Şimdi Ara

Netflix'in süper kahraman dizisi Jupiter's Legacy, ilk sezonun ardından iptal edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netflix'in süper kahraman dizisi Jupiter's Legacy, ilk sezonun ardından iptal edildi

Son dönemlerde Amazon bildiğiniz gibi farklı süper kahraman yapımları ile bir hayli popüler oldu. Netflix'ten de farklı bür süper kahraman dizisi geçtiğimiz haftalarda gelmişti ancak pek de bekleneni verememiş gibi duruyor.

Jupiter's Legacy İptal Edildi

Mayıs ayının ilk haftalarında yayınlanan süper kahraman dizisi Jupiter's Legacy, merakta bırakan final bölümünün ardından ne yazık ki iptal edildi. Netflix net olarak bir sebep açıklamadı ancak izlenme sayıları olduğu düşünülüyor. Dizi her ne kadar ilk haftasında dünya genelinde ilk 10 içerisinde bulunsa da hızlı bir düşüş yaşadı. Özellikle dizinin yüksek bütçeli olduğunu düşünürsek beklenen izlenme sayılarına ulaşmamış olması iptal edilme sebebinin başında geliyordur.

Ayrıca Bkz.Popüler oyun serisi Borderlands'ten uyarlanan filmden ilk görsel paylaşıldı

Ancak diziyi sevenler için bir de güzel haber paylaşıldı. Netflix, Jupiter's Legacy'i iptal ederken dizinin yaratıcısı olan Mark Millar'dan dizi ile aynı evrende geçen başka bir dizinin siparişini verdi. Mark Millar'ın yine yaratacılığını yaptığı Supercrooks isimli animasyon dizisi de Netflix tarafından onaylandı. Dizi, Jupiter's Legacy'deki kötü karakterlere odaklanan bir dizi olacak. Ne yazık ki şu an için bir ayrıntı bilinmiyor.

Kaynak:https://www.ign.com/articles/jupiters-legacy-cancel-netflix-despite-cliffhanger-ending-mark-millar

• İzlediğim en rezalet dizilerden biriydi Netflix’in Boys rakibi olması için yapılmış ama dizi oyunculuk hikaye örgüsü ve diyaloglarıyla tam bir nasıl dizi çekilmez örnegi olmuş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 5 DK direndim ama izleyemedim o kadar saçmalığa maruz kalamadım

• VS18 kullanıcısına yanıt
    Boys’tan bildiğin kalite akıyor.

• bu b*kun hala reklamını neden yapıyorsunuz !?

• Beyaz sakallı kahraman, görüntüsünde bile meymenet yok.

• o makyaj,o replikler...ilk sezonda tahammül sınırlarını zorlamıştı zaten.

• Sıkıcı ve yavan bir diziydi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isabet olmuş , çok ve kalitesiz yerine , az ve kaliteli tercihimizdir.

• yüksek bütçeli mi :D eh işte izlenebilecek boys benzeri alternatif birşeydi
    çekim kalitesi o kadar düşüktü ki boşluk doldurmak için düşük bütçeliyapılmıştır diye düşünmüştüm :)

• Esxici E kullanıcısına yanıt
    iki sezonunuda izledim ve saçma kahraman olayları olmadan düzgün bir süper kahraman dizisi olmasından dolayı beğendim

• Bir kaç dakka izledim berbat bir diziydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Esxici

Boys’tan bildiğin kalite akıyor.

Evet, akıyor?

• İlk bölümünü izlerken uyuya kaldım.

• Netflix'in yapımları her nedense gerçek film tadı vermiyor böyle çeyrek tost gibi.

• Ağlayarak izlemiştim, yarım bırakamadığım için. Acı çekerek. İyi ki iptal edilmiş, bomboş diyaloglar içeren bir tane olay etrafında dönen kasıntı karakterle idare edemeyen bir diziydi, sadece geçmiş sahneleri iyiydi. Sevindim!

• Doğru karar.

-DİKKAT SPOILER-

Bir yaratık süper kahramanlar ekibinden birkaç kişiyi öldürmüş, ekibin liderini tam öldürecekken oğlu yaratığı öldürerek lider olan babasını kurtarıyor. Babası oğluna dönüp oğlum sen dangalak mısın niye öldürdün ki biz kimseyi öldürmeyiz' diye trip atıyor. Dizi hep böyle mantıksız bir kafada ilerliyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.