Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.692
Cevap
217
Favori
292.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    HBO dizilerini asla alamaz fakat aynısı warner bros için geçerli değil. Friends ve The Big Bang Theory gibi Warner Bros dizilerini Avrupa'daki Netflixlerde lisansını tutmaya devam ediyor. Warner Bros dizileri hala gelebilir Netflix'e
  • netflix sadece mayıs ayında telif hakkı ihlali gerekçesiyle 620 binden fazla internet adresini, arama sonuçlarından kaldırması için google'a talepte bulunmuş. ocak ayına oranla bu neredeyse %3000 artış demek. resmi açıklama henüz gelmedi ama bu böyle devam ederse korsana ciddi anlamda savaş açmış görünüyor netflix.

https://transparencyreport.google.com/copyright/owners/48184

@YOURMOVE Hadi gözün aydın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 15 Mayıs 2020; 12:7:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

netflix sadece mayıs ayında telif hakkı ihlali gerekçesiyle 620 binden fazla internet adresini, arama sonuçlarından kaldırması için google'a talepte bulunmuş. ocak ayına oranla bu neredeyse %3000 artış demek. resmi açıklama henüz gelmedi ama bu böyle devam ederse korsana ciddi anlamda savaş açmış görünüyor netflix.

https://transparencyreport.google.com/copyright/owners/48184

@YOURMOVE Hadi gözün aydın
    Maşallah çok ciddi bir rakam bu. Ama çorap değiştirir gibi domain değiştiriyorlar.

Mesela cartcurtfilmizle.live

Yarın oluyor .me

Bunun önüne hızlı bir şekilde geçilirse google aramalarında çıkmaz. Ama belli başlı temel torrent siteleri ve indirme siteleri var. Asıl önemli olan bence bunların önüne geçmek.

Online izlemeye çok hızlı telif geliyor. Ama indir/izle? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Maşallah çok ciddi bir rakam bu. Ama çorap değiştirir gibi domain değiştiriyorlar.

Mesela cartcurtfilmizle.live

Yarın oluyor .me

Bunun önüne hızlı bir şekilde geçilirse google aramalarında çıkmaz. Ama belli başlı temel torrent siteleri ve indirme siteleri var. Asıl önemli olan bence bunların önüne geçmek.

Online izlemeye çok hızlı telif geliyor. Ama indir/izle? :)

Alıntıları Göster
    ona kimse bir şey yapamaz hocam. torrent deryası çok büyük

• quote:

ona kimse bir şey yapamaz hocam. torrent deryası çok büyük

Alıntıları Göster
    Katılıyorum ayrıca şikayet edilen siteleri inceledin mi hocam bilmiyorum ama genellikle yabancı siteler.

Nisan ve mayıs ayında url kaldırılması için talep edilenler listesinde bizim Türk sitelerini göremedim. İlla vardır sonuçta 600 bin diyoruz ama genel olarak sanırım yabancı.

BluTv nin başı arap siteleri ile dertte sanırım :) onlarda en çok arap sitelerini şikayet etmişler.

• quote:

olabilir hocam. zaten blutv'ye yakında westworld ve true detective gibi warnerbros. içerikleri eklenecekmiş. yani yıllardır digitürk ile anlaşan hbo servisi ilk defa dizisini türkiye'de başka birine satmış. sopranos, sex and the city, entourage gibi diziler de zaten hali hazırda blutv'de bulunuyordu.

demek ki maddi açıdan bein tarafı bu sefer alamamış gibi bunları. kim bilir belki pılını pırtını toplayıp gidebilir de, futboldan da şikayetçiler zaten.

Alıntıları Göster
    Westworld 1.sezon 10 bölüm yüklenmiş.

17.05.2020 12.00 güncellemesi 2 sezon 20 bölüm olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 17 Mayıs 2020; 12:2:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

Westworld 1.sezon 10 bölüm yüklenmiş.

17.05.2020 12.00 güncellemesi 2 sezon 20 bölüm olmuş.

Alıntıları Göster
    diğer iki sezonda gelince 1 aylık blutv üyeliği gider
  • blu tv güzel gidiyor hbo tüm dizileri gelecek mi acaba
  • quote:

diğer iki sezonda gelince 1 aylık blutv üyeliği gider

Alıntıları Göster
    bluTv yerli filmlere pek önem vermiyor. Politikası sanırım kendi yapımları, kısa belgesel ve yabancı dizi ağırlıklı.

Şuan gündeminde Alef dizisi var. Bittikten sonra sanırım Saygı dizisini yayına alacaklar. Kendi yapımlarını tv dizileri gibi haftada bir yayınlıyorlar.
  • Defendant-Wagabond-Kill me heal me netflixte izledigim cok guzel kore dizileri izlemeyen varsa tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar netflix üyeliğini ticaret dökülmüş olması hakkinda ne düşünuyorsunuz? Bedava hesaplar satiliyor sanirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterchief117

Arkadaşlar netflix üyeliğini ticaret dökülmüş olması hakkinda ne düşünuyorsunuz? Bedava hesaplar satiliyor sanirim.
    ücretsiz deneme üyeliği zaten bu yapılan suistimal yüzünden kaldırıldı. anca vpn falan kişinin uğraşıp yurtdışından deneme tarifesiyle üyelik alıp satması gerekir, onunla da uğraşmaya değer mi bilemem ama bu satılan hesaplarda ücretsiz üyelik denemelerinin kaldırılması sonrası baya bir düşüş oldu zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 18 Mayıs 2020; 19:52:0 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Şuan hala davet atma yöntemiyle var sanırım. Tam olarak bilmiyorum ama netflix kardeslik grubu basligindaki herkes ticarete dökmüş gibi gözüküyor. Normal bir insan evladı bulamadim ortak olacak.

• The blacklist yeni sezon ne zaman eklenir arkadaşlar bilgisi olan varmı? Mail vs attım sordum ama cevap gelmedi

• quote:

Şuan hala davet atma yöntemiyle var sanırım. Tam olarak bilmiyorum ama netflix kardeslik grubu basligindaki herkes ticarete dökmüş gibi gözüküyor. Normal bir insan evladı bulamadim ortak olacak.
    netflix kardeşlik grubu yasal hocam.

4 kişilik netflix hesabına 4 kişi giriyor. fiyat 4'e bölünmüş oluyor. dolayısıyla az para ödemiş oluyorlar.
    Hocam yasal da farklı bişeyler var. Orada hesap veren kişiler sürekli ayni kişiler ve kendileri kullanmiyorlar. Bana veren kişi giris yapamadigimda hesaplar patladı dedi. Kim bilir kac kisiye profil satmis. Suan bir profili iki kisi kullaniyoruz. Benim profile bir kişi daha eklemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterchief117 -- 18 Mayıs 2020; 22:11:15 >
  • quote:

Hocam yasal da farklı bişeyler var. Orada hesap veren kişiler sürekli ayni kişiler ve kendileri kullanmiyorlar. Bana veren kişi giris yapamadigimda hesaplar patladı dedi. Kim bilir kac kisiye profil satmis. Suan bir profili iki kisi kullaniyoruz. Benim profile bir kişi daha eklemiş.
    evet hocam bazı işler var hala böyle. güvendiğiniz kişilerle bunu yapmak en mantıklısı. aslında bu bile saçma. ayda ödeyeceğin para 30 en kötü 4k istiyorsan 40 tl falan. uçuk paralar değil bunlar çoğu kişi rahatlıkla ödeyebilir ve hiç riske atmana değmez hesaplarını bana kalırsa. evimizde aldığımız koca koca 4k tvlerin hakkını veren en iyi uygulama bu kadar parayı hakediyor zaten.
    Gerçekten 16-18 mbpslik internetimde youtube bile 4k veremiyorken netflixin vermesi beni şaşırtıyor. Uygulama çok kaliteli fakat film konusunda sanki yavan kalmış biraz.

• Bu ay en az 15 tane yerli film saydım, yerli filmlere ağırlık vermişler.

• blutv müthiş bir hbo atağı yaptı.

Hali hazırda game of thrones(tüm sezonları), westworld(3.sezon hariç), the sopranos, sex and city, entourage gibi diziler zaten bulunuyordu.

Önümüzde ki günlerde de hbo efsaneleri olan chernobyl, true detective, six feet under, the leftovers gibi diziler de eklenecekmiş.

Artık 1-2 aylık blutv üyeliği almak şart oldu
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.