Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.692
Cevap
217
Favori
292.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çüş yok olamaz ya

Gidemez tüm sezonlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Çüş yok olamaz ya

Gidemez tüm sezonlar

valla gitmiş hepsi.Tam da biz ailecek izlemeye karar vermiştik.

Müşteri hizmetlerine sordum bilinmeyen bir tarihte tekrar eklenebilir diyor.O bilinmeyen tarih 10-20 gün falandır umarım ,aylar sürmez inşallah.
  • Tekrar eklenen filmlere şahit oldum ben ama ne kadar sürerse artık

Hayır madem yıne ekleyeceksınız nıye kaldırıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: chaturanga

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: senefro

arkadaşlar yılbaşında satın almış olduğum roku streaming stick'i satıyorum. 2. el sayfasına ilan açtım, ilgilenen olursa diye buraya da yazıyorum.

https://forum.donanimhaber.com/satilik-roku-streaming-stick-3600r-2016-model--124384366#124384366

ne işe yarıyor bu cihaz

HDMI girişli bir TV yada ekranınız varsa, Roku'yu takarak Netflix ve türevi aboneliklerinizi kumanda ile kullanabilmenizi sağlıyor. Bende LG nin smart TV si var ama ilk çıkan smart modeli olduğundan Netflix uygulaması desteklemiyor, Roku kullanıyorum bende 2 sene oldu neredeyse oldukça işe yarıyor benim için.

Daha çok Netflix ve Youtube için kullanıyorum.

hocam bende bu roku cihazı düşünüyorum da kalitesi vs iyi ? Donma takılma gibi sorunları oluyor mu? Altyazı boyutu falan güzel ,göze hoş geliyor mu? Teşekkürler.Bu arada düşündüğüm model roku 2

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Hocam Roku Streaming Stick (2017 versiyonu) kullanıyorum. Netflix'i yada Youtube u kullanıyorum onun üzerinden ve memnunum.

Roku 2 4K desteklemiyorsa bence sizde bendeki modeli alın. Maksimum 1080p olarak izleyebilirsiniz ama hatırlatayım. Sanırım 4K desteği Roku 3 le gelmişti.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chaturanga

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: senefro

arkadaşlar yılbaşında satın almış olduğum roku streaming stick'i satıyorum. 2. el sayfasına ilan açtım, ilgilenen olursa diye buraya da yazıyorum.

https://forum.donanimhaber.com/satilik-roku-streaming-stick-3600r-2016-model--124384366#124384366

ne işe yarıyor bu cihaz

HDMI girişli bir TV yada ekranınız varsa, Roku'yu takarak Netflix ve türevi aboneliklerinizi kumanda ile kullanabilmenizi sağlıyor. Bende LG nin smart TV si var ama ilk çıkan smart modeli olduğundan Netflix uygulaması desteklemiyor, Roku kullanıyorum bende 2 sene oldu neredeyse oldukça işe yarıyor benim için.

Daha çok Netflix ve Youtube için kullanıyorum.

hocam bende bu roku cihazı düşünüyorum da kalitesi vs iyi ? Donma takılma gibi sorunları oluyor mu? Altyazı boyutu falan güzel ,göze hoş geliyor mu? Teşekkürler.Bu arada düşündüğüm model roku 2

hocam bende Roku Streaming Stick satıyorum, yılbaşında aldım ancak sonra smart tv alınca boşta kaldı. toplasanız 1-2 hafta anca kullanmışımdır. düşünürseniz pm atabilirsiniz.

• Agent SHIELD dizisi Netflix de değil miydi arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Agent SHIELD dizisi Netflix de değil miydi arkadaşlar ?

USA içeriğinde var hocam. Türkçe içerikte maalesef yok.
  • House of Cards 5. sezon 16 Temmuz'da geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • herkes şu istek yerine house m.d yazabilir mi acaba? Kaldırdılar tekrar eklenmesini için baskı yapsak işe yarayabilir.

https://help.netflix.com/tr/titlerequest

kendi istediğiniz dizileri de yazabilirsiniz.Ben 1-2 ay evvel broudchurch yeni sezonları yazmıştım bugün baktım ki eklenmiş mesela.Eğer uygun bir istekse dikkate alıyorlar sanırsam.
  • better call saul 3. sezon ne zaman gelicek ya ? bekle bekle nereye kadar
  • 46 yok olan dizisi eklenmiş platforma ,her bölüm 60'ar dakika ve 13 bölümlük dizi

tavsiye ederim
  • Böyle tavsiyeleri çoğaltsak güzel olur, millet saydırıyordu netflix e 14 gün oldu DHA sence bakmadığım bir sürü içerik buldum . Film tavsiyesi varsa Beklerim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: panama

Böyle tavsiyeleri çoğaltsak güzel olur, millet saydırıyordu netflix e 14 gün oldu DHA sence bakmadığım bir sürü içerik buldum . Film tavsiyesi varsa Beklerim

Joy Ride filmini tavsiye ederim hocam.

• Tavsiyeler için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: HypeRockTiF

quote:

Orijinalden alıntı: panama

Böyle tavsiyeleri çoğaltsak güzel olur, millet saydırıyordu netflix e 14 gün oldu DHA sence bakmadığım bir sürü içerik buldum . Film tavsiyesi varsa Beklerim

Joy Ride filmini tavsiye ederim hocam.

Teşekkürler hocam keşif diye bir film var ona bakıyorum sonrasında bakayım

• Shameless yokmu yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat1407

Shameless yokmu yav

malesef ingiliz versiyonun yayın hakları netflixte sadece

amerikan versiyonu digitürkte.
  • House of cards 5. Sezon gelmiş sonunda , oj simpson bitmişti iyi oldu hemen ardından gelmesi

• Netflix esasen, 2000’lerin başında Amerika’da faaliyete geçmiş bir DVD kiralama şirketidir. Netflix filmlerine bende merak saldım bu ara. Film önerisi arıyordum bu listeye denk geldim: https://paratic.com/netflix-nedir-filmleri-belgeselleri/ The Fundamentals of Caring (Kayıp Şeylerin Bakım Kılavuzu), Keith Richards: Under the Influence bu filmler çok ilgimi çekti.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.