Şimdi Ara

Netflix’e Ocak ayında eklenecek dizi ve filmler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
4.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Digitürkte şu an var mı bilginiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batacabataca

Digitürkte şu an var mı bilginiz var mı?
    Evet ben digitürkten(beinconnectten) izliyorum şu aralar

Yalnız bu digitürkün beinconnecti sadece digitürk abonelerine sunulan bir servis parayla dışarı satış yapmıyorlar netflix gibi, bu noktası can sıkıcı

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    evet biliyorum, o zaman sağdan soldan digitürkü olan arkadaşlara yanaşmak lazım
    bilgilendirme teşekkür ederim hocam, bu olayı biliyorum zaten :) girip göremeyecek arkadaşlar için yazmıştım.
  • güzel yapımlar hep dağılmış durumda yapıcak pek fazla birşey yok mesela blutv de bozkır dizisi var çok beğendim ama sadece onun için üyelik açıcak değilim.digiturkte westworld game of thrones vb var hepsine üye olmaya kalksan saçma sapan bir maliyet çıkar.
  • 2007 yapımı Ratatuy daha yeni mi Netflix'e geliyormuş.

• Hala Netflix'in kütüphane mantığını anlamayanlar, bilmeyenler yorum yapıyor 🤦🏼‍♂️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Netflix gibi bir platforma şu filmler hiç yakışmamış. O filmler albenisini bile kaybetmeye başladı artık. Diğer platformlar eskitti filmleri.
  • Filmlere bak, şaka gibi. Film haklarına yatırım yapmalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni başladım ben netflix'e nedir kütüphane mantığı rica etsem anlatabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Guitar -- 8 Ocak 2019; 13:37:19 >
    Hocam ben bu yorumlara katılamıyorum. Aynı filmin ya da dizinin birden fazla platformda aynı anda yayında olduğu çok örnek var.

Bence Netflix, Türkiye'ye az bütçe ayırmış olay tamamen bundan ibaret.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoraNb

Hocam ben bu yorumlara katılamıyorum. Aynı filmin ya da dizinin birden fazla platformda aynı anda yayında olduğu çok örnek var.

Bence Netflix, Türkiye'ye az bütçe ayırmış olay tamamen bundan ibaret.
    az bütçe olduğu kesin zaten. Ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı

dünyanın en ucuz netflixine sahibiz dolar bazında bakacak olursak. Bizden kârları az olduğu için bütçeyi de az veriyorlar.
  • Netflix'in kendi yapımlarını çıkar platformdan neredeyse hiçbir şey kalmıyor içerik olarak.
  • Çöpe dönmüş durumda platform. Disney kendi platformunu oluşturuyor. e TR tarafında zaten monopol gibi Digiturk çökmüş. Vs vs.

17 TL vermenin bir anlamı kalmadı. Korsana yönlendiriyor bu karmakarışık durum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.