Şimdi Ara

Netflix'in Sherlock benzeri yeni dizisi Lupin'in 2. sezonu bu yıl yayınlanacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 15
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mahmut716 (2 mesaj) Guest-031C13015 (2 mesaj) SEO19ProjectManager (1 mesaj) hdg52 (1 mesaj) erkahn (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj) Mobil (3 mesaj) Mini (2 mesaj) (4 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Netflix'in Sherlock benzeri yeni dizisi Lupin'in 2. sezonu bu yıl yayınlanacak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4397 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Dünyanın en büyük video akış platformlarından biri olan Netflix'in yeni orijinal dizisi geçtiğimiz haftalarda yayınlandı. Yayınlandığı günden bu yana gündemde olan dizinin ikinci sezonu için çıkış dönemi verildi.

Ayrıca Bkz.Şubat ayında Netflix'e eklenecek özel yapımlar açıklandı

8 Ocak'ta ilk sezonu yayınlanan Lupin, maceracı Arsène Lupin karakterinden ilham alınarak yaratılan bir dizi. Şu ana kadar net olarak kaç hane tarafından izlendiği açıklanmasa da tahminlere göre ilk 28 gün içerisinde 70 milyon hane tarafından izlenmesi bekleniyor. Bu da Lupin'i ilk 28 günde en çok izlenen ikinci Netflix dizisi yapıyor. İlk sırada The Witcher var.

Ayrıca yapılan son açıklamaya göre ikinci kısmı yine bu yıl içerisinde yayınlancak. Ne yazık ki net bir tarih yok ancak 2021'in sonlarına doğru yayınlanması bekleniyor.

Intouchables, Jurassic World, X-Men: Days of Future Past gibi filmlerle tanınan Omar Sy'ın başrolünde olduğu dizinin ilk 5 bölümü şu anda Netflix'te erişilebilir durumda. Her bölümü de yaklaşık olarak 45 dakika.

Kaynak:https://www.gamesradar.com/lupin-season-2-release-date-netflix-part-2/

|
    |

• Sherlock ile benzerliğini anlayamadım. Biri dedektif, diğeri suçlu hırsız. Zaten Arsen Lupenden alıntı
    Puahahahaha bu cahiliyete gülüyorum, bilip bilmeden her siyahi gördükleri yere sjw yi yapıştırıyorlar
  • Yarbay
    5357 Mesaj
    Yine sjw saçmalıkları zenci Sherlock

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    270 Mesaj
    Dizi gayet guzel.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    524 Mesaj

Puahahahaha bu cahiliyete gülüyorum, bilip bilmeden her siyahi gördükleri yere sjw yi yapıştırıyorlar
    |
    |
    Moueson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    33 Mesaj
    Sherlock ile benzerliğini anlayamadım. Biri dedektif, diğeri suçlu hırsız. Zaten Arsen Lupenden alıntı
  • Binbaşı
    1844 Mesaj
    Sherlock ne alaka?

|
    |
  • Yarbay
    3435 Mesaj
    Sherlock ile yakından uzaktan alakası yok. Hırsızın geçmişte yaşadığı bazı olaylar nedeniyle yaptığı hırsızlığı anlatıyor.

Her bölümde farklı bir konu olsaydı iyiydi

1 sezon 5 bölüm izledim bir daha izlemem
    |
    |
  • Yüzbaşı
    786 Mesaj
    Siyahlar genelde hırsız olmuyormuydu? Yani fikirlerini değiştirmişler herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelo -- 21 Ocak 2021; 10:15:7 >
  • Yarbay
    7928 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: handali

Sherlock ile benzerliğini anlayamadım. Biri dedektif, diğeri suçlu hırsız. Zaten Arsen Lupenden alıntı
    biri kaliteli, diğeri sıradan
    sherlock 'un hırkasinin yakasıni çekmesi > 10 sezonluk lupin dizisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    10309 Mesaj
    sen izleme !

herkes kuyruk gibi

benim izlediğimi izliyor '! :(
    |
    |
  • Yarbay
    4837 Mesaj
    Arkadaslar dizi cok guzel kesinlikle izleyin derim, sherlokla alakasi hic yok. Sherlok ne alaka bu diziyle anlamadim. Izlemeye deger.

|
    |
  • Yarbay
    7928 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Steelo

Siyahlar genelde hırsız olmuyormuydu? Yani fikirlerini değiştirmişler herhalde
    hırsız zaten bu da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2131 Mesaj

Omar sy zaten can dostumla (2011 den beri) ünlenmiş bi oyuncu ve oyunculuğunu başarılı buluyorum. Dizi bir remake yapım vs değil izlemeden yok zenci lupin,sherlock tarzı saçma sapan yorumlar gelmiş bile, gayet özgün ve sağlam bi senaryosu var, netflix için ilk sırada narcos ikinci sırada lupin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 23 Ocak 2021; 17:16:2 >
    |
    |
  • Onbaşı
    21 Mesaj

Netflix'in yeni dizisi sanırım. Yorumlardan sonra izlemeye karar verdim. İzleyip editleyeceğim.

|
    |
  • Onbaşı
    21 Mesaj

Cingöz Recai'nin yabancı versiyonu

|
    |
  • Yarbay
    3345 Mesaj

Zaten 1 sezonu ordadan direk kesmişler ikiye bölmüşer resmen. 2 sezonu hazırdır bile

|
    |
  • Yüzbaşı
    996 Mesaj

cok basit ve ve hızlı anlatılmış olaylar. bir hırsızlık 6o milyon dıolarlık bir mücevheri çalmak o kadar basit ve kısa sürede olabilir mi . çerezlik izlenir ama sharlockla sla kıyaslanamaz.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.