Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.695
Cevap
218
Favori
292.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackLead

1080p'den yukarısını alamazsın maalesef.

4k yayın için 4k monitör ve kabylake ve üzeri cpu modelleri ve 10 serisi ekran kartları gerekli.

2k yayın yok.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam. Peki aynı durum amazon prime'da da geçerli mi acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Teşekkürler hocam. Peki aynı durum amazon prime'da da geçerli mi acaba.

Alıntıları Göster
    onun hakkında net bir bilgim yok ama o da aynı şekildir diye düşünüyorum.

stream ortamlarında pek duyduğum bir şey değil 2k yayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

onun hakkında net bir bilgim yok ama o da aynı şekildir diye düşünüyorum.

stream ortamlarında pek duyduğum bir şey değil 2k yayın.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam teşekkürler. 4k yayın açsa da olur da açmıyor sanırım yapacak bişi yok torrentliyeceğiz artık bazı şeyleri.

• Arkadaşlar...torrent bahsediyosunuz cahiliyetimi mazur görün nedir bu yani illegal yöntem mi? ... kullanmak sakıncalımı? ... netflix konusuyla ne alakası var yahu gyebaek esas sana soruyom bilen başkasıda sorularıma cevap yazabilir saygılar ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 24 Kasım 2019; 10:59:33 >
  • Birkaç saat sonra The Irishman gibi son yılların belki de en çok ses getirecek filmlerinden birisine tanıklık edeceğimiz platform. Sırf bu filmin ortaya çıkmasındaki katkılarından dolayı bile övgüyü hak ediyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtgcmn -- 27 Kasım 2019; 0:30:29 >
  • Ya abi şu kaldırılıcakları önceden haber etseler, ne bileyim 2-3 hafta önceden mail felan atsalar sıkıntı yok, ona göre kendimizi ayarlar önce gideceklere yükleniriz, ama bunun yerine hiçbir şekilde uyarı felan yapmadan küt diye kaldırıyorlar, her seferinde listemde olan bir sürü şey izleyemeden kalkıyor, çok sinir bozucu...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felurian

Ya abi şu kaldırılıcakları önceden haber etseler, ne bileyim 2-3 hafta önceden mail felan atsalar sıkıntı yok, ona göre kendimizi ayarlar önce gideceklere yükleniriz, ama bunun yerine hiçbir şekilde uyarı felan yapmadan küt diye kaldırıyorlar, her seferinde listemde olan bir sürü şey izleyemeden kalkıyor, çok sinir bozucu...
    Kesinlikle , üyeliğimi iptal ettirmeyi düşünüyorum

• NETFLIX | ANA KONU

Yeni sezonlar " 15 Aralık" ta "

• Şimdi baktım, orta parmakta buzlama var. Tam aynı sahnede Türkçe dublaj ve orijinal dublajda ise küfür duruyor.

Ama bu Netflix'in sansürü değil hocam. Bu konuda yanlış anlaşılma oluyor. Büyük ihtimalle alındığı dağımtıcıdan kaynaklı. Netflix sansür uygulamıyor.

Bunu şuradan da anlayabilirsiniz. Netflix'in kendi yapımlarında sansür göremezsiniz. Dışarıdan alınanlarda nadir de olsa böyle sansürlere rastlanabiliyor. Bu diğer kaynaklardan kaynaklı.

Orta parmağın sansürlenip küfürün kesilmemesi değişik olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 1 Aralık 2019; 15:21:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • batman üçleme serisi geri dönmüş arkadaşlar bilginize

https://www.netflix.com/tr-en/title/70021642
    https://www.netflix.com/tr-en/title/70079583
    https://www.netflix.com/tr-en/title/70213514

ayrıca muhteşem gatsby eklenmiş

https://www.netflix.com/tr-en/title/70244437

amerikan sniper bide

https://www.netflix.com/tr-en/title/80013871

izlemenizi tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 1 Aralık 2019; 15:28:35 >
  • Disney plus açıldığı için disney ve marvel filmleri tamamen kaldırılacak

• Aralıkta pek düzgün bir şey gelmeyecek. 20'sinde Witcher 30'unda Saiki var, gerisi hep bilindik şeyler. Bu ay için üyeliği iptal etmek en iyisi.
  • Merak edeni varsa Türkiye'deki abone sayısı bir kez daha açıklanmış, 1.5 milyon.

Telefonlar üzerinden en fazla izlenme oranı Türkiye'deymiş. Kullanıcıların % 77'si mobil cihazlardan izliyormuş.

Mobil cihazlara özel abonelik planları yokmuş. Bir ara test amaçlı açılıp kaldırılmıştı. Sanırım bazı daha küçük ülkelerde var bilmiyorum.

İçeriklerin sansürlenmediği, fragmanlarda ise değişiklikler yapıldığı söylenmiş. Genelde YouTube'ta rastladığımız sansürlü fragmanlar.

https://www.webtekno.com/netflix-turkiye-kullanici-sayisi-aciklandi-h80906.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Merak edeni varsa Türkiye'deki abone sayısı bir kez daha açıklanmış, 1.5 milyon.

Telefonlar üzerinden en fazla izlenme oranı Türkiye'deymiş. Kullanıcıların % 77'si mobil cihazlardan izliyormuş.

Mobil cihazlara özel abonelik planları yokmuş. Bir ara test amaçlı açılıp kaldırılmıştı. Sanırım bazı daha küçük ülkelerde var bilmiyorum.

İçeriklerin sansürlenmediği, fragmanlarda ise değişiklikler yapıldığı söylenmiş. Genelde YouTube'ta rastladığımız sansürlü fragmanlar.

https://www.webtekno.com/netflix-turkiye-kullanici-sayisi-aciklandi-h80906.html
    bilmem kaç senedir türkiye'de olan digitürkün bile 3 milyon civari abonesi varken netflix'in kısa sürede 1.5 milyona ulaşması iyi bir başarı

milletin de ayrıca ne kadar sansürden, yasaktan bunaldığının güzel bir göstergesi olmuş

yalnız kullanıcıların %77'si içerikleri akıllı telefonlardan izliyormuş. Ben ise tam tersi. Küçücük telefonda zevki mi çıkar yahu büyük ekranda ses sistemleriyle mis gibi izlemek varken garipmiş
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Benim telefonda kulaklık çıkışı çok ses vermiyor Netflix'te. Ne kadar açarsam açayım bir kısıklık oluyor. Zevki öldürüyor. Mecbur kalmadıkça izlemiyorum, gerekli durumlarda bazen bilgisayardan falan uzak kalacak isem yardıma koşuyor mobil uygulaması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 2 Aralık 2019; 13:14:28 >
  • İçerikler gittikçe azalıyor disney plus kullanıma sunuldu marvel filmleri, disney içerikleri kaldırılacak önümüzdeki günlerde. İçerik azalmasında konusunda üyeliği iptal ertirmeyi düşünen var mı ? Yada devam mı edeceksiniz üyeliğe yorumunuzu alalım beyler

• Arkadaşım ayda 10 tl para veriyorsun 4K görüntü Alıyorsun Netflixten tonla içerik izliyorsun Allahına şükret bence belkide tek bir adamın 20 yıl daha tek başına yöneteceği bir ülkedesin ama tercih senin tabi istersen çamura yakın görüntü kalitesiyle bein connect eğlence paketini denersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-276F52CB9

İçerikler gittikçe azalıyor disney plus kullanıma sunuldu marvel filmleri, disney içerikleri kaldırılacak önümüzdeki günlerde. İçerik azalmasında konusunda üyeliği iptal ertirmeyi düşünen var mı ? Yada devam mı edeceksiniz üyeliğe yorumunuzu alalım beyler
    türkiye'de rakibi yok ki netflix'in şuanda? iptal etsek neye geçicez sanki?

amazon falan demeyin. tamam kült diziler var ama en fazla 4-5 ay idare eder. film yok doğru düzgün zaten.

netflix şuan türkiye'de rakipsiz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-276F52CB9

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Daha işte hbo Max ve disney+ in türkiyeye gelmesine çoookkk çook var. O zamana kim öle kim kala

Ama tabii ülkemize giriş yaptıklarında bakılır.

• Arkadaşlar Titans'ın 2. sezonu Netflix'te yok muydu? Yanlış mı hatırlıyorum?
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.