Şimdi Ara

Netflix Grup Ayıbı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Geçen ayın 15'i gibi forumun netflix kardeşlik konusunda @the radiation (https://forum.donanimhaber.com/profil/752288 ) isimli üyenin grup üyesi aradığı mesajı gördüm ve katılmak istediğimi belirterek kendisine 10tl yolladım. Sonrasında aradan 2 hafta geçince grubun dağıldığını bu ayın 15'inde hesabın kapanacağını belirtti. Bende olabilir dedim ve bir şey söylemedim. Bugün hesap ayrıntılarına bakarken aslında hesabın 1 aylık bedava deneme hesabı olduğunu farkettim. Yani arkadaş bedava hesapla belki benim gibi 2-3 kişiden 10'ar tl topladı ve ay sonunda da bundan vazgeçti.
    Burada takıldığım nokta sadece ahlaki durumdur. Grubumuzdan 1 kişi çıktı bize grup üyesi lazım diyerek attığı mesaj aslında büyük bir yalan hesabı açalı 1 gün bile olmamıştı belki. Bu tarz olaylara karşı dikkatli olun. Dolandırıcının küçüğü büyüğü olmaz, dolandırıcı dolandırıcıdır.

Bunlarda hem forum mesajı ve özel mesajlaşmalar hem de hesabın bedava olduğunu gösterir ekran görüntüleri.

Netflix Grup AyıbıNetflix Grup AyıbıNetflix Grup AyıbıNetflix Grup Ayıbı

• Onun için kimse ile ortak işe girmem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolandırıcılık ve ölücülükte zirve olmuş üçkağıtçı bozuk.
  • Böyle adamları adminin forumdan atması lazım ki, bu forum dolandiricilik amaclı kullanamasınlar.. forum adminine şikayette bulundunuz dimi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tanımadığınız kişilerle bu tür alışverişler yapmamak en güzeli. 10 lira için bunu yapan adamlarla muhattap olmaya gerek yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.