Şimdi Ara

Netflix'in amacı ne? Türk süper kahraman dizisi nereden çıktı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Donanım Haber olarak Netflix'in Roma'da düzenlediği See What is Next etkinliğinden ilk izlenimlerimizi aktarıyoruz.

• Çağatay'ın oynadığı diziden mi bahsediyorsunuz?

Neyse Mesut hocam hazır oraya varmışsınız Allah aşkına şu içerik kıtlığını bir dile getirin NetflixUS'de her şey varken ne hikmetse NetflixTR'de içerik çok kısıtlı. Para vermek dert değil de parayı veriyorsam hakkımı da isterim. Doğrusu hep böyle kalacaksa ben malum yollarla devam ederim.
  • Video içeriği 00:45 te başlıyor :)

• Onu bunu boş verin de RTÜK, Netflix'i denetlemeye başladığında Netflix ne yapacak? Ondan konuşalım.

• Çağatay'ın oynadığı diziden mi bahsediyorsunuz?

Neyse Mesut hocam hazır oraya varmışsınız Allah aşkına şu içerik kıtlığını bir dile getirin NetflixUS'de her şey varken ne hikmetse NetflixTR'de içerik çok kısıtlı. Para vermek dert değil de parayı veriyorsam hakkımı da isterim. Doğrusu hep böyle kalacaksa ben malum yollarla devam ederim.
  • Netflix Türkiye'de film içerikleri çok kısıtlı. Bu neden kaynaklanıyor bilmiyorum ama büyük sıkıntı. Dublaj olayı güzel ama içeriklerin ivedilikle alt yazı ile verilip daha sonra dublajlı versiyonun konulması gerek.

• Netflixi özetleyim. Genetikle herşeyi bozabilme, uyuşturucu, "her türlü" cinsel sapıklık, bol bol cinayet. Yaptıkları bütün dizi ve filmler böyle. Ben bu firmanın amacının insanları eğlendirmek olduğuna inanmıyorum.

• Netflix dublaj olayına önem vermesi lazım. Usta dublajcılara ile iş yapması lazım

• Diziyi merakla bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simplify -- 26 Nisan 2018; 18:52:51 >
  • Arka fondaki kardeşimiz ablayı ayarlayabildi mi merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Netflixi özetleyim. Genetikle herşeyi bozabilme, uyuşturucu, "her türlü" cinsel sapıklık, bol bol cinayet. Yaptıkları bütün dizi ve filmler böyle. Ben bu firmanın amacının insanları eğlendirmek olduğuna inanmıyorum.
    Size uymuyorsa izlemezsiniz, pas geçersiniz bu kadar basit. Başkalarının ne izlediğinden, bundan eğlenip eğlenmediğinden sizene. Sizle sansürcü zihniyettekilerin amacı aynı, çekin artık ellerinizi. Milletin ahlak bekçiliğine soyunmayın, ilk önce kendinize bakın.
  • netflix işi bilmiyo ya olacak o kadar gibi bi seri yapsalar çok güzel izlenir
  • Mesut baba acaba ps4 ile God of War oyununu yanına alıp Roma'da hotel de oynamışmıdır?!

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Size uymuyorsa izlemezsiniz, pas geçersiniz bu kadar basit. Başkalarının ne izlediğinden, bundan eğlenip eğlenmediğinden sizene. Sizle sansürcü zihniyettekilerin amacı aynı, çekin artık ellerinizi. Milletin ahlak bekçiliğine soyunmayın, ilk önce kendinize bakın.

Alıntıları Göster
    Zaten izlemiyorum. Ben başkalarının ne düşündüğünden değil kendi düşüncemden ve adamların yayın içeriğinden bahsettim. %90 içerikleri de böyle. Sansürle ne alakası var. Eleştirmek ile sansürlemek aynı şey mi? İzlemezsek zaten adamlar da yapmaz. Ben kendime bakıoyrum merak etme. Ukala şey seni.

• quote:

Alıntıları Göster
    Arkadaş burada "kişisel" görüşünü belirtmiş. Kimseye aman Netflix izlemeyin diye bir dayatmada bulunmamış. Bu ülkede herkes (belli çizgileri aşmamak koşuluyla) şahsi fikirlerini söyleyebilmeli hatta savunabilmelidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Zaten izlemiyorum. Ben başkalarının ne düşündüğünden değil kendi düşüncemden ve adamların yayın içeriğinden bahsettim. %90 içerikleri de böyle. Sansürle ne alakası var. Eleştirmek ile sansürlemek aynı şey mi? İzlemezsek zaten adamlar da yapmaz. Ben kendime bakıoyrum merak etme. Ukala şey seni.

Alıntıları Göster
    Netflix'in içeriği yine izleyenleri ilgilendirir. İzlemiyorsan Netflix hakkında mutlak fikir belirtmeyeceksin, belirtiyorsan da derdin başkadır. Ne değişik, tuhaf insanlarsınız. Merak etme, talep oldukça bu tür dizi ve filmleri çatır çatır yapmaya devam edecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfestein

Arkadaş burada "kişisel" görüşünü belirtmiş. Kimseye aman Netflix izlemeyin diye bir dayatmada bulunmamış. Bu ülkede herkes (belli çizgileri aşmamak koşuluyla) şahsi fikirlerini söyleyebilmeli hatta savunabilmelidir.

Alıntıları Göster
    Yeterli bilgisi olmadan "genel geçer" bir "tanım" yapmaya, özetlemeye girişmiş. Ortada bir görüş ve kişisellik yok. Amaçları eğlendirmek değil, yaptıkları bütün dizi ve filmler böyle böyledir, şöyle şöyledir vs diyerek zaten maksadını belli etmiş. Başkalarını etkileyebileceğini falan düşünmüş yani kısaca "büyük oyunu" göstermeye çalışmış. Giriş şekli bile belli ediyordu halbuki anlayamamanız ilginç. Mesele Netflix'te değil dolaylı olarak Netflix üzerinden ahlak bekçiliğine bürünmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 18 Nisan 2018; 23:41:12 >

• Kardeşim ne anlatıyorsun büyük oyun falan.

• Lütfen kameranın AUTO EIS özelliğini her çekim öncesi kontrol ediniz. Vertigo olmuşcasına izliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tendürek

Arka fondaki kardeşimiz ablayı ayarlayabildi mi merak ettim.
    sabah sabah güldürdün allah iyiliğini versin
  • quote:

Yeterli bilgisi olmadan "genel geçer" bir "tanım" yapmaya, özetlemeye girişmiş. Ortada bir görüş ve kişisellik yok. Amaçları eğlendirmek değil, yaptıkları bütün dizi ve filmler böyle böyledir, şöyle şöyledir vs diyerek zaten maksadını belli etmiş. Başkalarını etkileyebileceğini falan düşünmüş yani kısaca "büyük oyunu" göstermeye çalışmış. Giriş şekli bile belli ediyordu halbuki anlayamamanız ilginç. Mesele Netflix'te değil dolaylı olarak Netflix üzerinden ahlak bekçiliğine bürünmek.

Alıntıları Göster
    Tamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.