Şimdi Ara

Netflix'in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız'ın fragmanı yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
1.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun bir süre önce duyurulan ve Netflix'in Türkiye'deki ilk orijinal dizisi olan Hakan: Muhafız'ın (The Protector) ertelendiği haberleri dolaşmaya başlamıştı. Dizinin bugün yayınlanan tanıtım fragmanı ise adeta bu haberleri yalanlar nitelikte.

İstanbul'u korumakla görevlendirilen Hakan'ın maceraları

Hakan: Muhafız
    dizisi, tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul'u korumak zorunda olduğunu öğrendikten sonra tüm dünyası altüst olan Hakan'ın serüvenini anlatıyor. 15 milyonluk İstanbul'da sıradan bir genç olarak yaşamını sürdüren Hakan'ın sıradışı maceralarını izleyeceğimiz dizinin başrol oyuncusu ise Çağatay Ulusoy.

Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Mehmet Kurtuluş,  Saygın Soysal
    ve Burçin Terzioğlu gibi ünlü oyuncularında yer aldığı dizinin ne zaman başlayacağı konusunda ise henüz bir tarih verilmiş değil.

• Eylül’de başlayacaktı da Netflix beğenmediği için ertelediği dizi değil mi bu? Yayınlansaydı iyiydi, dünyanın en popüler dizi platformunda yerli yapımlar da kendine yer bulsaydı sevindirik olurdum.. :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dizi ile ilgili her şeyi geçtim bir kaç sahnede görülen görsel efektleri ilk defa bir türk dizisinde bu kadar kaliteli gördüm bakalım ne olacak ortalama bir dizi çıkacak gibi geliyor benim içimden

• 0quz28 0 kullanıcısına yanıt
    Efektleri bizler yapmıyoruz
    netflixin anlaştığı dünyaca ünlü şirket ile yapılıyor. Biz sadece çektik.

• O zaman bu efektler yapılırken, bizim insanlarımızda bu adamlardan bir şeyler kapmışlardır diyelim. Bir daha ki diziye artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quz28 -- 1 Ekim 2018; 19:6:29 >
  • mermiyi taşla vurmayacak değil mi ?

• ee hank yayimlanmayacakfi?

• Netflix bu işi aşmış dünyanın alanında en iyisi.. aksini iddia eden bu işten anlamıyordur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi bir şeye benziyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Netflix güzel yapımları var yok değil ama genel olarak değerlendirirsek yapımları çok vasat kalıyor. Tüketim toplumu için diziler yapıyor ve çoğu da sanatsal anlamda boş işler. Amaç sadece para kırmak, bu da sinemanın doğasına zarar veriyor. Sırf para kazanmak için aynı senaryolar üzerinde oynama yapıp farklı dizi olarak yayınlıyorlar.
  • Dizi ertelenmedi mi ? Dizinin ilk 5 bölümünü beğenmemiş netflix sonrasında yönetmen değişliğine gitmişler. Bölümler tekrardan Umut Aral ve Gönenç Uyanık yönetiminde çekilecekmiş. Ayrıca osmanlı motifleri serpiştirilmiş, bir geçmişte bir günümüzde geçen assasins creed benzeri bir dizi olacak anlaşılan.. Çağatay ulusoyu çok severim ama medcezir, içerde bile bundan daha çok hype yaratmıştı bende...

• Netflix hiç bir zaman bir HBO olamayacak. Hayatımda izlediğim en iyi dizi The Wire'dir.

• Başı cyberpunk 2077 teaser ını hatırlattı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • assassin's creede benzeten bir tek benmiyim
  • Umarım zengin kız fakir oğlana aşık olmaz?

• SilentHunterHD kullanıcısına yanıt
    mermiye kafa atacakmış gibi duruyor hocam :)
  • şöyle temiz bir bilim kurgu geleydi iyiydi
  • bypangea B kullanıcısına yanıt
    6 aydır üyeyim, 1 ay da ücretsiz desek 7 ay olmuş. Bazı güzel diziler ve netflix original filmleri için üye olmuştum. Şu sıralar da ilginç belgeseller izliyorum. Ama TR içeriği o kadar kötü ki. Kendi VPN'im açık kalmıştı. Bir anda bambaşka içerikler gördüm ve "Oooo netflix parasını haketmeye başladı" dedim. VPN'imi kapatınca hooop her zaman gördüğüm içerik. Aaa ne oldu diğerleri?

Ülkesel bazda çok ayrımcılık yapıyor netflix.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.