Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.692
Cevap
217
Favori
292.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

merak edip amerika vpn'i ile netflix'e girdim. izlemenize izin vermiyor ama neler var bakabiliyorsunuz.

daha dün dvd'si çıkmış filmler vardı. daha geçen gün sezon finali yapmış dizilerin sezonları eklenmişti. hbo, amazon ve hulu original'lar dışında aklınıza gelebilecek her şey vardı.

açıkçası yaklaşık aynı parayı aldıkları halde bu içeriğin onda birini vermeleri bana biraz koymaya başladı. 2 yıl geçti. gelişecek diye bekliyoruz ama netflix türkiye'yi pek takmıyor gibi. "bunlar salak, sömürelim." diyor olabilirler. haklı da sayılırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım...Amerika versiyonundaki yapımları türkiyeden vpn üzerinden bağlanıp izlemek imkansızmı?...çaresi kesinlikle olamazmı merak ettim?...

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Onu yazan kişi biraz fazla sallamış. Kanada'nın içeriği bence daha doyurucu. US Netflix'te devasa bir arşiv olsa da çöp yapımlarda çok fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 18 Kasım 2018; 0:44:53 >
  • Beyler önceden "Yakın Zamanda Eklenenler" diye bir seçenek vardı 25 film eklendi vs. diye filmleri gösteriyordu, o seçenek kalktı mı? Şimdi Yakın zamanda eklenenlere tıklayınca 1 yıl öncesinin filmlerini gösteriyor. Ne güzel o seçenekte ilgimizi çeken dizi ve filmleri görebiliyorduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

Beyler önceden "Yakın Zamanda Eklenenler" diye bir seçenek vardı 25 film eklendi vs. diye filmleri gösteriyordu, o seçenek kalktı mı? Şimdi Yakın zamanda eklenenlere tıklayınca 1 yıl öncesinin filmlerini gösteriyor. Ne güzel o seçenekte ilgimizi çeken dizi ve filmleri görebiliyorduk.
    evet artık yok o
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Peki son eklenen iceriklere erismenin bir yolu yok mu ya hu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maniac dizisine başladim . 3.bolumdeyim hala bir şey anlamadim.Yillardan beri netflx kullaniyorum ilk kez basima geliyor 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

Peki son eklenen iceriklere erismenin bir yolu yok mu ya hu.
    https://www.netflix.com/browse/just-added

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

https://www.netflix.com/browse/just-added

Alıntıları Göster
    hocam çok teşekkür ederim aradığım buydu işte
  • unblock-us yazın googlea dns servisi 14 gün ücretiz deneyebilirsiniz 20 kadar ülkenin netflixini izleyebilirsiniz hız çok düşmüyor ben kullanıyorum. Ayrıca bazı içerikler bizde olmamasına rağmen türkçe alt yazı bile var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marut06 -- 21 Kasım 2018; 9:27:34 >
  • Rick and Morty'nin yakın zamanda içerikten silinme durumu ortadan kalktı. Bir süredir ha kaldırıldı ha kaldırılacak derken sonunda İzlenebilirlik Durumu bildirimi kaybolmuş. İzlemek isteyen silinecek stresini yaşamadan günlere yayarak keyfine bakabilir.

Sanırım Mars'ta da aynı durum vardı. O da silinmeyecek yakın zamanda.

Ekleme: Cosmos belgesel dizisi dün Türkiye kütüphanesinden de silindi. Önümüzdeki haftalarda, aylarda tekrar eklenecek mi belli olur sonra.

https://www.reddit.com/r/netflix/comments/9zb7sm/cosmos_spacetime_odyssey_is_not_available_to_watch/?utm_source=reddit-android

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 22 Kasım 2018; 9:58:17 >

• Arkadaşlar

Note 9 da kullanan var mi netflix.Ekrana tam oturuyor mu goruntu

Tesekkurler

• Haftalık üyelik sistemi gelmiş. Temel 4,99 lira - Standart 7,99 lira - Özel 10,99 lira.

Netflix üyeliğimizi kapattık diyelim. Takip ettiğimiz bir iki dizinin yeni sezonları gelmiş. Onları izlemek için 1 ay yerine daha kısa süreli üyeliğin yeterli olduğunu düşünenleri hedefliyor sanırsam. Yoksa haftalık üyelik ücretlerini 1 aya vurduğumuzda aylık ücretlerden bir kaç lira fazla geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Haftalık üyelik sistemi gelmiş. Temel 4,99 lira - Standart 7,99 lira - Özel 10,99 lira.

Netflix üyeliğimizi kapattık diyelim. Takip ettiğimiz bir iki dizinin yeni sezonları gelmiş. Onları izlemek için 1 ay yerine daha kısa süreli üyeliğin yeterli olduğunu düşünenleri hedefliyor sanırsam. Yoksa haftalık üyelik ücretlerini 1 aya vurduğumuzda aylık ücretlerden bir kaç lira fazla geliyor.
    Haftalık üyelik gerekliydi. Çok güzel olmuş. Ben diyelim ki 1-2 şey izleyeceğim 1 aylık üyelik almak zorunda kalmayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Haftalık üyelik gerekliydi. Çok güzel olmuş. Ben diyelim ki 1-2 şey izleyeceğim 1 aylık üyelik almak zorunda kalmayacağım.

Alıntıları Göster
    Evet, uzun süreli üyelik kullanmayacaklar için güzel bir seçenek olmuş.

Ek olarak izleyeceğiniz dizi, film her neyse bittikten sonra izleyeceğiniz başka bir şey yoksa üyeliği sonlandırmayı unutmamak lazım. Yoksa ücret kesip otomatik yenilenecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 25 Kasım 2018; 1:1:3 >
  • Fugitiva dizisini izleyen var mı acaba.?

• arkadaşım...fugitiva japonya yapımı dizimi yani ülkeye ayitmiş?...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    İspanyol.

• netflix gelecek seneden itibaren çektiği bazı filmleri önce sinemada yayınlayıp birkaç ay sonra sitesinde yayınlamaya başlayacak.

oscar'a aday olup daha prestij arttırmak için böyle bir adım attığı söyleniyor. Oscar kazanmak veya aday olmak için sinemada gösterim şartmış.

kaynak ;https://www.nytimes.com/2018/11/14/movies/netflix-ballad-of-buster-scruggs.html
  • Netflix'in Türkiye'de içeriğinin diğer ülkelere göre az olması bu d-smart ve digitürk ün film şirketleri ile olan anlaşmaları sebebiyle olması lazım.

Yoksa daha fazla film ve dizi olurdu.Ayrıca orjinal içerikler Tr dublaj ile birlikte tüm dünya ile aynı anda ve oranda Türkiye'de var diye biliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.