Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.695
Cevap
218
Favori
292.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • black sails 1. sezon sonrası sezonlar , penny dreadful 3.sezon, sherlock 3. sezon ve luther 2. sezondan sonrası Türkçe dublaj var mı arkadaşlar netflixte ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş şu Suits'in yeni sezonlarını eklesinler artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frankdal

Arkadaş şu Suits'in yeni sezonlarını eklesinler artık

suits 3 sezon arkadan geliyor nerdeyse ya harbiden
  • Önümüzdeki Aylarda Prison Break Gelecek Diye Duydum.
  • Netflixte son 1 haftadir, TV de izlemek istedigim icerik %25te takiliyor. Ttnet fiber ve tilgin modem var. AKN dolumu sonrasi hizim 4mb. Youtube veya opera browser ila video izleyebiliyorum. Hatta telefondan internet paylasimi yaptigimda bile, tv de takilma olmadan netflix iceriklerini izleyebiliyorum. Benzer sorunu yasayan var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi era13 -- 27 Mayıs 2017; 22:47:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BazingaCooper

Önümüzdeki Aylarda Prison Break Gelecek Diye Duydum.

dizi fx kanalında nasıl gelsin?
  • malesef house of cards 5.sezon un yayınlanmayacağı belli oldu anca ileriki zamanlarda eklenirmiş

NETFLIX | ANA KONU
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

malesef house of cards 5.sezon un yayınlanmayacağı belli oldu anca ileriki zamanlarda eklenirmiş

NETFLIX | ANA KONU

Netflix USA'den türkçe altyazılı olarak izlenebilir. Aynı durum Orange is the new black dizisi için de geçerli. O dizinin de diğer sezonları türkçe altyazılı olarak Netflix USA'den izlenebiliyor.
  • quote:

quote:

Netflix USA'de Prison Break var. Yeni sezonu da gelebilir oraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElPoderoso

quote:

quote:

Netflix USA'de Prison Break var. Yeni sezonu da gelebilir oraya.

usa'ya tabiki de gelir hocam bende türkiye versiyonundan bahsediyorsunuz sandım.Usa'da her şey var zaten .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 28 Mayıs 2017; 22:40:55 >
  • quote:

quote:

malesef house of cards 5.sezon un yayınlanmayacağı belli oldu anca ileriki zamanlarda eklenirmiş

NETFLIX | ANA KONU

Netflix USA'den türkçe altyazılı olarak izlenebilir. Aynı durum Orange is the new black dizisi için de geçerli. O dizinin de diğer sezonları türkçe altyazılı olarak Netflix USA'den izlenebiliyor.

şimdi türkiye versiyonda altyazı kısımlarında sadece türkçe ,ingilizce nadiren de arapça görüyorum .Yani ispanyolca,italyanca falan gözükmüyor.

E ben şimdi usa versiyonuna bağlanırsam altyazılar kısmında sadece ingilzce falan görmem lazım değil mİ?Türkçe,italyanca falan istediğimizi seçebiliyor muyuz?
  • quote:

quote:

quote:

NETFLIX | ANA KONU

şimdi türkiye versiyonda altyazı kısımlarında sadece türkçe ,ingilizce nadiren de arapça görüyorum .Yani ispanyolca,italyanca falan gözükmüyor.

E ben şimdi usa versiyonuna bağlanırsam altyazılar kısmında sadece ingilzce falan görmem lazım değil mİ?Türkçe,italyanca falan istediğimizi seçebiliyor muyuz?

Hayır US versiyonunda Türkçe altyazı veya ses nadiren olabilir ama çoğunluğunda bulamazsınız.

• Bu ay bedava deneme üyeliğini başlattım bende. Merak ettiğim bir soru var , içeriğin görece kısır , eksik olduğu belli lakin yeni şeylerin eklenme hızları nasıl ? 2-3 aydır abone olan kullanıcılar var mı ? Bilgilerini paylaşabilirler mi ? Ona göre devam ettirmeyi düşünüyorum aboneliği çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHLD

Bu ay bedava deneme üyeliğini başlattım bende. Merak ettiğim bir soru var , içeriğin görece kısır , eksik olduğu belli lakin yeni şeylerin eklenme hızları nasıl ? 2-3 aydır abone olan kullanıcılar var mı ? Bilgilerini paylaşabilirler mi ? Ona göre devam ettirmeyi düşünüyorum aboneliği çünkü.

Benim bir yıla yakın olduğu galiba üyeliğim. Yeni içerik eklenme hızı bence yavaş. Özellikle içeriği hızlı tüketiyorsanız mutlaka şişersiniz. Bir defa diziler istisnasız geriden geliyor, suits gibi dizide makas 3 sezona çıkmış durumda. Film deseniz, son zamanlarda hep tv filmleri tadında şeyler eklendi. Gerçi hızlı tüketim yapıyorsanız zaten hiçbir paralı platform tam anlamıyor size yanıt veremez ama mesela digiturk çok daha iyi bu durumda. Adam netflix dizisini netflixten önce yayınlıyor daha ne olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHLD

Bu ay bedava deneme üyeliğini başlattım bende. Merak ettiğim bir soru var , içeriğin görece kısır , eksik olduğu belli lakin yeni şeylerin eklenme hızları nasıl ? 2-3 aydır abone olan kullanıcılar var mı ? Bilgilerini paylaşabilirler mi ? Ona göre devam ettirmeyi düşünüyorum aboneliği çünkü.

listenize de eklediğiniz dizi ve filmlere bağlı.Ben aboneliğimi ocak'ta başlattım ve o zamandan beri en az 4-5 dizi,5-6 film bitirmeme rağmen hala listemde pek çok dizi var.Sürekli yeni diziler-filmler keşfettikçe de ekliyorum listeye

Bu listemde ki içeriği bitirmem en az 5-6 ayımı daha alır.Ama o zamana kadar da gene izleyebileceğim içerikler eklenmeye devam eder diye düşünüyorum.Kısacası alın ve izlemeye başlayın.İçerikler tükenip tıkandığınız zaman üyeliğinizi iptal edip bir 4-5 ay ara verebilirsiniz.Sonra tekrar üyelik açıp bakarsınız ne var ne yok.Öyle öyle kullanırsınız.
  • türk dizisinin konusu süperkahramanlı olacakmış hepten merak etmeye başladım şimdi
  • quote:

türk dizisinin konusu süperkahramanlı olacakmış hepten merak etmeye başladım şimdi

Gazman reloaded gelirmiş :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaturanga

quote:

türk dizisinin konusu süperkahramanlı olacakmış hepten merak etmeye başladım şimdi

Gazman reloaded gelirmiş :D

inşallah saçma bişi olmaz ya
  • House of Cards 5. sezon geldi.

NETFLIX | ANA KONU

NETFLIX | ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElPoderoso -- 30 Mayıs 2017; 10:12:40 >
  • quote:

House of Cards 5. sezon geldi.

NETFLIX | ANA KONU

NETFLIX | ANA KONU

Bende yok. :( Türkiye hesabısınız değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.