Şimdi Ara

Netflix’e Temmuz 2019’da eklenecek dizi ve filmler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netflix’e Temmuz 2019’da eklenecek dizi ve filmler

Temmuz ayı, ülkemizdeki Netflix seyircileri için dolu dolu geçecek. Ülkemizde yoğun ilgi gören dizilerden Stranger Things, La Casa de Papel ve Orange is The New Black’in yeni sezonları geliyor.

Netflix’in Temmuz ayında kütüphaneye dahil edeceğini açıkladığı orijinal içeriklerini liste haline getirdik. Netflix’in lisans hakkını satın alarak Türkiye kütüphanesine dahil edeceği film ve diziler açıklanmadı. Haziran ayında 20’yi aşkın yerli film eklenmişti.

Temmuz ayında yayınlanacak Netflix Orijinal dizileri

The Last Czars – 3 Temmuz

20. yüzyılın başlarında sosyal ayaklanma Rusya'yı sardığında, Çar II. Nikolay'ın değişime direnmesi bir devrim başlatır ve bir hanedanı sona erdirir. 

Yummy Mummies 2. Sezon – 3 Temmuz

Stranger Things 3. Sezon – 4 Temmuz

Extreme Engagement – 12 Temmuz

Nişanlı bir çift, farklı kültürlerdeki evlilik âdetlerini araştırmak üzere bir yıl boyunca dünyayı geziyor. Bu yolculuk onları yakınlaştıracak mı yoksa uzaklaştıracak mı? 

Blown Away – 12 Temmuz

Cam üfleme sanatıyla heykel yapımında usta olan on sanatçı, 60 bin dolarlık ödülü almak ve şampiyon olmak için kıyasıya bir rekabet içinde. 

La Casa de Papel 3. Kısım – 19 Temmuz

Typewriter – 19 Temmuz

Queer Eye 4. Sezon – 19 Temmuz

Another Life – 25 Temmuz

Dünya dışı bir nesnenin kökenini araştırmak üzere yüksek riskli bir göreve giden Astronot Niko Breckinridge ve genç mürettebatı, akıl almaz tehlikelerle karşılaşır. 

Workin’ Moms 2. Sezon – 25 Temmuz

My First First Love 2. Sezon – 26 Temmuz

Sugar Rush 2. Sezon – 26 Temmuz

Temmuz ayında yayınlanacak Netflix Orijinal filmleri

Cities of Last Things – 11 Temmuz

Sondan başa doğru ilerleyen bu distopik hikâyede, karmaşık bir geçmişe sahip bir adam, onlarca yıl önce kendisine kötülük yapanlardan intikam alıyor. 

Point Blank – 12 Temmuz

Hamile eşini kurtarmak isteyen acil servis hemşiresi, zamanla ve rüşvetçi polislerle mücadele etmek için yaralı bir cinayet zanlısıyla isteksizce iş birliği yapar.

4 latas – 12 Temmuz

Ölmekte olan arkadaşlarıyla yeniden görüşmeyi uman iki eski dost, yanlarına onun dargın olduğu kızını da alarak İspanya'dan Mali'ye yaptıkları çöl yolculuğunu tekrarlar. 

Kidnapping Stella – 12 Temmuz

Secret Obsession – 18 Temmuz

Bir kadın, korkunç bir saldırının ardından kısmi hafıza kaybıyla uyanır. Hafızasını geri kazanma mücadelesi verirken en yakınındakilere gerçekten güvenebilecek midir?

Boi – 26 Temmuz

Girls With Balls – 26 Temmuz

The Son – 26 Temmuz

The Red Sea Diving Resort – 31 Temmuz

Temmuz ayında Netflix’e eklenecek belgeseller

Parchís: El documental – 10 Temmuz

Taco Chronicles – 12 Temmuz

Last Chance U 2. Sezon – 19 Temmuz

The Great Hack – 24 Temmuz

Türkiye kütüphanesine ekleneceği duyurulan lisanslı içeriklerden bazıları

Monty Python's The Meaning of Life – 1 Temmuz

In Bruges – 1 Temmuz

Step Up – 1 Temmuz 

The Departed (Köstebek) – 1 Temmuz 

King Arthur: Legend of The Sword – 1 Temmuz 

Sully – 1 Temmuz 

Batman v Superman: Dawn of Justice – 1 Temmuz 

Suits: 7. Sezon – 12 Temmuz

• Netflix orjinal film/dizilerinin çoğusu kötü. Adamların içerik yönünden başarı oranı %10 yoktur.
    Reklam falan yok, kaldığı yerden devam ediyor, mobilde falan rahat izlenebiliyor o yüzden kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Netflix orjinal film/dizilerinin çoğusu kötü. Adamların içerik yönünden başarı oranı %10 yoktur.
    Reklam falan yok, kaldığı yerden devam ediyor, mobilde falan rahat izlenebiliyor o yüzden kullanıyorum.

İyi oldu öğrendiğimiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk paragrafı değiştirmeyi unutmuşsunuz. Nisan ayı yazıyor.

• sully güzel film izleyin mutlaka. tom hanks!
  • elemanı arka sokaklardaki Ali'ye benzettim

• quote:

Netflix orjinal film/dizilerinin çoğusu kötü. Adamların içerik yönünden başarı oranı %10 yoktur.
    Sağol bu kısa tez için, bende mpolat35'in netflix hakkındaki düşüncelerini merak ediyordum.
  • Temmuz benim için çifte bayram

La Casa de papel

Behzat ç

• özellikle yeni sezonlarıı dört gözle bekliyoruzz
  • quote:

Aynen katılıyorum.

Reklam yok, içerik çok (kalitesiz de bir sürü), dil seçeneği çok, alt yazı seçeneği çok, ucuz (sd yayın 1 ekran yetiyor bana=17tl), canın sıkıldımı kapat 1 ay sonra aç nerde kaldıysa o sn den devam etsin, yok böyle abone ol, yok böyle taahhüd isteriz yok bu kadar iptal bedeli isteriz yok...

Denemek isteyen ama para vermek istemeyene bir ipucu vereyim. 0 limitli bir sanal kredi kartı tanımlayın kendinize ve onunla abone olun. Yetmedi mi aynı kartla başka e-posta adresi ile bi daha olun hala bu açığı kapatmadılarsa...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Better Call Saul gene yok :( bunlar iptal ettiler sanırım bu diziyi yoksa bu kadar zamandır gelmemesi enterasan yani.
  • Typewriter'ı bekliyordum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.