Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.967
Cevap
845
Favori
829.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: m.kemALL

Mevcut netflix 4k grubumuza üye arıyorum. 2 arkadasımızın uygulamayı yeni sezonda kullanmayacagını belirtmesiyle 2kisilik bosluğumuz var.onceki 5ayı 5er tl ye seyretmiştik enpara sayesinde.bu yıl enparam yok 10tl olacak.düsünen arkadaslar iletişime geçebilir. Not ayın 20sinden sonra başlayacak üyeliğiniz.

hocam ben netflix grubunuza katılabilirm.
  • Netflix 4k üyeliğim var ortak arıyorum 3 kişi lazım 10₺

edit: 1 kişi kaldı.

Edit: Hesap doldu arkadaşlar, ilginiz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the radiation -- 17 Ocak 2017; 17:2:33 >
  • Netflix 4K üyeliğinde 4 kişiden 1'i olabilirim.
    Güvenilir arkadaşlardan mesaj bekliyorum.
  • Edit:arkadaşlar bir gruba katıldım tşk ederim

Ben de 4k için gruba katılabilirim

Boş yeri olan varsa lütfen iletişime geçsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesuthaksoy -- 21 Ocak 2017; 10:59:28 >
  • 4k paketli grupta 2 kişilik yerimiz var, gelmek isteyen özel mesaj atabilirler.

3 aydır devam ediyorduk 2 kişi ayrıldı 6 aylık ödemeyi (60 TL) yaparak katılabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenkay KESER -- 22 Ocak 2017; 11:24:37 >
  • Fütursuz01 F kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

4k üyeliğe 2 kişiye ihtiyacımız var. 50 TL peşin alacağız. Enpara kart olduğu için 6 aylık üyelik olacak. İlgilenen arkadaşlar bana mesaj atabilir.

Yavuz Ekincioğlu
    05336975933
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzeki

Merhaba,

4k üyeliğe 2 kişiye ihtiyacımız var. 50 TL peşin alacağız. Enpara kart olduğu için 6 aylık üyelik olacak. İlgilenen arkadaşlar bana mesaj atabilir.

Yavuz Ekincioğlu
    05336975933

Merhaba,

Üyelik tamamlanmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Yavuz
  • Merhaba Beyler

Tek bir soru hakkinda yardim isteyecegim . 4kisilik gruba ortak olurken başta ben bilgisayarda veya telefonda kullanacagım diye belirtmek mi gerekiyor ? Özetle sorum şu ; istedigim zaman bilgisayardan istedigim zaman telefonumdan kullanabilir miyim bana düşen hakkimi ?

Edit : Bilgi aldım , tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polanski TR -- 22 Ocak 2017; 20:38:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stefanel4

Merhaba Beyler

Tek bir soru hakkinda yardim isteyecegim . 4kisilik gruba ortak olurken başta ben bilgisayarda veya telefonda kullanacagım diye belirtmek mi gerekiyor ? Özetle sorum şu ; istedigim zaman bilgisayardan istedigim zaman telefonumdan kullanabilir miyim bana düşen hakkimi ?

Edit : Bilgi aldım , tesekkurler

Genel bilgi olsun diye yine de cevap vereyim.

Hayır belirtmenize gerek yok. İstediğinz yerden bağlanabilirsiniz. Tek şart sadece kendi kullanıcınıza giriş yapmalısınız. Bir filmi izlemeye telefonda başlayıp televizyonda izleyebilirsiniz örneğin.

Yavuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresinbabasi -- 22 Ocak 2017; 21:11:12 >
  • 3 aydır devam ettiğimiz grupta 2 kişilik yerimiz mevcut. 6 aylık ödemeyi (60) yaparak gruba dahil olabilirsiniz. Detaylar için p.m

-Grup dolmuştur ilginiz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenkay KESER -- 25 Ocak 2017; 11:59:20 >
  • her kullanıcını ayrı bir şifresi olmuyor galiba değil mi..ya da buna gerek kalıyor mu bilemedim..
  • eksiği olan varsa bende dahil olabilirim 4k uyelige
  • Bu türkiyedeki nette 4k nasıl açılıyor ki
  • bende 4k yayın sandım pardon :D
  • Sd yayın talitesi çokmu kötü arkadaşlar, izlenmeyecek kadar giriş paketinden bahsediyorum. Kötü değilse kendim giriş paketi alıcam.

Kötüyse eger bende 4 kişilik bir pakete katılabilirim, her ay düzenli olarak 10₺ Eft yaparım. Saygılar..
  • Netflix tutmadı galiba fazla kullanan yok.
  • porsheli kullanıcısına yanıt
    aksine çok aktif ve yayılıyor eğer doğru yoldan şaşmazlarsa çok daha iyi olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: antired

aksine çok aktif ve yayılıyor eğer doğru yoldan şaşmazlarsa çok daha iyi olacak

Bana uzak geldi belkide
  • porsheli kullanıcısına yanıt
    olabilir herkezin tarzı başka dizi bakımından çok iyi kendi yapımları var aynı şekilde filmlerde de ancak bölge kısıtlaması olmasa o zaman herkese hitap eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: antired

olabilir herkezin tarzı başka dizi bakımından çok iyi kendi yapımları var aynı şekilde filmlerde de ancak bölge kısıtlaması olmasa o zaman herkese hitap eder

Aynen
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.