Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.692
Cevap
217
Favori
292.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackLead

Bence bu ay da iyi. Kaliteli filmler ekleniyor

Lotr üçlemesi, çelik adam, wonder Woman, soysuzlar çetesi, yeşil yol, mindhunter 2 sezon, thor ragnorok

Alıntıları Göster
    Bıkmadın mı hocam şu saçma sapan süper kahraman filmlerinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Bence bu ay da iyi. Kaliteli filmler ekleniyor

Lotr üçlemesi, çelik adam, wonder Woman, soysuzlar çetesi, yeşil yol, mindhunter 2 sezon, thor ragnorok

Alıntıları Göster
    Mindhunter'a bi türlü başlayamadım. 2. sezon gelmeden izlemeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-276F52CB9

İyi de hepsini izlemişiz zaten bunları Lotr , wonder woman , ragnarok falan, cok az içerik eklenmesi beni açıkça şaşırttı normalde 20 30 gibi içerikler eklenirdi
    Sürpriz içerikler de eklenebilir listede olmayan.

Geçen ay oldu öyle baya iyi filmler

• Sürekli izleyecek içerik bulamıyorum bu ay yine boş geçecek falan diyenlere hayret ediyorum gercekten. Netflix fanboyu olduğumdan degil ve bence hala eksiklikleri var ama bu ay en az kaliteli 20 ye yakın icerik gelecek içerisinde kült filmler ve netflix orjinal yapımı yeni sezonu çıkan dizi agırlıklı olmak üzere. Şaka yapmıyorum listemde bekleyen 170 küsür tane en az imdb 7+ puanlı izlenmeyi bekleyen içerik var ve olabildiğince hergün en az 1 film izlemeye çalısıyorum ayrıca izledigim bir filmi yada diziyi ikinci defa izlemem ve ona ragmen hala liste her geçen gün daha da fazla genişliyor. Heralde siz her gün bir oturuşta en az 1 sezon dizi bitiren yada bir oturuşta en az 3 film izleyen adamlarsınız ki izleyecek içerik bulamıyorsunuz. Yada yeni çıkan bir yapımı hemen ertesi gün torrentten yada sürekli reklam çıkan abidik gubidik kaçak sitelerden indirip daha yapımı sindirmeden izleyenlerdensiniz. Size kalsa yeni vizyona girmiş oscar adaylı 2018-2019 yapımı filmler yada bu sezon çıkmış hbo, fox gibi kanallara ait diziler netflixe gelmeli ki ancak belki o zaman memnun kalırsınız. Ama şikayet etmek işinize geliyor tabi. Netflix'e verdiginiz para ile istediğiniz hizmet arasında çelişki var bunu bir düzeltin bence. Yada digitürk gibi insanı enayi yerine koyan firmalar size müstehak.

Yukarıdaki bir arkadasta Blu tv'ye Behzat Ç. gelmesiyle Netflix benim icin bitmistir yazmış söylenecek bir şey yok bu kafa yapısıyla bence üye olmayın boşuna netflixe. Siz hak etmiyorsunuz izlemeyi. Bırakın biz keyifle izleyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtgcmn -- 26 Temmuz 2019; 7:53:43 >

• mrtgcmn kullanıcısına yanıt
    Ben fikrimi söyledim, hakaret etmenizi gerektirecek ne söyledim onu da anlamış değilim.

Netflix'in yayın politikası bana bu aralar pek cazip gelmiyordu, Behzat Ç. ile birlikte de tamamen BluTV'de karar kıldım. Zira aynı anda iki platforma birden para ödemeyi kesinlikle düşünmüyorum.

Sizin tercihiniz Netflix'ten yana olabilir. Ama bu insanlara hakaret etme hakkını size vermez.

• Yaklaşık iki yıldır Netflix kullanıyoruz ve bu süre içerisinde günlük ortalama 1 sezon izledim. Ve son bir aydır neredeyse çok izleyecek içerik bulamıyorum. O yüzden 28₺ yerine tek kişi 16₺ olan pakete geçtim, idare ediyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yok hakaret etmedim aslında en azından bu niyetle yazmadım. Ama netflix'e bakış açınız pek dogru gelmedi bana. Tek kullanımlık kullan at gibi bir uygulama degil bu. Destek olmak gerekiyor birazda. Sanal kartlar yada çalıntı hesaplarla açılan üyelikler olduğu sürece zaten türkiyedeki içerikler amerikadaki gibi istesede olamaz. Bana kalırsa son aylarda içerikler genişlemeye başladı. Sürekli takip ettigim için bunu net söyleyebilirim en azından. Zaten agustos ayı ile beraber zam sonrası içeriklerin iyi yönde artacagına dair netflix bilgi mesajı yayınladı. Bence temmuz ayı ve agustos ayı içerikleride oldukça iyi şu an için ama bir üst entry'de de oldugu gibi maalesef bizim insanımız bu ay çok kötü yine çöp getiriyorlar diyerek kestirip atıyor. Spotify'da da oldugu gibi şu zamanda türkiyede hiçbir türk firmasından bu hizmeti bu fiyata alamazsın. Zaten bu programın amacı çok fazla film yada dizi izleyen yada izlemiş olan insanları tatmin etmek degil daha stabil konforlu donmadan takılmadan casual dedikleri standart izleyiciyi çekebilmek. Netflix'i amacının dışında eleştirmek bana pek mantıklı gelmiyor açıkcası

• mrtgcmn kullanıcısına yanıt
    Genelleme yapmamak lazım. Başlığın önceki sayfalarına da göz gezdirseydiniz benim çok uzun süredir zaten Netflix üyeliğimin olduğunu fark edebilirdiniz. Yanlış hatırlamıyorsam Türkiye'de faaliyete başlamasından 2-3 ay sonra üye olmuştum ve o tarihten beri aralıksız üyesiyim.

Ben iptal kararı aldıysam demek ki bana göre bir şeyler yanlış gidiyor demektir. Herkesin zevki farklıdır. Bana mesela istersen tüm DC ve Marvel içeriğini daya oturup da bir tanesini izlemem. Çünkü bana hitap etmiyor.

Bana hitap eden içerikler artık pek yok.

Zevk aldığım içerikler şunlar mesela:

Dark, House of Cards, Black Mirror, Narcos, Hitler's Circle of Evil, Marco Polo vs.

Bu içeriklerin de son sezonlarında inanılmaz bir kalite düşüşü söz konusu. Black Mirror, House of Cards, o kadar hoşuma gitmese de Stranger Things. Bir şeyler yanlış gidiyor Netflix tarafında.

Bir de tabii bunun üstüne her dizisinde liberal düşünce dayatmaları bende antipati yaratıyor.

Toplamda bakarsak artık arada açıp baktığım bir hizmete dönüştü Netflix. Elzem bir şey değil artık benim için. Olmasa da olur. Bana göre Netflix'in en kaliteli işi olan Dark'ın 3. sezonu gelene kadar şu an yenilemeyi düşünmüyorum.

Tabii bir de Behzat amirim var, ona canımız feda. O nereye giderse o platform zaten 5-0 önde başlar maça benim için.

Kısaca demek istediğim zevkler ve renkler farklıdır. Sizin işinizi görüyorsa ne mutlu size. Tekrar bana hitap ettiğini düşünürsem ben de dönerim zaten

• Another Life diye yeni bir bilimkurgu dizisi başladı güzele benziyor.

• behzat ç. her yerde mi sansürlü? netflixden izliyorum şimdilik. sansürsüzü var mı?
  • arkadaşlar...hayalim netflix aboneliğimizin üzerinden gösterilen ve beğeniyle seyrettiğimiz sansürsüz yabancı yapımları gibi sansürsüz yerli dizilerin gösterilmesi ancak ülkemizdeki rütük yüzünden isteğim önümüzdeki 5 yıl süresince imkansızmı sizce ne dersiniz forumdaşlarım söyleyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun1111

behzat ç. her yerde mi sansürlü? netflixden izliyorum şimdilik. sansürsüzü var mı?
    Yok. Dizi sansürlü çekilmiş. Youtube da olduğu zamanlarda sansürsüzdü sanırım ama sonra oradan kaldırıldı ve sansürsüz versiyonu kimseye satılmadı

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Siyasi İrada ikna edilirse Rtük falan hikaye dostum Meclisten 1 haftada yasa çıkar şifreli uydu platformlarına (Digiturk Dsmart vb.) karışılamaz diye mesele siyasi iradeyi ikna etmek o zaman özgürce sansürsüz diziler izlersin güneş batıdan doğarda Muhalefet iktidara gelirse tabi Trt 1 de bile sansürsüz dizi film izlersin oda ayrı
  • harun1111 kullanıcısına yanıt
    Netflixte sansürsüz izlemek istiyorsanız türkçe altyazı ile izleyin seslendirmede sansür var altyazıda yok.Ayrıca yeni sezon blutvde sansürsüz seslendirmeli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E0AECD5C0

Bıkmadın mı hocam şu saçma sapan süper kahraman filmlerinden

Alıntıları Göster
    Katılıyorum. Neredeyse herkesin izlemiş olduğu iMDB filmlerine ve süper kahraman filmlerine heyecanlananları anlamıyorum.
  • one a day O kullanıcısına yanıt
    Netflixte ki bütün bölümler mi sansürlü. araştırmalarıma göre bir yerden sonra sansürsüz versiyonu da varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun1111

Netflixte ki bütün bölümler mi sansürlü. araştırmalarıma göre bir yerden sonra sansürsüz versiyonu da varmış.
    seslendirme yaparken küfürleri yumuşatıyorlar.

altyazılı izlersen küfürleri de görürsün

tüm bölümler için bu böyle

yoksa görüntü de sansür yok.
  • Arkadaşım...benim hayalim türkiyede erotik dizi çekilsin ve netflix yerli versiyon üzerinden gösterilsin isterim fakat ancak beş sene sonra muhalefet iktidara yükselirse arzum gerçekleşir...

• quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

Arkadaşım...benim hayalim türkiyede erotik dizi çekilsin ve netflix yerli versiyon üzerinden gösterilsin isterim fakat ancak beş sene sonra muhalefet iktidara yükselirse arzum gerçekleşir...
    ulan kar tilkisi

bir gün o hayal ettiğin ülkeye kavuşucaz. Yıllardır bıkmadan usanmadan sende bunu yazıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 30 Temmuz 2019; 11:24:38 >

• iyide burda netflix içeriği yetersiz o kadar para veriyoruz diyenler behzatç yüzünden blutv yi övmeleri çok tezat .behzat ç yi izledin haftada bir bölüm sonra ne yapacaksın blutv de .
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.