ile ancak kendi sitesinde önerdiği teknosa, d&r, mediamarkt ın İnternet sitelerinde bu kartlar yok. Mağaza da mı satılıyor sadece?
    d&r mağazasında ben gördüm. Sitelerinde yok evet.
  • arkadaslar internetim hizli 90mb indirme,cihaz olarak mibox s var tvde 4k fakat netflix 1 ay fulhd uyeligi actim orda 4k goremedim.deneme surumundenmi kaynaklaniyor.acaba sizin uyeliklerde nasil 4k gozukuyormu
  • Mstfshnksk M kullanıcısına yanıt
    Benim grup da bugün kapanmış. Ben katılmak isterim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.