Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.692
Cevap
217
Favori
292.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet son 1-2 aydır atağa geçtikleri doğru.Özellikle film alanında eksik oldukları için bu aralar oraya yoğunlaşmış gibiler

2-3 ay önce dizi istekten cem yılmaz fundamentals yazmıştım.O da eklenmiş.Cem yılmaz sevenlerine duyurulur
  • Bende interstellar istiyorum ama gelmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İstek atan arkadaşlar interstellar da eklerlerse çok makbule geçer

• JonVaynen kullanıcısına yanıt
    onun yayın hakları farklı bir platformdaydı yanlış hatırlamıyorsam malesef.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Turkcell tvde var ama netflixte tvden izlemek istiyorum

• Yalnış şimdi baktımda matrix serisi ile son samurayda çıkarılmış

• kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Altyazıları var, o konuda sıkıntı olmaz. Dediğin Vpn'ye de baktım, belli bir limitten sonra premium üyelik gerekiyormuş. Diğer alternatifler varken biraz temkinli yaklaşıyorum.

Bu ay eklenecek yapımlar:
    https://www.facebook.com/netflixturkiye/videos/1909099009343513/
  • doğrudur

abd netflix'te bütçe diğer ülkelere göre dehşet fazla olduğu için bütün yapımları alıyorlar.Türkiye,ispanyol,italyan farketmez.O ülkelerin dizilerini de alıyorlar filmlerini de

bir baba hindu,muhteşem yüzyıl,binbir gece falan hep var abd'de
  • arkadaşlar...netflix dünya üzerindeki ikiyüze yakın ülkede faliyet gösteriyomuş donanım haber uydu teknolojileri forumu bilginize sunarım...
  • Arkadaslar marvel ortak dizilerinin bazilarinda indir izle butonu gelmiş.İron fist ile başlayayim 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polanski TR -- 9 Nisan 2018; 10:6:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polanski TR P kullanıcısına yanıt
    Bilgisayara mı indiriyorsunuz

• chrome için şu eklenti ile imdb puanlarını görebilirsiniz. ayrıca bir kaç ufak tefek güzelliği daha var.

ayrıca netflix filmler diziler sekmesine ekstra olarak simkl browse geliyor ve istediğiniz türde dizi ve filmleri kolayca filtreleyebiliyorsunuz tavsiye ederim herkese
    https://chrome.google.com/webstore/detail/enhancer-for-netflix-hulu/dbpjfmehfpcgmlpfnfilcnhbckmecmca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 12 Nisan 2018; 0:9:50 >
  • arkadaşlar...yeni kanun meclisten geçtiğine göre tahminim en geç eylül ayında netflix türkiye servisine sansür gelir mağalesef yapımların erotizim görüntülerini buğulayış yöntemiyle özellikle filimlerde sevişen kadınların göğüslerini filan sansürlüyecekler böyle anlayışa yazıklar olsun derim...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Ya arkadaş sapıksın anladık yorum yapıp kirletme şu sayfayı

• Tamam sansüre biz de karşıyız da erotik film isteyenlerin yeri netflix mi? Bir sürü platform ar netflixe mi kaldın kardeş.
  • Netflix, kendi ürettiği içeriklerin kalitesizliği dışında gayet keyifli. Ancak bazı filmlerde görüntü kalitesi düşük oluyor film eski olmadığı halde, nedenini bilen var mı ?.(800-1400 arası)
  • Mudbound halen yok ya ?
  • İçerik çok az
  • vikingler 4.sezon son 10 bölüm de geldi.
  • wild wild country gibi böyle tarikatları, dini grupları anlatan başka belgeseller var mı?

bileniniz var mı?
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.