Şimdi Ara

Netflix’e çevrim dışı izleme özelliği nihayet geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Indirecegimiz filmin kalitesini ayarlayabiliyor muyuz?
  • kullanmıyorum kullanmayı da düşünmüyorum gerekli gereksiz her şeyi faturaya bağlamaya çalışıyorlar
  • Çok iyi olmuş gerçekten

• Çok iyi olmuş ama ipad' e indirip ordan appletv ile yansıtayım dediğimde izin vermiyor. İlla ipad ile izlenecek. Ve de dizi olarak bölüm başı 300-350 MB tutuyor. Kalite çok düşük. Mobil olarak idare eder ama. Kalite farkı çok hissedilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MavericKFive

Çok iyi olmuş ama ipad' e indirip ordan appletv ile yansıtayım dediğimde izin vermiyor. İlla ipad ile izlenecek. Ve de dizi olarak bölüm başı 300-350 MB tutuyor. Kalite çok düşük. Mobil olarak idare eder ama. Kalite farkı çok hissedilmiyor.

AppleTV ile televizyona aktarim yapacağiniza, direkt TV'den izleyebilirsiniz. Televizyonunuzda Netflix uygulamasi olmasa bile TV için de yer alan uygulama marketinden indirebilirsiniz. Ayrica mobildeki görüntü kalitesini aplikasyonun ayarlarindan değiştirebilirsiniz. Varysayilan ayar "Standart" geliyor, bunu değiştirdiğiniz takdirde kalite değişecektir.
  • johonwayni kullanıcısına yanıt
    Apple TV den izliyorum zaten onda sıkıntı yok. Benim aslında demek istediğim kota sorununu aşmaktı. Gece 00' dan sonra kota yansımıyor superonline da. Bende ipad' e izleyeceğim içerikleri indirip ordan apple tv' ye yansıtayım diye düşünmüştüm ama olmadı. :) İndirilen dizi ve filmlerin kalitesi kötü. Ancak mobilden izleyince kalite farkedilmiyor. 350 MB ortalama dizi bölümü. TV ye yansıtıp deneyeyim dedim o da olmadı. Durum bu.
  • Arkadaşlar macbooka netflix uygulaması indirilmiyor mu ??

• quote:

Orijinalden alıntı: JakX

Indirecegimiz filmin kalitesini ayarlayabiliyor muyuz?

O anki hıza göre ve kullandığın cihazın çözünürlüğüne göre kendisi otomatik olarak seçiyor. Ama mesela windows pc'de ben tutup da 720p'nin altında indirdiğini görmedim. 720p veya 1080p indirdiğini gördüm.
  • İndirilen bölümler abonelik bittiğinde anında mı izlenemez oluyor yoksa spotify gibi 1 hafta opsiyon tanıyorlar mı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.