Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.692
Cevap
217
Favori
292.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iPhone macbook yada Apple TV den yansıttım tv ye. ama tv ye aktaramıyor.
    iPhone macbook ta açıyor ama.

acaba interaktif olduğu için mi sorun var ?

tv philips 8008 serisi. full hd. sorun onda mı? çözümü var mı?
    Apple TV bu işi çözer diypordum ama yapamadı. yeni nesil apple tv
  • Arkadaşlar , daha önce cevap verildi mi bilmiyorum ama , netflix sisteminden kaldırılacak yapımları güncel olarak görebileceğimiz bir site var mı bildiğiniz.Her ay başında o ayın sonunda kalkacak yapımları bilsek de ona göre başlasak 3-4 sezonluk dizilere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wither

Arkadaşlar , daha önce cevap verildi mi bilmiyorum ama , netflix sisteminden kaldırılacak yapımları güncel olarak görebileceğimiz bir site var mı bildiğiniz.Her ay başında o ayın sonunda kalkacak yapımları bilsek de ona göre başlasak 3-4 sezonluk dizilere.
    yok.

ancak şansa görürseniz ayrıntılar kısmında yazabiliyor. Veya dizinin ana bilgiler ekranında yazabiliyor.

keşke blutv gibi olsa, orada üzerinde ibare çıkıyor son 10 gün diye vs. Gerçi orada da 10 gün önceden çıkıyor, öyle de diziyi bitirmek imkansız sonuçta 10 günde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodysolid

black mirror bandersnatch ı açtım.
    iPhone macbook yada Apple TV den yansıttım tv ye. ama tv ye aktaramıyor.
    iPhone macbook ta açıyor ama.

acaba interaktif olduğu için mi sorun var ?

tv philips 8008 serisi. full hd. sorun onda mı? çözümü var mı?
    Apple TV bu işi çözer diypordum ama yapamadı. yeni nesil apple tv
    başka bir içerikte açılıyorsa sorun interaktif içerik olmasından kaynaklanıyor demektir.

Eğer hepsinde durum aynıysa netflix yardıma yazın.
  • Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bugün bi baktım dizilere,filmlere ve belgesellere tatmin oldum diyebilirim. Önceden izlediğim ve netflix de gördüğüm filmi önermek istedim. Gerilim ve gizem türlerini sevenler için Rosemary'nin Bebeği filmini tavsiye ediyorum. Pişman olmazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harun1111 -- 31 Aralık 2018; 22:56:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknolojikadam07

Filmini izlemişmiydin.?
    hocam selam özel mesaj gönderemiyorum buradan yazayım dedim ; Hocam perfume dizisi çok iyi tavsiye ederim ben çok beğendim. You dizisine başlamadım başlayabilr miyim bilmiyorum bu sıralar pek vakit bulamıyorum. Yeni dizi pek bildiğim yok bu ay çok izlemedim ama eskilerden izlemediysen 3 bölümlük Ghoul var ben onu sevdim. Dogs of Berlin vardı ilk 4-5 bölümü merakla izledim sonra sarmadı bıraktım. iyi yıllar
  • Mr Digital M kullanıcısına yanıt
    Dogs of berlin dizisini bitirdim.Bugün perfum e başlayacağım.

Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Su an OZARK i izliyorum. Yalniz su hatadan biktim. Diziyi yarida birakiyorum TV yi kapatiyorum. Yeniden acinca yukleme hatasi veriyor. TV yi acip kapatmadan duzelmiyor. Bu sorunun daha basit cozumu yok mudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni yıl itibariyle lotr serisi gitti, the tudors dizisi gitti, pek çok marvel filmi gitti.

Baya bir kayıp verdiler valla. Umarım yerlerini düzgün şeylerle doldurabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 1 Ocak 2019; 14:3:26 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Batman Dark Knight serisi de kaldırılmış diyorlar.Nette yaz ayları için o ay kaldırılacak yapımların listelerini veren siteler var ama güncel olan yok hiç bir yerde.Bu adamlar ulaşabildiğine göre nette bir yerlerde var bu listeler güncel olarak.Ben bulamadım ama.

İçerik kaldırılması zaten can sıkıcı bari önceden bilebilsek de tüketebildiğimizi tüketsek son güne kadar.Xbox gamepass de 15 gün önce nete düşüyor o liste mesela , uygulama içinden de görünüyor.Bu kadar zor olmamalı bu iş.
  • Kaldırılan içerikler gerçekten çok can sıkıcı. Neyse yerlerine Django Unchained, Revenant, Big Lebowski, Up, Gone Girl, Birdman gibi çok iyi içerikler gelmiş. Netflix'in olayı bu zaten. Getirdiği kaliteli içerikleri bir an önce izlemeye bakın, süresi bitince bir kısmını kaldırıp yenilerini ekleme şeklinde sistem. İçerik sürekli değişiyor. Kaliteli içerik oldukça benim açımdan çok bir sorun yok.

Beni asıl rahatsız eden konu, ileriki günlerde Recep İvedik 1-2-3-4, Celal ile Ceren, Osman Pazarlama gibi filmlerin ekleneceğinin açıklanması. Ben bunlar için para ödemek istemiyorum. Daha çok yerli içerik tabii ki istiyorum ama Türk film ve dizilerinin sayısından yerli içeriğe kısıtlı bir bütçe ayırdıkları belli. O ayrılan kısıtlı bütçe bu ucube filmlere ayrılmamalı. Git o parayla Sen Aydınlatırsan Geceyi, Dağ 2, Kış Uykusu, Bir Zamanlar Anadolu'da, Nefes, Ayla gibi filmleri getir Netflix'e. Hiç olmadı o paranın onda birine sayısız Yeşilçam filmi alırsın içerik olarak. Yazık gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E0AECD5C0

Kaldırılan içerikler gerçekten çok can sıkıcı. Neyse yerlerine Django Unchained, Revenant, Big Lebowski, Up, Gone Girl, Birdman gibi çok iyi içerikler gelmiş. Netflix'in olayı bu zaten. Getirdiği kaliteli içerikleri bir an önce izlemeye bakın, süresi bitince bir kısmını kaldırıp yenilerini ekleme şeklinde sistem. İçerik sürekli değişiyor. Kaliteli içerik oldukça benim açımdan çok bir sorun yok.

Beni asıl rahatsız eden konu, ileriki günlerde Recep İvedik 1-2-3-4, Celal ile Ceren, Osman Pazarlama gibi filmlerin ekleneceğinin açıklanması. Ben bunlar için para ödemek istemiyorum. Daha çok yerli içerik tabii ki istiyorum ama Türk film ve dizilerinin sayısından yerli içeriğe kısıtlı bir bütçe ayırdıkları belli. O ayrılan kısıtlı bütçe bu ucube filmlere ayrılmamalı. Git o parayla Sen Aydınlatırsan Geceyi, Dağ 2, Kış Uykusu, Bir Zamanlar Anadolu'da, Nefes, Ayla gibi filmleri getir Netflix'e. Hiç olmadı o paranın onda birine sayısız Yeşilçam filmi alırsın içerik olarak. Yazık gerçekten.
    hayda ne güzel o filmler kalktı diye seviniyordum, şimdi yine mi her gün şahanın o suratını görmek zorunda kalıcaz

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Bu sitede gördüm. Liste doğru gibi, çoğu eklendi çünkü bugün. Şahan filmleri henüz gelmedi, inşallah da gelmez.

http://www.ranini.tv/haber/34590/2/bu-ay-netflix-turkiyede-neler-var--ocak-2019
  • Lotr serisi gitmiş lan. Ay sonunda iptal edeceğim

• Hocam kaliteli içerikleri kaldırmak yerine sistemde tutsalar daha çok kazanırlar. Şahsen lotr serisi kalktığı için iptal edeceğim ay sonunda. Batman serisi de yok mesela. Dün de en üst pakete geçmeyi düşünüyordum sırf lotr serisini ultra HD izlemek için. Şubat ayı içeriklerine bakıp iptal edip etmeme konusuna karar vericem ama lotr kaldırmak ne demek ya.

• 742793 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam, Batman serisi çok önemli değil benim için izledim bitti gitti. Ama LOTR hepimizin arada açıp tekrar tekrar izlediği bir seri.

Bu arada LOTR'i UHD izleyemezdiniz zaten. Kendi orijinal içerikleri dışındaki yapımlarda 4k seçeneği yok. En üst plan bir de daha iyi ses sunuyor 640 kbps. Bence gereksiz bir paket bu haliyle.

• Bilmiyordum hocam teşekkür ederim .

• Şuna bak zaten Netflix Türkiye’nin en büyük sıkıntısı içerik sayısı iken, bunu arttırmak yerine iyice azaltıyorlar, bugun itibariyle listeme ekleyip bi ara izlerim dediğim film/dizi/belgesel vs şeylerin yarısından çoğu ortadan kaybolmuş, 2-3 tane yarıda kalan seri var hatta, gidip kalanını internetten korsan olarak izleyeceğim mecbur, ne anladık biz bu işten...

• Geçen yılda gitmişti bir çok içerik sonra geri gelmişti bu dönemde öyle olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Konunun yeri burası mı emin değilim ama bir şey sormak istiyorum.

Geçtiğimiz aylarda RTÜK'e internet denetimi yetkisi verilen bir kanun yasalaşmıştı.

O zaman çeşitli yetkililer, Netflix'e de televizyonlardaki gibi sansür uygulayacaklarını söylemişlerdi.

Yanlış hatırlamıyorsam kanunda 6 aylık bir süre verilmişti BTK ve RTÜK'e, esasların belirlenmesi için.

Bu konuda bilgisi olan var mı? Son durum nedir? Uzun bir aradan sonra, geçen hafta tekrar Netflix'e üye oldum da, şu an içeriklerde herhangi bir sansüre rastlamadım. Sansür gelecek mi?
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.