Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Netflix'in The Witcher dizisinden ilk görüntüler yayımlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
39
Cevap
0
Favori
1.954
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Netflix'in The Witcher dizisinden ilk görüntüler yayımlandı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1469 Mesaj
    Ne diyeyim, kime söveyim bilemiyorum...
    |
    |
    "Gericilere hoşgörü göstermek yüce bir terbiye göstergesi değil, bir milletin mutluluğuna, şerefine ve namusuna göz dikenlere hoşgörüdür ki, hiçbir zaman, hiçbir kişi buna izin veremez!" - Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Yüzbaşı
    411 Mesaj
    Bu ne lan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    ASUS TUF B450 PLUS GAMİNG
    CRUCİAL BALLİSTİC DDR4 8X2 3000MHZ
    COOLERMASTER HAF 912 ADVANCED
    CRUCİAL 275GB SSD
    HİGHPOWER 560W 80+ MODÜLER
  • Binbaşı
    1990 Mesaj
    Kitabinı okuyan var mı ? Surekli wild hunt ile karşılaştıriyorsunuz .

|
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1920 Mesaj

ben tanınmışlık veya fazla izleyici kazanma düşüncesi ile seçildiğini sanmıyorum çünkü şöyle bir durum var Henry Cavill kendisi çok büyük bir witcher hayranı ilk netflix bu projeyi duyurduğunda adam kendisi gidip başvurmuş geralt karakterine ki normalde zor oynatırsınız böyle oyuncuları sizinde dediğiniz gibi iyi para isterler neyse demek istediğim şu Henry Cavill bildiğimiz baya kendisi kovalamış kapmış rolü açıkçası bende sevmem kendisini ama witcher evreninin iyi bilmesi beni mutlu etti bu oyunculuğa vs her şeye yansıyacaktır diye düşünüyorum
    |
    |
    Rubellite kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    10 Not

Hayranlık başka, role uygunluğu ve iş disiplini, profesyonellik başka kavramlar.

Ben de misal Devil May Cry hayranıyım diyelim ve çoğu detayı biliyorum fakat kafamdaki saçlar seyrelmiş veya tipimde Dante'ye benzemiyor veya andırmıyor farzedelim. Devil May Cry serisine gönülden bağlıyım ve evrenini sevdiğim gibi tüm detaylarına hakimim. Yinede oynatırlar ise bravo.

Hadi bu herifi geç, Ciri ve Triss'e hiç uymayan kişileri seçtiler cast'e. Bu bile ayrı gülünç bir durum, kaldıki yurtdışı bazlı kaynaklara baktığım zaman aralığında seriye aşina olanların büyük bir kısmı dalga geçip tiye aldı NetFlix ve yapımcı ekibi.
    |
    |
    Bahsedilenler: 0quz28

Oyun odaklı düşünme kitap odaklı düşünürsen Geralt oyundaki karaktere birebir veya çok yakın şekilde benzemek zorunda değil netflixi savunmuyorum ama olay bundan ibaret diğer karakterlere hiç girmeyelim bana da aşırı kötü geliyor sırf bu yüzden izlemeye bilirim zaten netflix batıracak gibi geliyor bana bu işi yani
    |
    |
    Rubellite kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arşivde 1. ve 2. oyun mevcut ve 1 kere bile açıp oynamadım. 3. oyunda var onu biraz oynadım fakat sevdiğim tarz olmadığından ötürü tadımlık keyif aldım ve bir daha açmadım 3. oyunu.

Kitap okuma alışkanlığımı yaklaşık 10 sene önce bıraktım. Doğrudur, okuyanlar da senin bilgilerin ile aynı durumu teyid etmekte.

Başarılı olur veya olmaz o konuyu NetFlix düşüne dursun bu başrole seçilen herifi hiç benimsemiyorum. Seyirciden gerekli tepkiyi alırlar birkaç bölüm gösterime girdikten sonra, iyi veya kötü.
    |
    |
    Bahsedilenler: 0quz28

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a_y_k_u_t -- 3 Kasım 2018; 1:32:53 >
    |
    |
    |
    |
    10 Not
    |
    |
  • Yarbay
    2051 Mesaj
    Bir sakala bakar. 10 günlük sakalın çözemeyeceği şey değil
    |
    |
  • Yarbay
    10785 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

kız gibi suratı var. bizim 10 kızdan 5inin saçını beyaza boyat biraz düzensiz makyaj ile bundan daha korkunç durur.
    adamın yüzü güzel çünkü , kızlıkla alakası yok ki bunun.

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Açmayın Legolas
    &#128514;

|
    |

+1
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

adamın yüzü güzel çünkü , kızlıkla alakası yok ki bunun.

Alıntıları Göster
    yüzü güzelse gitsin romantik dizide oynasın. withcer dediğin asıp kesen bir tip. bunu yolda karşımda görsem bırak beni öldürmeyi çocuğun elindeki şekeri bile alamaz derim. yani barbar conanda arnold suratına bak bildiğin cahillik barbarlık akıyordu, yada ramboda stallone suratına bakınca bildiğin asker suratı vardı. yada marlon brando baba filminde tam mafya babası. suratı birde bizim kurtlar vadisine bakıyorum bal dudaklı parlak ciltli birini koymuşlar. hiçmi suratında leke olmaz bir adamın hiçmi okulda kavga etmedi. bu role mesela deadpool daki time commando rolündeki adam olur van damme olur star wars rogue one daki şaolin in yanındaki meksikalı olur. ama bu bebek yüzlü son tercihim olur.
    |
    |

• Emekli Yönetici
    7424 Mesaj
    Zamanla adam olacaktır. Netflix bu derece önemli seriyi çöp etmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1327 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Zamanla adam olacaktır. Netflix bu derece önemli seriyi çöp etmez.
    death note 2 geliyor hazırlayın kendinizi şimdikten
    |
    |
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Masal
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,685
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.