Şimdi Ara

Netflix’e rakip HBO Max tanıtıldı! Fiyatı ve orijinal dizi/filmleri: (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
2.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Test

• Televizyonlarımız sadece paralı yayınları izleyebildiğimiz bir araç olucak zamanla, duruma bakılırsa her dizi ,her filim, vs.. bir şekilde bir paralı kurulusun kölesi olucak gibi .. Bazen keşke teknoloji ilerlemeseydi diyorum..

• Test

• korsanın gözünü seveyim
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Bence de

• Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Bence de

• drjacob kullanıcısına yanıt
    Test

• teşekkürler bilgi için, şimdiden RTÜK ve CİMER'e şikayet kaydı oluşturdum sansür vb.. konular için hemen çalışma yapılması için.

TR'ye gelip gelmeyeceği belli olmasa bile USA'da piyasaya çıkar çıkmaz sıkı takip edilip, TR'ye gelme ihtimallerine karşı gelmeden nelerin sansürlenmesi gerektiği ellerinde hazır olmalı.

Allah korusun TR'de piyasaya çıkar da sansür getirene kadar 1-2 ay süre geçer o arada ümmetin torunları maddeye felan başlar, gbt birey olur yanarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvadankpakal -- 31 Ekim 2019; 13:18:51 >
  • Hbo, netflix, amazon, apple, disney vs vs daha uzayıp gidecek böyle.. Ilk basta netflix varken ona verdiğimiz 20 25 lira göze batmıyordu fakat durum öyle bir hale geldi artik hepsinde güzel ayrı icerik var ama hepsini alma sansimiz yok, durum böyle olunca da korsanda baska care kalmiyor.

Muzik sektöründe cesitlilik olmasinin zararindan cok yarari vardi, ha spotify ha applemusic pek bir sey fark etmiyordu, ancak bu dizi film sektoru bence kotu bir yere gidiyor. Mutlaka aylık uyelik ucreti vermeden reklam izleyip ucretsiz izleme hakki gelmeli yoksa dediğim gibi herkes korsana yonelecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5-6 tane yeni sağlam dizi çıkartırlarsa abone oluruz. Aksi takdirde HBO dizilerinin çoğunu HBO Now ve Prime Video üzerinden seyrettim/seyrediyorum. O yüzden eski içerikler birçok kişiyi ilgilendirmeyecektir. The Wire, The Sopranos, Oz, Carnivale, Rome, Deadwood, Six Feet Under, Boardwalk Empire, True Detective, Entourage, Curb Your Enthusiasm, vs. yapımlarını seyretmediyseniz bunları yüksek kalitede, sorunsuz bitirmek için bile aylarca abone olunur.
  • double or nothing kullanıcısına yanıt
    Ondan ona zıplarız, çok sıkıntı değil de Türkiye'ye geç geliyorlar. Disney+ 2021, HBO Max 2021'de bazı Avrupa ülkeleri denildiğine göre bize daha sonra gelecek. En erken Apple TV+ gelecek. Bazı nedenlerden dolayı yarın bizde açılamıyor ama çok sürmeyebilir.

Biz bir süre daha Netflix ve Prime Video arasında takılırız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix Türkiye çok kalitesiz, çok az dizi ve film var, eğer bunları HBO yapmazsa tutar Türkiye'de.

• Fiyat konusunda çok fark olmaz ise kesinlikle geçilebilir.

• Netflixin kötü bir akıma sebep olduğunu düşünüyorum . Bir sürü platform çıkıyor ve gerçekten diziler/filmler hepsi bölündü. Bence hepsi tek bir çatı altında toplanmalı yoksa bu şekilde hangi birine para yetiştirecegiz .

• Hangi birini takip edeceğiz.İşin iyi tarafı hepsinde de çok kaliteli içerikler olmaya başladı. Torrent olmasa halimiz duman valla.
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Eskiden dizi/film sektöründe korsana karşıydım ancak son bir yıldır mecbur olarak torrent ile indirip izliyorum. Kur farkını düşünmek zorunda olmadığım bir ülkede olsaydım ücretleri tolere edebilirdim fakat şu vaziyette ciddi bir bütçe ayırmak gerekiyor.

• dc universe platformu ne oldu? wb nin 2 tane platformu mu? olacak.
  • netflix te kayda değer izlenecek birşey yok. çoğunluğu çoluk çocuk ergenlere hitap eden yapımlar.

• Amazon, Apple, Disney, HBO bi nefes alın lan

Ya tahtından olacak ya da tamamen zirveyi ele geçirecek Netflix. Ya batacak ya çıkacak hesabı.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.