Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.059
Cevap
852
Favori
833.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gece0606 -- 15 Kasım 2018; 2:11:8 >
  • Merhaba arkadaşlar
    Mevcutta bir gruba üyeyim ancak grup sahibi arkadaş PM lere cevap vermediği ve 3 gündür üyeliğimiz kapalı olduğundan kendim grup kurmaya karar verdim.

2009 dan bu yana forumda aktif üyeyimdir.

2 kişilik sorunsuz bir grup kurmak istiyorum. 4 kişilik gruplarda sürekli bir ödeme problemi çıkıyor sanırım. 2 kişilik benim gibi uzun süreli bir kullanıcı bulursam sorunsuz devam ederiz.

Grup 2 kişilik olarak düşünüyorum.
    ödemeleri ben yapacağım. Aylık 14TL ye geliyor. ödeme 2 aylık olarak alacağım. Kişi başı 28 TL ye 2 ay seyretmiş olacağız.

EDİT: 1 Üye bulundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmlyurdabak -- 13 Kasım 2018; 12:55:58 >
  • Kimse ile ortak işe girilmez.
    Bizim milletle pazara soğan almaya gitmem.
    İlla yapacaksanız yakında bir arkadaş, aile vs.
    İnternet ortamından %99.9 kimseye güvenilmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grup Doldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therkut -- 13 Kasım 2018; 23:23:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 Aralık 2017 tarihinden beri aktif olan Netflix UHD aboneliğime 1 arkadaş arıyorum. Uzun dönem gelmek isteyen varsa buyursun.
    Aylık 10 TL olacak ve 6 aylık periyotlar şeklinde arkadaşlar arıyorum.

Edit: Doldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogrsh -- 13 Kasım 2018; 16:12:48 >
  • Beyler grupta şuan 3 kişiyiz 1 kişilik boşluk var aylık 10 TLden 6 aylık para yani 60 TL sistemlerle ödeme alıyorum gelmek isteyen PM atabilir.
    Edit : Güncel...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamo44 -- 15 Kasım 2018; 18:29:43 >
  • 10tlden ortak olarak bir gruba girebilirim pm atabilr misiniz. tsk.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZUGATOLI -- 13 Kasım 2018; 18:36:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hd ve üzeri gruba uzun dönem girmek istiyorum.

aradığım şartlar : aylık 10 tl üzeri olmaması

ödeme : malum grup işleri karışık fakat aylık ödeme yapmayı geciktirenler için +1 ay ön ödemeli olabilir.
    yani 1 ay parası + 1 depozito gibi
    adam 1 ayda vakit bulup ödeyemezse izlemesin.

böyle bir gurupta uzum dönem izleyecek arkadaşlar yada elinde kupon olan arkadaşlar pm ile iletişime geçip direk görüşelim.
    teşekkürler.
  • Gruba iki kişi lazım.3 aylık ödeme olarak düşünüyorum,ay başına 10 tl.Katılmak isteyen pm atabilir.
    Edit:2 kişi bulunmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihadtknbs -- 14 Kasım 2018; 21:12:48 >
  • Küfürlere bip sesi mi geldi netflixte

• cihadtknbs C kullanıcısına yanıt
    ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gece0606 -- 15 Kasım 2018; 2:12:58 >
  • 4k üyelikli grup arıyorum aylık ödemeli tercihim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Özel yani Ultra pakete yeri olana aylik ödemeli katilabilirim pm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni grup kurdum 4k olan paket için 3 kişilik boş yer var.pm atınız ödemeyi turk telekom hattına yapacaksınız.internet üzerinden kolay bi' şekilde tl yükleyebilirsiniz.

• Merhaba arkadaşlar,

Ultra Pakete (4k) yeri olana aylık ya da dönemlik olarak katılabilirim. 4k da 4 kişişlik bir grupta yeri olan pm please

EDIT : grup buldum, ilginize teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkozturk -- 17 Kasım 2018; 11:13:59 >
  • gamerxir kullanıcısına yanıt
    Selam hala yer var mı? Katılmak isterim
  • Selam,

Hala yer var mı? Katılmak isterim
  • Merhaba
    Katılım saglaya biliyormuyuz
  • grubuma 2 kişi lazım gelmek isteyen pm
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.