Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.695
Cevap
218
Favori
292.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr Digital

şuan da hepsiburada da 3 ve 6 aylık kupon var daha indirimli oluyor hocam bilgin olsun. Babylon Berlin ve izlemediysen The Handmaids Tale tavsiye

Blu tv bende düşünüyorum ama çok sorunlu olduğunu söylüyorlar okuyorum o yüzden istediğim yayınlar olmasına rağmen elim hep geri gitti, siz memnun musunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: panama

quote:

şuan da hepsiburada da 3 ve 6 aylık kupon var daha indirimli oluyor hocam bilgin olsun. Babylon Berlin ve izlemediysen The Handmaids Tale tavsiye

Blu tv bende düşünüyorum ama çok sorunlu olduğunu söylüyorlar okuyorum o yüzden istediğim yayınlar olmasına rağmen elim hep geri gitti, siz memnun musunuz

Alıntıları Göster
    Ben bir sorunla karşılaşmadım hocam. Kaldığım yerden başlatmıyor, sürekli yeni giriş yapmak gerekiyor diyorlar ama ben böyle sorunlar ile karşılaşmadım. Bence tek eksiği çevrimdışı özelliği olmaması ama onun da çalışmaları devam ediyor diyorlar. İçerikleri kaliteli genelde hocam tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Evet kampanyadan sizden doğru haberim olmuştu ama Şubat'a askerlik çıkma ihtimali olduğu için Aralık sonu Amazon'u kapatıp Ocak'ta Blu'yu 1 aylık açmayı planlıyorum. The Handmaid's Tale'ı Blu'dan izlemiştim. Babylon Berlin için açacağım öncelikli olarak, zaman olursa bir iki dizi daha bakalım.

15 günlük denemeden sonra telefon ediyorlarsa hiç bulaşmayalım Digiturk play'e falan, gerek de yok bence zaten

TV platformlarını zaten kullanmıyorum da

Konuyu misafirler doldurmuş, popülere mi çıkıyor konu. yuh 33 misafir. forumun bu köşeleri keşfediliyor
    Kendi orijinal içeriklerden de Bartu Ben muhteşem hocam
  • Arkadaşlar Fringe dizisi var mı netflixte ona göre üyelik alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrankGallagherx

Arkadaşlar Fringe dizisi var mı netflixte ona göre üyelik alacağım
    yok , fringe digitürkte.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam gerek yok o zaman

• quote:

Ben bir sorunla karşılaşmadım hocam. Kaldığım yerden başlatmıyor, sürekli yeni giriş yapmak gerekiyor diyorlar ama ben böyle sorunlar ile karşılaşmadım. Bence tek eksiği çevrimdışı özelliği olmaması ama onun da çalışmaları devam ediyor diyorlar. İçerikleri kaliteli genelde hocam tavsiye ederim.

Üye oldum hocam , Apple TV DEN seyrediyorum bence güzel , barut ben seyrettim çok hoşuma gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: panama

quote:

Üye oldum hocam , Apple TV DEN seyrediyorum bence güzel , barut ben seyrettim çok hoşuma gitti

Alıntıları Göster
    evet hocam güzel dizi ama 2. sezonu olmayacakmış. Eğer izlemediyseniz Babylon Berlin, Patrick Melrose ve The Handmaid's Tale ile Masum da güzel diziler.
  • quote:

evet hocam güzel dizi ama 2. sezonu olmayacakmış. Eğer izlemediyseniz Babylon Berlin, Patrick Melrose ve The Handmaid's Tale ile Masum da güzel diziler.

handsman seyrediyorum şuan hocam , masumda güzel

• Arkadaşlar digitürk platformun da gerçekten güzel diziler var.

Ayrıca blu tv içerikleri nasıl.?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknolojikadam07

Arkadaşlar digitürk platformun da gerçekten güzel diziler var.

Ayrıca blu tv içerikleri nasıl.?
    Evet Game Of Thrones yeni sezon Digitürk de olacak mesela. Onun dışında Westworld, Manifest, Sharp Object, Castle Rock ve Big Bang Theory benim izlediğim diziler

Hocam Blutv içerikleri kaliteli gerçekten. Yabancı dizi olarak The Handmaid's Tale, Patrick Melrose, Babylon Berlin, Victoria gibi sadece blutv de olan diziler var. Ayrıca HBO ile anlaşma yapmışlardı Game Of Thrones, Sopranos, The Wire, entourage gibi kaliteli yapımları var. Fx ile de The Walking Dead ve Legion dizileri yayınlıyor. Kendi orijinal içerikleri de iyi; Bartu Ben, Masum ve 7 Yüz benim izlediklerim, Bozkır için de güzel diyorlar. Film konusunda da fena sayılmaz, dünya sinemasına ağrılık vermişler gibi geldi bana farklı ve güzel filmler var...
  • Mr Digital M kullanıcısına yanıt
    Valla şuan netflix ve digitürk de bile dizileri zor takip ediyorum ve yetişemiyorum.Ekstradan başka bir platforma daha üye olmak fazlalık olur.

Twd,supernatural,ahs gibi yapımları izlemeyi geçen sene bırakmıştım.Favori dizilerimdendi.

Ayrıca ahs yi d smart fx veriyor mu hala soruma tam bir net yanıt alamadım. ☺️

• Teknolojikadam07 kullanıcısına yanıt
    American Horror Story'yi FX yayınlıyordu, D-smart'ta olması lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Problemler giderildiyse güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

o iş patladı

netflix türkiye arka arkaya bir kaç gizemli fotoğraf paylaşıp #geliyor etiketiyle paylaştı. Bir kaç kişide oley american horror story geliyor diye oltaya düştü ama baya kişi arasında da yayıldı ooo ahs geliyor diye.

sonra ortaya çıktı ki netflix yeni orjinal filmi bird box'un fotoğraflarıymış o filmi kastediyorlarmış geliyor geliyor diye.

zaten türkiye'de yayın hakları fx'te . Gelse gelse blutv'ye gelir the walking dead ve legion gibi , fx onlarla anlaşmış gibi.

Alıntıları Göster
    BluTV'ye gidecekler diye şart yok galiba. Ray Donovan FX'te yayınlanıyormuş mesela ama önceki sezonları Netflix'te. American Crime Story Netflix'te vs. Tabi asıl yayıncı kanallardan geride geliyorlar.

Her yere dağınık diziler

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknolojikadam07

Valla şuan netflix ve digitürk de bile dizileri zor takip ediyorum ve yetişemiyorum.Ekstradan başka bir platforma daha üye olmak fazlalık olur.

Twd,supernatural,ahs gibi yapımları izlemeyi geçen sene bırakmıştım.Favori dizilerimdendi.

Ayrıca ahs yi d smart fx veriyor mu hala soruma tam bir net yanıt alamadım. ☺️
    d smartta fx var hocam yani fx ile izleyebilirsiniz ama d smart go da yok.
  • Beyler telefona indirip izledigim dizilerde bitince ekranda sonraki bolume gec yaziyordu artik cikmiyor . Sizde de var mi bu olay ?

• Bir şey soracağım bu Hakan:Muhafız dizisi 14 Aralık'ta yayınlanıcaktı, Netflix bu gece 23:59'dan sonra yayınlıyor mu? Yoksa 14 Aralık akşamında mı yayınlıyorlar? Bu konuda bir bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDoctor

Bir şey soracağım bu Hakan:Muhafız dizisi 14 Aralık'ta yayınlanıcaktı, Netflix bu gece 23:59'dan sonra yayınlıyor mu? Yoksa 14 Aralık akşamında mı yayınlıyorlar? Bu konuda bir bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim :)
    yeni diziler sabah 10 da yayınlanır her zaman

the proctector da 14 aralık , yani cuma sabahı 10'da yayınlanacak
  • Polanski TR P kullanıcısına yanıt
    Bende sonraki bölüme geç yazıyor.

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.