Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.692
Cevap
217
Favori
292.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye kütüphanesindeki dizilerin listesini yaptığım konuyu yeniledim arkadaşlar. Eski listeyi sildim. Artık IMDb puanlarına göre 7,0 alt sınırın üzerindeki puana sahip diziler sıralı halde.
    https://forum.donanimhaber.com/netflix-turkiye-kutuphanesindeki-diziler-imdb-puanlari-siralamasina-gore--135515736
  • Elinize sağlık, çok iyi olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Apple tv 4k dan netflix izliyorum..Ama her girdiğimde eski filmleri en başa koyuyor.. Yeniden eskiye bir sıralama yapmıyor.. Arama ile filmi buluyorum ama adını unuttuğum filmleri izleyemiyorum.. Sayfa düzeni nasıl ayarlanabilir?
  • Merhaba,

Arkadaşlar forumda konusu açılmış, belki gözünden kaçan olmuştur diye buraya da yazayım dedim. Amazon Fire TV Stick 4K -375 TL fiyata inmiş ve bilen arkadaşlar fiyatın iyi olduğunu söylüyor. İlgilenenler konuya bakabilir
    https://forum.donanimhaber.com/hb-amazon-fire-tv-stick-4k-397-tl--142127896#142127910

sağlıcakla
  • Top10 olayı gelmiş. Recep İvedik'in niye tekrar tekrar eklendiği belliydi zaten.

NETFLIX | ANA KONU

NETFLIX | ANA KONU

NETFLIX | ANA KONU

NETFLIX | ANA KONU

NETFLIX | ANA KONU

NETFLIX | ANA KONU

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 11 martta 7. koğuştaki mucize, 20 martta cem yılmaz'ın iki kısa filmi tek çatı altında topladığı karakomik filmler yayınlanacak.

yayın hakları çoktan alınsa da, yeni yasada yer alan 5 ay kuralına takıldıkları söyleniyor.

kaynak

yani normalde organize işler sazan sarmalı gibi daha erken bir şekilde izleyecektik ama devletimiz ensesi kalın sinemacıları düşündüğü için 5 ay şartı getirdiler saolsunlar.
    ister kabul edin ister etmeyin çok yakında o sinemalar bitecekkkkk. kimse gidip de kişi başı 30 tl den filme girmez. susasam susuz kalıp ölürüm daha iyi gidip 5 tl ye su almam. gidip 25 tl ye mısır almam. gidip oranın iğrenç, lekeli perdelerinde karanlık perdede film izlemem. milletin aldığı mısır, cips kokularına katlanmam.

evde 4k kaliteli, koca ekranda mis gibi ses sistemiyle izlediğin cam gibi görüntü varken insanlar bu gibi online platformlardan alıp izlerler istediklerini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 25 Şubat 2020; 20:22:35 >

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz gibi özellikle türkiye'de sinemaya gitme oranı çok düstü zaten. Hem müsteriye karsı yapılan yanlıs politikalar hem de abuk sabuk filmlerin vizyonda yer alıp kaliteli filmlerin bir cok yerde vizyona sokulmaması hem de halkımızın birbirinin aynısı filmleri izleyip yeniliğe karsı acık olmayısı ve yabancı filmlerin gişe yapmamasiyla beraber sinema sektörü bitme aşamasına geldi. Netflix bir nebze de olsa insanların evine girerek işleri kolaylastırdi. Hem pratik hem ucuz hem de sürekli gelişime açik bir platform olması sayesinde insanlar tarafından tercih edilen taraf oldu diyebiliriz. Şahsen sinemasever birisi olarak yıllardir sinemaya gitmemisimdir heralde. Maalesef insanlarımızin sinema izleme kültürü yeterince gelismis degil ve uzun sürede gelisecek gibi durmuyor. Bir de bu sansarlara para kaptırmak en son isteyecegim şey olurdu heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtgcmn -- 25 Şubat 2020; 23:31:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evdeki sistem ne kadar iyi olursa olsun bir IMAX zevkini veremez. IMAX salonlarında vizyona giren sağlam filmlere gitmeye devam ediyorum ben. Yaklaşık 2 aydır düzgün film gelmedi o ayrı mesele. Ama bu sene içinde gitmek istediğim çok film var. Tenet, Top Gun...vs. filmler. Bunları evde izlemekle IMAX salonunda izlemek bir mi?
  • beyler bir şey sorucam , ailem amerikada yaşıyor , ben kendi istanbulda kullandığım üyeliğimi versem şifremi yani (onlara bir profil açtım) , onlar amerika da akıllı televizyonlarında kurduğu zaman türkçe netflix mi izleyecekler amerikan netflix mi ? Account turkiyeden alındı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devian -- 27 Şubat 2020; 13:27:22 >
  • Devian kullanıcısına yanıt
    ABD'nin içeriğine erişecekler. US içeriğini sorunsuz seyredebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

ABD'nin içeriğine erişecekler. US içeriğini sorunsuz seyredebilirler.
    ok onlar için daha iyi teşekkürler
  • N simgeli yapımların yayın tarihleri neden görünmüyor? Mobildeki Çok Yakında ve sitesindeki En Son kısımlarından N simgesi olan belgesel, dizi, film, anime vb yapımların yayın tarihlerini takip edemiyoruz. Kaç gündür böyle.

Düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 5 Mart 2020; 12:57:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bir uygulama öğrendim arkadaşlar.

Adı onflix. Uygulamayı appstore veya google play store dan indirebilirsiniz. Uygulamayı açınca ülkenizi seçiyorsunuz "türkiye" diye ve kullanmaya başlıyorsunuz.

Son 1 ay içinde Eklenen tüm içerikler ve önümüzde ki 1 ay içinde platformdan kaldırmak üzere olan tüm içerikleri görebiliyorsunuz. Böylece daha platformdan kaldırılmadan izleme şansı buluyorsunuz...

açıkçası böyle bir şeyin net eksikliğini hissediyorduk çokk iyi oldu.

• Maalesef yedinci koğuş filmi bazı torrent sitelerinde yerini aldı. Nasıl sızdırılıyor bilmiyorum ama netflix beklesin dursun.
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Netflix istemiş olsa yapımlarını illegal yerlerde paylaşımı durdurur.Amacı reklam.Çünkü Web üzerinden bile oturum açılıp kopyalandığını hangi hesap üzerinden yapıldığını görüyor.Kopyalama Web ortamında yapılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: QRocKfire

Netflix istemiş olsa yapımlarını illegal yerlerde paylaşımı durdurur.Amacı reklam.Çünkü Web üzerinden bile oturum açılıp kopyalandığını hangi hesap üzerinden yapıldığını görüyor.Kopyalama Web ortamında yapılıyor.
    Netflix gibi bir platformun reklama ihtiyacı yoktur. Netflix sadece uğraşmak istemiyor. Zaten müşterisi belli.

• Bu aralar hep içerik yüklenemiyor hatası alıyorum, iki dakikada bir hata veriyor. Hiç bir şey izletmiyor fikri olan var mı? Tv’den izliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 8 Mart 2020; 11:15:15 >
  • maicole kullanıcısına yanıt
    Tv netflix izlerken mi sadece alıyorsunuz bu hatayı?.Tvde DNS değiştirmiş olabilirsiniz.Mobilden veya tv box bir deneyin.Netflix uygulaması güncelmi TV de.Hala aynı ise ikinci sebeb VPN kullanıp başka ülke kataloğuna aynı cihazla aynı oturumla girdiğinizde bu hatayı alırsınız.Yada başka ülkeden girildiğinde yapıyor genelde.Hesabınızın ayarlar kısmına girip cihaz ve lokasyon ip kısmından netflix hangi ülke ip ve donanımıyla girildiği görülür.Orda tanımadığınız donanım ve ip varsa tüm cihazlarda oturumu kapat deyip şifreyi değişin.Tabiki siz denemişseniz hesaptan çıkış yapın tekrar girin.Düzelmesi gerekir.Hala izletmiyorsa netflix yardım kısmına başvurun.Hatanın sebebini sistemden bakıp söyleyebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 8 Mart 2020; 12:1:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRocKfire

Tv netflix izlerken mi sadece alıyorsunuz bu hatayı?.Tvde DNS değiştirmiş olabilirsiniz.Mobilden veya tv box bir deneyin.Netflix uygulaması güncelmi TV de.Hala aynı ise ikinci sebeb VPN kullanıp başka ülke kataloğuna aynı cihazla aynı oturumla girdiğinizde bu hatayı alırsınız.Yada başka ülkeden girildiğinde yapıyor genelde.Hesabınızın ayarlar kısmına girip cihaz ve lokasyon ip kısmından netflix hangi ülke ip ve donanımıyla girildiği görülür.Orda tanımadığınız donanım ve ip varsa tüm cihazlarda oturumu kapat deyip şifreyi değişin.Tabiki siz denemişseniz hesaptan çıkış yapın tekrar girin.Düzelmesi gerekir.Hala izletmiyorsa netflix yardım kısmına başvurun.Hatanın sebebini sistemden bakıp söyleyebilirler.
    Hesap ortak hesap, toplam 4 kişi kullanıyoruz. Diğer kişiler bir sıkıntı yaşamadıklarını iddia ediyor. Başka bir platformda izlemiyorum, sadece TV. Yine bakayım bir laptopta hata verecek mi? Hesap sahibine diyeyim bir şifre değiltirsin bakalım.

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.