Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dimontales Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
6.186
Cevap
507
Favori
283.460
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Netflix >> Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel)
Giriş
    2 Mesaj
    Merhaba boş uhd grubu olan varsa katılabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Teşekkürler.

|
    |

Ericsson T10>>>Nokia 8310 >>> SE K790i >>> LG Optimus Black>>> ASUS ZenFone 5 >>> Xiaomi Mi A1
  • Yarbay
    4299 Mesaj
    Uhd hesap arıyorum ben de pm atabilirsiniz iletişim için.
    |
    |
    Herkese merhaba yeni grup kurmak istiyorum uhd netflix olacak . Odemeleri 3 yada 6 aylık yapacağım ger ay 10 tl ile kım odedi kim odemedi muhabbeti olmasını istemiyorum. Uzun sureli bir grup olacak en az 1 yıl ve daha fazlası .

Bu şekılde katılmak isteyen arkadaşlar var ise 05324236361 numaralı cep telefonumdan bana ulaşabilirler. Eski grubum dağılması sebebiyle yeni bir grup kurmaya karar verdim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CuneytBora -- 7 Ocak 2019; 9:25:44 >
    İntel Core i7 5820K işlemci 3.3 ghz ,Corsaiır H100i GT Cpu Coller, Msi X99 Gamin 7 Anakart 512 Mb Samsung 8850 ssdGskıll(4x4) 16 gb 3000 mhz 15-12,5-15-35 ram, Msi Gtx 980Ti Ekran Kartı, Acer XB240H 144 Hz G-SYNC monitör, SİLVERSTONE 1000 AP MODULER 1000 watt powersuply.win8.1 64 bit işletim sitemi COLLER MASTER HAFX 942 FULLTOWER KASA Logitech G910Orion Spark GAMING Klavye, Logitech G 502 Mause.
  • Yüzbaşı
    457 Mesaj

Yer varmi başkan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    CuneytBora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    46 Mesaj
    uzun sureli uyelik arayanlar icin, beni de dahil ederseniz sevinirim. whatsup +61401500088

|
    |
    |
    |
    GSKILL 16GB (2x8) RipJaws DDR4 3200Mhz CL16 1.35V Dual Kit
    SAMSUNG 1TB 970 EVO PLUS NVMe M.2 SSD
    SEAGATE 2TB BarraCuda 7200 RPM SATA 3.0
    COOLER MASTER MasterLiquid ML240L Sıvı Soğutma
    COOLER MASTER MasterBox MB520 MidT ATX 3x120mm Kırmızı Led Fanlı Pencereli
    COOLER MASTER MasterWatt MWE 780W 80 PLUS GOLD 120mm
  • Yüzbaşı
    713 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CuneytBora

Herkese merhaba yeni grup kurmak istiyorum uhd netflix olacak . Odemeleri 3 yada 6 aylık yapacağım ger ay 10 tl ile kım odedi kim odemedi muhabbeti olmasını istemiyorum. Uzun sureli bir grup olacak en az 1 yıl ve daha fazlası .

Bu şekılde katılmak isteyen arkadaşlar var ise 05324236361 numaralı cep telefonumdan bana ulaşabilirler. Eski grubum dağılması sebebiyle yeni bir grup kurmaya karar verdim .
    Arakdaşlar grubu doldurdum teşekkür ediyorum ilgi ve alakanız için çok fazla mesaj geldi burdaki değerli üyelerden . İlginiz ve alakanız için tekrar teşekkürler .

|
    |
    İntel Core i7 5820K işlemci 3.3 ghz ,Corsaiır H100i GT Cpu Coller, Msi X99 Gamin 7 Anakart 512 Mb Samsung 8850 ssdGskıll(4x4) 16 gb 3000 mhz 15-12,5-15-35 ram, Msi Gtx 980Ti Ekran Kartı, Acer XB240H 144 Hz G-SYNC monitör, SİLVERSTONE 1000 AP MODULER 1000 watt powersuply.win8.1 64 bit işletim sitemi COLLER MASTER HAFX 942 FULLTOWER KASA Logitech G910Orion Spark GAMING Klavye, Logitech G 502 Mause.
  • Yarbay
    4203 Mesaj
    Grup arıyorum aylık ödeme yapabileceğim. TV'de pek fazla kullanmıyorum o yüzden HD Grup olması önceliğim.

PM Lütfen.

|
    |

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Asus RT-N12 Plus || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj
    Netflix Uhd arıyorum belgesellerini izlemek için pm atabilirsiniz

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Grubumuzda yer vardir katilmak isteyen özel mesaj atabilir

|
    |

|
    |

Symbol 1.5 dCi

Nikon D7500 & Canon 7D Mark iii
  • Binbaşı
    1325 Mesaj
    4K grubunda boş yeri olanlar özel mesaj gönderebilirler.
    |
    |
    |
    |

|
    |
    UHD grup kurmayı düşünüyorum en az 1 yıllık devam etsin lütfen ben en paralıyım(zaten en para da 3 aylık geçerli olur diğer 3 kişi de en paralı olursa sonraki 3 ay aramızda sürekli değişim olur aylık kişi başı 6-7₺ gibi bir ücret olur) ödemeleri 3 aylık 30₺ üzerinden yapmayı/almayı düşünüyorum gruptaki diğer arkadaşlara geçince de aynı şekilde devam edecek ne dediğimi anlatabilmişimdir umarım detaylar için dm atın

https://chat.whatsapp.com/KUxGOlKyJvgAoB2HH050uy
    Grup 4 kişi olunca hazır oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASFALTAZ -- 9 Ocak 2019; 22:19:25 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemdum -- 9 Ocak 2019; 16:37:15 >
    |
    |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
seo paketleri
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.