Şimdi Ara

Netflix’in yeni filmi pedofili tartışması başlattı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
1
Favori
8.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pedofili ile alakasını çözemedim. Bu tür insanların film izleyerek pedofili olduklarını zannetmiyorum. Genetik olabilir. Pedofili insanların ruh sağlığı bozuktur. Fakat netflix neden yasaklansın arkadaşlar ??

• kibirli ateist kullanıcısına yanıt
    Ağzınıza sağlık güzel özetlediniz durumu 👏

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nereden baksan rezalet. Dizideki kız çocuğu 11 yaşında ama izleyici kitlesi +18 böyle saçmalık mı olur? Netflix saçma sapan işlerle uğraşıyor kendini yasaklatacak illaki. Fırsat kollayan siyasi otoritelere koz verdi kendi eliyle kusura bakmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tavsiyem Kore dizilerini-filmlerini izleyin, emin olun Amerikan dizi ve filmlerinden daha çok keyif alacaksanız. 2,5 aydır Kore dizilerle aşır neşirim her konu da yardımcı olurum. Bende sıkılmıştım LGBT'li içereklerden iyi ki Kore dizilerini tanıdım. Kore dizilerine başlama rehberi ana konusunu açmıştım ona da mutlaka göz gezdirin. Kendi kendime dedim ben şimdiye kadar dizi izlemiyormuşum Kore dizilerin içten dolu anlatışı, karakterleri, draması, ambiyansı, atmosferi beni benden aldı.

• DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Neden böyle bir şey düşündünüz benim tek izlediğim amerikan dizisi breaking bad geri kalanların hepsi japon dizisi(anime ) ve amerikan dizileri animeler kadar kaliteli olmadıkça izlemem sedece popülerler. aralarında bir fma bir nhk ni youkoso edecek dizi yok hatta elveda rumeli şu netflix dizilerininin yüzde 95 inden daha iyi bir yapı.

• Neyse sanında rtük'ün yasaklamayacağı bir yayın hazırlamışlar sonunda. Hala pedofili ile lgbt'yi benzerleştirmeye çalışan hastalarda var. En basitinde birinde alan memnun veren memnun. Diğerinde istismar var.

• Cehalet şelalesi akıyor maşallah... Millet'e Ahlak dersi vermeye kalkanlar grindr'da fink atıyor

• Ben de aboneydim. Az önce aboneliğimi sebep belirterek iptal ettim. Uygulamaları telefondan ve bilgisayardan kaldırdım. Ben de çok kızıyordum lgbt olayına. Pedofili olayı son darbeyi vurdu.

• Siz burda haber yapmasanız belkide böyle tipler bu diziyi fark etmeyecekti. Madem duyarlısınız lgbt yürüyüşündeki çocuğun resminide at kadar koymayın.

Türkiye’de son 18 yılda 542 bin 821 çocuk anne oldu. Çoğunun evinde netflix yoktur. Bir yandan netflix duyarı kasıp diğer yandan cinsel istismar yasasında sesinizin çıkmaması resmen ikiyüzlülük...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 21 Ağustos 2020; 12:9:36 >
  • Valla yalan yok.. Çok aşırı miktarda gereksiz çıplaklık var. Witcher ı izlerken sırf bu yüzden bıraktım. Ben bu konularda öyle aman aman biri değilim, isteyen izler isteyen izlemez derim genelde ama yahu arkadaş, bu kadarda olmaz ki.. Hamamda mı çekiyonuz şu diziyi? Mesela, bir sahnede iki karakter konuşacak, ortada 20 tane anadan üryan kişi var. Hayır ne katıyor olaya.. Sanat mı? Tiksindim resmen..

• kibirli ateist kullanıcısına yanıt
    Ben de proje bir nesil yetiştirdiklerine inanıyorum zamanı gelince kendi çıkarlarına çalışmayan ülkesinin çıkarlarını koruyan liderleri(örneğin doğu akdeniz de çıkarlarını koruyan RTE gibi) bu adam bir diktatör diyip uyuttukları nesli meydanlara salacaklar bunları kendi çıkarlara göre kullanacaklar ve ülkelerin başına kukla liderler getirecekler.

• Bu adamlar film ve dizileriyle toplum mühendisliği yapıyor. İnsanı insan yapan ne özellikler varsa o özellikleri yıkmaya çalışıyorlar.

• sadrag S kullanıcısına yanıt
    Olur mu hocam, sahneye hizmet ediyordur onlar!!!

• IceRulez kullanıcısına yanıt
    Pedofili hastalık değil kansızlıktır

• Ne güzel toplu blok konusu.

• evet evet rte hep korur çıkarlarımızı o kukla değil tabi

• Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    şeriat isterük

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    ülkemizdede zorla kapatılan kısıtlanan imamhatipe yollanan kız dolu

• tarlabasi kullanıcısına yanıt
    Cinsellik olunca sorun ama adam öldürme, şiddet, uyuşturucu vb. gibi şeyler olunca sorun yok he? Nedir kardeşim sizin bu cinsellik takıntınız. Bu diziye de cinsel yönden bakan zaten rahatsızdır, kansızdır. Önemli olan insan da ki zihniyet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 21 Ağustos 2020; 12:33:46 >
  • Gerçek unsurlara göz yumup sadece film için yasak isteyenler tebrikler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.