Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.692
Cevap
217
Favori
292.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deserthawk

Orange Is The New Black dizisi neden sadece ilk sezonu var anlamıyorum, dizi Netflix'in değil mi sonuçta.

Para verdik kullanıyoruz, yine de korsan mı izleyeceğiz illa ki.

o diziyi daha türkiye'ye gelmeden önce başka bir kanala satmışlar türkiye'de galiba.O yüzden yayınlayamıyorlar
  • viking 4. sezon ilk 10 bölümü gelmiş. Umarım diğer 10 bölümü de yakın zamanda gelir
  • Konuyu açan Arkadaşa tesekkur etmek gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stefanel4

Konuyu açan Arkadaşa tesekkur etmek gerekir

Rica ederim hocam :) Ben tesekkur ederim

• makara555 kullanıcısına yanıt
    hocam Türkçe ses mi ?

• kun_agüero_16 K kullanıcısına yanıt
    evet Türkçe seslendirme
  • quote:

Orange Is The New Black dizisi neden sadece ilk sezonu var anlamıyorum, dizi Netflix'in değil mi sonuçta.

Kardeş ben de sormuştum hatta başka dizileri de sordum(Supernatural) falan gelir mi diye.Yayın hakları Türkiye de Digitürk ve ya D-Smartda olduğu için alamıyorlarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StrongUnion

quote:

Kardeş ben de sormuştum hatta başka dizileri de sordum(Supernatural) falan gelir mi diye.Yayın hakları Türkiye de Digitürk ve ya D-Smartda olduğu için alamıyorlarmış.

evet usa versiyonda alabildikleri çoğu diziyi türkiye'de digitürk-fx-tivibu-dsmart ve blutv almış.Bu platformlar yüzünden the walking dead,lost,haven,fringe,how ı met your mother,supernatural,the flash,six feet under,the simpsons, ve daha pek çok güzel diziyi izleyemiyoruz.

• arkadaşlar yılbaşında satın almış olduğum roku streaming stick'i satıyorum. 2. el sayfasına ilan açtım, ilgilenen olursa diye buraya da yazıyorum.

https://forum.donanimhaber.com/satilik-roku-streaming-stick-3600r-2016-model--124384366#124384366
  • quote:

Orijinalden alıntı: senefro

arkadaşlar yılbaşında satın almış olduğum roku streaming stick'i satıyorum. 2. el sayfasına ilan açtım, ilgilenen olursa diye buraya da yazıyorum.

https://forum.donanimhaber.com/satilik-roku-streaming-stick-3600r-2016-model--124384366#124384366

ne işe yarıyor bu cihaz
  • Behzat Ç. 1. sezon eklenmiş. Dizinin tüm bölümlerini yayınlama hakkını almış Netflix. Bugün yarın gerisi eklenecek deniyor. Fakat maalesef sansürlü dizi. Bu büyük bir hayal kırıklığı oldu açıkçası benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

arkadaşlar yılbaşında satın almış olduğum roku streaming stick'i satıyorum. 2. el sayfasına ilan açtım, ilgilenen olursa diye buraya da yazıyorum.

ne işe yarıyor bu cihaz

HDMI girişli bir TV yada ekranınız varsa, Roku'yu takarak Netflix ve türevi aboneliklerinizi kumanda ile kullanabilmenizi sağlıyor. Bende LG nin smart TV si var ama ilk çıkan smart modeli olduğundan Netflix uygulaması desteklemiyor, Roku kullanıyorum bende 2 sene oldu neredeyse oldukça işe yarıyor benim için.

Daha çok Netflix ve Youtube için kullanıyorum.

• Son 5 gün içinde 43 içerik eklenmiş.

[simage]
    NETFLIX | ANA KONU
    [/simage]
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

ne işe yarıyor bu cihaz

chaturanga'nın da dediği gibi özetle smart tv özelliği olmayan tv ya da monitöre smart tv özelliği kazandırıyor.

• Deranzo kullanıcısına yanıt
    Diziyi uzun süredir bekliyordum gerçekten hayal kırıklığı oldu sansürlü olması .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • StrongUnion S kullanıcısına yanıt
    43 içerik eklenmiş ama bir tane izlenecek içerik yok. Belki Behzatç ki o da ilgimi çekmiyor. Filmlerin hepsi B sınıfı TV filmleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MavericKFive

43 içerik eklenmiş ama bir tane izlenecek içerik yok. Belki Behzatç ki o da ilgimi çekmiyor. Filmlerin hepsi B sınıfı TV filmleri.

Tamam da kardeş bu hemen olacak bir şey değilki sen burdan ilgini çekenleri izle haftaya daha güzelleri gelir.

• o değilde harbi harbi netflix usa'nın içerikleri süpermiş bee.vpn ile bir baktım ne var ne yok diyede harbi süper içerik var.

Prison Breaklar,lost'lar,grey anatomy,ultimate beatmaster,shameless,the walking dead,sons of anarchy,longmire,friends,how ı met your mother,american horror story,supernatural,the x-files,family guy,mad men,agent of shields

filmler olarak da muhteşem london has fallen,civil war,karaiyp korsanları serisi,last knights,jurassic park serisi,finding dory,angry birds,kunfu panda serisi,minions, ve daha büssürüsü.

Ve en büyük artısı da hiç bir dizi yarım yamalak değil hepsi tüm sezonlarıyla yayında.

Ve bizim bu içerik ile usa'da ki adamla aynı parayı ödememiz harbi saçmalık.Şuan yukarıda ki dizi ve filmleri yazmaktan yorulduğum için kısa kestim.

Bu arada ben bütün netflix orjinal dizi ve filmleri yayınlanıyor zannediyordum ama nerede türkiye versiyonunda olmayan o kadar fazla netflix orjinal dizileri,animasyon dizileri,aksiyon filmleri falan var ki ve hepside kaliteli yapımlar.Türkiye'de yayıncısı falan da yok ne diye kendi orjinal dizilerini eklemezler buraya anlamak güç gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: StrongUnion

quote:

Orijinalden alıntı: MavericKFive

Tamam da kardeş bu hemen olacak bir şey değilki sen burdan ilgini çekenleri izle haftaya daha güzelleri gelir.

Netflix genelinde zaten izleyeceklerim var. Hem de sıraya aldığım baya izleyeceğim dizi belgesel animasyon var. Benim kastettiğim son 43 içerikte izlenecek birşey olmaması. Bana göre tamamı çöp. Beklentimiz var bakalım neler olacak. Film konusunda biraz daha atak yapması lazım. Çok boş o konuda. Film sayısına bakarsak çok film var ama çoğu izlenecek gibi değil. TV filmleri çoğu.

• 4k içerik artar umarım..

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.