Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.692
Cevap
217
Favori
292.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hyperdrive izliyordum akşam türkçe dublaj bi küfür esnasında bip sesi duydum. Şimdilik sansür denilen bu sanırım görüntü sansürüne henüz rastlamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melezolmayanprens

Ya bu Netflix'de sürekli uyuşturucu,suç,polis, cinayet,korku yapımları yer alıyor.Adam akıllı içerik yok film olarak.Ben dizi izlemeye vakit ayırmayı doğru bulmuyorum çok uzun saatlerini alıyor insanın ama arada film fena olmuyor.Bütün filmler suç üzerine kurulu.Resmen propaganda güdüyor adamlar.
    Netflix dizi ağırlıklı, film içeriği çok zayıf. Bu bizim için değil abd tarafında da aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: JonVaynen

Hyperdrive izliyordum akşam türkçe dublaj bi küfür esnasında bip sesi duydum. Şimdilik sansür denilen bu sanırım görüntü sansürüne henüz rastlamadım
    Zaten pek rastlanman mümkün değil hocam dizinin süresinden anlarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatace

Netflix dizi ağırlıklı, film içeriği çok zayıf. Bu bizim için değil abd tarafında da aynı

Alıntıları Göster
    Bunun bilincindeyim de olan filmler hep suç ağırlıklı hani orasını anlayamadım.Neden suç,soygun ve uyuşturucu dışında doğru düzgün film yok onu anlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatace

Alıntıları Göster
    Abd tarafındaki diziler gelse kimse filmler çok zayıf demez zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Abd tarafındaki diziler gelse kimse filmler çok zayıf demez zaten.

Alıntıları Göster
    +1 Ayrıca hep suç içeriği vallahi bıktım.Olan bilim kurgu filmlerinin çoğu çöp.Film izlemek isteyen için gayet vasat bir şey Netflix.Kalkıp çerezlik dizilerine vakit ayıracak kadar boş vaktim de yok o yüzden artık iptal vakti geldi.

• Arkadaşlar... netflix türkiye versiyonunda küfür sansürü başladımı yani forumdaş ingilizce küfür edilirken Türkçe duplaj yapılırken bip sesi duymuş...eyvah yakında erotizim sansürüde başlayabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 23 Ağustos 2019; 14:5:52 >
  • melezolmayanprens kullanıcısına yanıt
    Diğer arkadaş yurtdışı tarafınıda kattığı için film konusunu şöyle anlatayım. Netflix üzerinden film izlemek istiyorsanız ve bunu kendi Netflix kütüphaneniz üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız dediğiniz gibi vasattır. Hatta Doğu Asya ülkelerinin Netflix kütüphaneleri yeni filmler kaynıyor. Ama onlar bile kendi kütüphanelerinden memnun değillerdir. Fakat benim gibi 20 ülkenin Netflix kütüphanesine ulaşanlar, zaman bulamayacak kadar popüler/kaliteli film içeriğine ulaşabilir. Ben IMDb'den 6.5 puan altı alan filmleri eliyorum. Gerisini listeye alıyorum. Aksi halde seyretmek mümkün olmaz. Zaten bildiğiniz gibi içerikler devamlı Netflix'te durmuyor. Yeni/kaliteli filmlerin çoğu 8-9 ay sonra kütüphanede oluyor. Bazen daha da erken. Benim yaptığım işlem ise sadece hangi ülkenin kütüphanesinde olduğunu bulmak oluyor. Sadece 1-2 dk. alıyor.

Edit: typo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 23 Ağustos 2019; 16:5:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Diğer arkadaş yurtdışı tarafınıda kattığı için film konusunu şöyle anlatayım. Netflix üzerinden film izlemek istiyorsanız ve bunu kendi Netflix kütüphaneniz üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız dediğiniz gibi vasattır. Hatta Doğu Asya ülkelerinin Netflix kütüphaneleri yeni filmler kaynıyor. Ama onlar bile kendi kütüphanelerinden memnun değillerdir. Fakat benim gibi 20 ülkenin Netflix kütüphanesine ulaşanlar, zaman bulamayacak kadar popüler/kaliteli film içeriğine ulaşabilir. Ben IMDb'den 6.5 puan altı alan filmleri eliyorum. Gerisini listeye alıyorum. Aksi halde seyretmek mümkün olmaz. Zaten bildiğiniz gibi içerikler devamlı Netflix'te durmuyor. Yeni/kaliteli filmlerin çoğu 8-9 ay sonra kütüphanede oluyor. Bazen daha da erken. Benim yaptığım işlem ise sadece hangi ülkenin kütüphanesinde olduğunu bulmak oluyor. Sadece 1-2 dk. alıyor.

Hocam bunlarla uğraşmak yerine film izle yazar izlerim Ben pratik olduğu için tercih ediyordum bir türlü kalite düzelmedi o yüzden vazgeciyorum.

Uğraşma gibi bir durum olmuyor aslında hocam. Bir ülkenin kütüphanesinde listeye aldığım en az 5-6 film oluyor. Öyle öyle devam ediyorum. Üstte gösterdiğim aramayı 3 ayda bir yapıyorum. Normalde tek yaptığım işlem VPN'i aktif etmek ve TV karşısına geçmek oluyor.
  • quote:

Uğraşma gibi bir durum olmuyor aslında hocam. Bir ülkenin kütüphanesinde listeye aldığım en az 5-6 film oluyor. Öyle öyle devam ediyorum. Üstte gösterdiğim aramayı 3 ayda bir yapıyorum. Normalde tek yaptığım işlem VPN'i aktif etmek ve TV karşısına geçmek oluyor.
    Televizyondan vpn işlemini nasıl hallediyorsunuz ve hangi vpn'i kullanıyorsunuz normalde vpn yasak biliyorsunuz.

Android TV hocam. Google Play mevcut. İlk Router'dan VPN'i aktif ediyorum. Kendi sunucuma kurduğum için engelli değil. Daha sonra TV'den NordVPN'i açıyorum. Netflix engeline maruz kalmamış belirlediğim sunucular var onlardan birini seçiyorum ve seyrediyorum. NordVPN'de çok fazla sunucu var. Netflix hepsini engelleyemiyor. Fakat engele maruz kalmamış olanları bulmak zor oluyor.
  • Diğer ülkelerde Türkçe altyazı var mı hocam?

Gerçi bu kadar uğraştıktan sonra torrent daha mantıklı bence.
  • quote:

Android TV hocam. Google Play mevcut. İlk Router'dan VPN'i aktif ediyorum. Kendi sunucuma kurduğum için engelli değil. Daha sonra TV'den NordVPN'i açıyorum. Netflix engeline maruz kalmamış belirlediğim sunucular var onlardan birini seçiyorum ve seyrediyorum. NordVPN'de çok fazla sunucu var. Netflix hepsini engelleyemiyor. Fakat engele maruz kalmamış olanları bulmak zor oluyor.
    Hocam açıklamalarınız için teşekkür ederim ama bu kadar uğraşmam sanırım direk film izle deyip açarım monitörden Kendi sucunuma vpn kurmak falan ne bileyim çok da uğraşmam.Zaten bu netflix kullanımı biraz emeğe saygı, hırsızlık yapmayalım düşüncesi ve pratiklik üzerine kullanılan bir şey genelde.Fakat siz başka ülkenin yapımlarına vpn ile erişirseniz yine telifi bu ülkede başka firmaya ait olan bir içeriği illegal yoldan izlemiş oluyorsunuz diye düşünüyorum.Bu sebeple Netflix tercihiniz başka sebepler değil de emek vs ise sizin de korsan kullanmanız daha doğru

• Bildiğim kadarıyla sadece Almanya'da birkaç içerikte vardı. Uğraştıcı dediğimiz konu sadece kurulum aşaması. O da zaten 1 kere gerçekleşiyor. Şu anda ben 3-5 tıklama ve kumanda üzerinden 3-4 tuşa basarak VPN'e bağlananıyorum. Bilmiyorum belki bana uğraştırıcı gelmiyordur. Bir de zaten NordVPN'de Netflix US, CA, JP, DE, UK, FR, IT ülkelerinin herhangi bir sunucusuna bağlandığınızda Netflix kütüphanesine tamamen engelsiz/hatasız ulaşabiliyorsunuz. Benim ekstra olarak farklı ülkerden de bulduğum sunucular var. Eğer üsttekiler yeterliyse hiç gerek yok. Torrent'ten indirmeyi beklemek yerine böyle daha az uğraştırıyor. Torrent'te özellikle seeds konusu çok sıkıntılı. Her dosya tam hızda inmiyor.
    Rica ederim. Fakat düşüncelerinize katılmıyorum. O kadar yanlış bir düşünce ki, yani açıkçası DH üyesinden böyle bir cümle beklemezdim.

Fakat siz başka ülkenin yapımlarına vpn ile erişirseniz yine telifi bu ülkede başka firmaya ait olan bir içeriği illegal yoldan izlemiş oluyorsunuz diye düşünüyorum.

Ben İngilizce seyretmek istiyorum. Altyazı ve sansür görmek istemiyorum. Ek olarak X platformuna her ay 100 - 150TL veremem. Daha doğrusu vermek istemem. Dünya bu şekilde seyrediyor ve Netflix bu durumun farkında. Zaten ben X-Y firmasını değil kendimi düşünürüm. Yaptığım illegal birşey değil. Öyle olsa milyonlarca insan bu şekilde seyrediyorken Netflix bu duruma göz yummazdı. Neyse yeri burası olmadığı için bu son mesajım olsun. İsterseniz cevap verebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 23 Ağustos 2019; 20:1:34 >
  • El Camino: A Breaking Bad Movie

11 Ekim'de Netflix'te yayınlanacak.

https://twitter.com/seewhatsnext/status/1165393666875088896?s=19

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

El Camino: A Breaking Bad Movie

11 Ekim'de Netflix'te yayınlanacak.

https://twitter.com/seewhatsnext/status/1165393666875088896?s=19
    vayyy çıkar çıkmaz netflix'te mi yayınlanacak?

güzel haber
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

vayyy çıkar çıkmaz netflix'te mi yayınlanacak?

güzel haber

Alıntıları Göster
    Evet Netflix TR dahil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.