Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.692
Cevap
217
Favori
292.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netflix sosyal medya hesapları günlerdir durgun. Rtük'ün ayın 1 'inde açıklamış olduğu yeni yasadan beri ne netflix türkiye hesabında ne de instagram hesabımda paylaşım yapılmıyor. Normalde günde en az 2-3 kere paylaşım yaparlardı.

Gerçekten ortada bir sansür tehlikesi ve bunun sonucu olarak netflix'in türkiye'den çekilmesiyle alakalı şeyler dönüyor olabilir. Sanırım şuan rtükle görüşmeler devam ediyor ve orta yol bulunmaya çalışılıyor.

Zira sosyal medya hesaplarının bu derece sessiz olmasının başka bir sebebini düşünemiyorum.

https://twitter.com/netflixturkiye

https://www.instagram.com/netflixturkiye/?hl=tr

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Netflix sosyal medya hesapları günlerdir durgun. Rtük'ün ayın 1 'inde açıklamış olduğu yeni yasadan beri ne netflix türkiye hesabında ne de instagram hesabımda paylaşım yapılmıyor. Normalde günde en az 2-3 kere paylaşım yaparlardı.

Gerçekten ortada bir sansür tehlikesi ve bunun sonucu olarak netflix'in türkiye'den çekilmesiyle alakalı şeyler dönüyor olabilir. Sanırım şuan rtükle görüşmeler devam ediyor ve orta yol bulunmaya çalışılıyor.

Zira sosyal medya hesaplarının bu derece sessiz olmasının başka bir sebebini düşünemiyorum.

https://twitter.com/netflixturkiye

https://www.instagram.com/netflixturkiye/?hl=tr
    Geri çekilme yok. Bugün basınsan bazı kişilere yeni yerli yapım love 101 mi ne onu tanıttı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kelebekler eklenmiş. Mutlaka izleyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Türk Telekom kullanan arkadaşlar fast.com dan test yapabilir mi?

Sanırım pinglerde iyileşme var. 55-59 ms arası erişiyorum. Eskiden çok daha yüksekti diye hatırlıyorum.
  • When They See Us izleyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: BoraNb

Arkadaşlar Türk Telekom kullanan arkadaşlar fast.com dan test yapabilir mi?

Sanırım pinglerde iyileşme var. 55-59 ms arası erişiyorum. Eskiden çok daha yüksekti diye hatırlıyorum.

• MINDHUNTER 2. sezon - 16 Ağustos
    The 100 5. sezon - 25 Ağustos
    Better Call Saul 4. sezon - 1 Eylül
    Brooklyn Nine Nine 5. sezon - 26 Eylül
    The Politician ilk sezon - 27 Eylül
    The Good Place 3. sezon - 2 Ekim
    The Walking Dead 9. sezon - 9 Ekim

https://twitter.com/netflixturkiye/status/1159880119571427328?s=19

• Listeme ekledim.. Teşekkürler

• Game of Thrones dizisinin yaratıcıları David Benioff ve Dan Weiss Netflix ile 200 milyon dolarlık bir sözleşme imzaladı. Netflix'in içerik sorumlusu Ted Sarandos yaptığı açıklamada "David Benioff ve Dan Weiss gibi iki usta hikaye anlatıcıyı Netflix bünyesine kattığımız için çok heyecanlıyız. Onlar dünya genelinde yaptıkları epik hikaye anlatımlarıyla izleyicileri büyülemiş harika bir yaratıcı güç. Onların hayal gücünü üyelerimize tanıtmak için sabırsızlanıyoruz." diyerek ikilinin Netflix'e katılmasından dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi.

David Benioff ve Den Weiss ise konuyla ilgili yaptıkları açıklamada "HBO ile on yılın üzerinde süren harika bir sürecimiz oldu. Orada çalışan ve bizi evimizde hissettiren herkese minnettarız. Geride bıraktığımız birkaç ay boyunca Cindy Holland ve Peter Friedlander ile çok uzun süre temas halindeydik tıpkı Ted Sarandos ve Scott Stuber ile olduğu gibi. Biz 80'ler filmlerindeki çekimleri hatırlıyoruz, biz aynı kitapları seviyoruz ve aynı hikaye anlatma olasılıklarından heyecanlanıyoruz. Netflix muhteşem ve eşi benzeri görülmemiş bir şey inşa etti. Onların davetinden ve onlara katılabilecek olmamızdan dolayı onur duyuyoruz." dediler.

D&D'nin bu yeni Netflix anlaşması 200 milyon dolar gelir getirecek ve yeni bir rekora imza atacak. Bundan önceki rekor 150 milyon dolar ile Westworld yaratıcıları Lisa Joy ve Jonah Nolan'ın Amazon ile yaptığı anlaşmaya aitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ziromen -- 10 Ağustos 2019; 18:10:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ziromen

Game of Thrones dizisinin yaratıcıları David Benioff ve Dan Weiss Netflix ile 200 milyon dolarlık bir sözleşme imzaladı. Netflix'in içerik sorumlusu Ted Sarandos yaptığı açıklamada "David Benioff ve Dan Weiss gibi iki usta hikaye anlatıcıyı Netflix bünyesine kattığımız için çok heyecanlıyız. Onlar dünya genelinde yaptıkları epik hikaye anlatımlarıyla izleyicileri büyülemiş harika bir yaratıcı güç. Onların hayal gücünü üyelerimize tanıtmak için sabırsızlanıyoruz." diyerek ikilinin Netflix'e katılmasından dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi.

David Benioff ve Den Weiss ise konuyla ilgili yaptıkları açıklamada "HBO ile on yılın üzerinde süren harika bir sürecimiz oldu. Orada çalışan ve bizi evimizde hissettiren herkese minnettarız. Geride bıraktığımız birkaç ay boyunca Cindy Holland ve Peter Friedlander ile çok uzun süre temas halindeydik tıpkı Ted Sarandos ve Scott Stuber ile olduğu gibi. Biz 80'ler filmlerindeki çekimleri hatırlıyoruz, biz aynı kitapları seviyoruz ve aynı hikaye anlatma olasılıklarından heyecanlanıyoruz. Netflix muhteşem ve eşi benzeri görülmemiş bir şey inşa etti. Onların davetinden ve onlara katılabilecek olmamızdan dolayı onur duyuyoruz." dediler.

D&D'nin bu yeni Netflix anlaşması 200 milyon dolar gelir getirecek ve yeni bir rekora imza atacak. Bundan önceki rekor 150 milyon dolar ile Westworld yaratıcıları Lisa Joy ve Jonah Nolan'ın Amazon ile yaptığı anlaşmaya aitti.
    ne kadar got'un son sezonunu bok etseler de yıllarca hit yapan, çılgınlar gibi izlettiren got çekti adamlar sonuçta.

iyi bir iş çıkartabilirler.

• 16 Ağustos

• BoraNb kullanıcısına yanıt
    İyilesmis benim.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Sansur isi cok kotu oldu maalesef ama bence cekilmez. Sansur gelirse iptal eden olur elbette ama cok fazla iptal olacagini sanmiyorum.

• Film yeni eklenmiş. Tavsiye ederim.

https://www.netflix.com/title/80188939

• şu siralar herkes evde diye yogunluktan kaynaklı bir yavaşlama var.
  • Bende hiç yavaşlama yok. Anında açıyor. Xbox one s den izliyorum..

Bu arada şirinler eklenmiş. İlk sezon var şimdilik. Kanal d de izlediğimiz orjinal olan. Türkçe dublaj.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 13 Ağustos 2019; 14:33:7 >
  • Şöyle bir şey buldum.

https://twitter.com/umero1905/status/1160905456044388357?s=19

• quote:

Orijinalden alıntı: BoraNb

Arkadaşlar Türk Telekom kullanan arkadaşlar fast.com dan test yapabilir mi?

TT, Netflix trafiğini artık Milano üzerinden veriyor. Ben kendi sonuçlarımda ping'in 3-4ms düşmesi dışında pek bir değişiklik fark etmedim.

• Ayın 27'sinde Guardians of the Galaxy ve Pirates of the Caribbean serilerinin son filmleri kaldırılıyor. (“Guardians of the Galaxy Vol. 2” 2017 ve “Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales” 2017) Serilerin diğer filmleri henüz kaldırılmayacak ama sırayla tekrar izlemek isteyenler için son 12 gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: platformizleyicisi

Ayın 27'sinde Guardians of the Galaxy ve Pirates of the Caribbean serilerinin son filmleri kaldırılıyor. (“Guardians of the Galaxy Vol. 2” 2017 ve “Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales” 2017) Serilerin diğer filmleri henüz kaldırılmayacak ama sırayla tekrar izlemek isteyenler için son 12 gün
    Bildirim için teşekkürler. Karayip Korsanları'nı baştan sona izleyecektim sırayla. Başlayayım bari.

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.