Şimdi Ara

Netflix'in yüksek bütçeli Kore işi Star Wars filmi Space Sweepers'tan fragman paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netflix'in yüksek bütçeli Kore işi Star Wars filmi Space Sweepers'tan fragman paylaşıldı

Dünyanın en fazla aboneye sahip olan video akış platformu olan Netflix'in yüksek bütçeli bilim kurgu filmi Space Sweepers'tan fragman paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.The Boys'un 3. sezon çekimleri başlıyor

Kore işi Star Wars derken elbette konu sebebiyle Star Wars'un Kore versiyonu demek istemiyoruz; bütçesi ve kitlesi bakımından Kore'de, Star Wars'un Amerika'da yaşattığı sükseyi yaşatması bekleniyor. Bu yüzden filme Star Wars benzetmesi yapılıyor. Ancak tema olarak da elbette benzer. Yine uzayda geçen bir hikaye, uzay gemileri, savaşlar ve robotlar olacak. 

Space Sweepers'ın yayınlanmasının ardından bu evrende geçen daha fazla yapımın gelmesi de planlanıyor. Space Sweepers, 2092 yılında uzayda geçen ve bir grup uzay hurdacısının hikayesine odaklanan bir film. 5 Şubat'ta Netflix üzerinden yayınlanacak.

2 saat 16 dakika uzunluğundaki filmin yönetmenliğini Sung-hee Jo üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Daniel Joey Albright, Seon-kyu Jin, Song Joong-Ki, Milan-Devi LaBrey, John D. Michaels ve Kim Tae-ri gibi isimler bulunuyor. Bahsi geçen fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

• *uzayda geçen bir hikaye,

*yılzdız gemileri var(yılzdız olacak ama, yıldız değil),

*savaşlar ve robotlar var...

Eee tamam Sıtar Wars bu!

Editörlük seviyenize hayran kaldım. Cidden.

• bu kore dizi-filmlerinde adamlar uçup kaçıyordu, bakalım yerçekimsiz ortamda da uçabilecekler mi :D

• Buna "Star Wars Filmi "mi denir? Tüm kuşlar da kargadır.

• izlemekten en çok keyf aldığım 20 film içinde 5-6 sı koredir en az. gelsinde izleyelim :)

• Güzel görünüyor yalnız star wars ile ilgisi yok yahu filmin, illa benzetme yapmaya gerek var mı? :) hollywood kalitesinde bir bilimkurgu filmi diyebiliriz kısaca.

• legend of galactic hetoes animesinin diziye uyarlasan star warsdan daha iyi benim için. izlenilmesi gereken siyasi bir uzay macerası, her şeyi ile beni benden almıştı..

• Çöp
  • Netflix'in el atıpta tek iyi olan kore yapımı bildiğim kadarıyla Prison Playbook var. Onun dışında korelilere dışardan atılan her müdahelede çöp oluyor.

Kendi başlarına zaten en özgün ve efsane dizilere sahipler. Mıymıntı romantik komedileri kastetmiyorum

• Olm allah aşkına bunlar film veya dizi yapamıyo salın pls ya adamlar 7. Koğuştaki mucizeyi yaptılar izledim olm ben bu kadar kötü bi film izlemedim ama bizimkisi bence en iyi film
  • The expanse dizisine daha çok benziyor.
  • Ülen o kadar uzaya çıkmışsınız ne $' ı hala. Başka bir ödeme yöntemi kullanın artık. Teknolojik olsun.

• Korelilerin en iyi yaptığı şeyler; kurgu , efekt, animasyon , romantizm, dram, maceradır. Dizileri ve filmleri çok kalitelidir, oyunculukları da iyidir. Animeleri ve (Roman)Novelleri efsanedir:Şive dışında kusuru yok denebilir , bu kadar bütçeli bir filmde de zaten yöresel dil kullanmazlar (Çok kaba bir yöresel dilleri var, bazı animelerde denk geliyorum sanki adamın üzerine yürüyormuş gibi :D Normal bir selamlaşması bile ''Haaaa, Ne diyon la sen, o..pu ço...u '')

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 9 Ocak 2021; 22:47:56 >
  • Eee uzay çağı olmuş bunlar nasıl uzatarak konuşacak ? Bence Hintlilerden oluşması gerekiyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.