Şimdi Ara

Netflix duyurdu: Tarihin en popüler manga serisi One Piece dizi oluyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
3.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne olacağını zaten herkes biliyor.Hadi bakalım : )
  • Yirikalische kullanıcısına yanıt
    Ne 4 ayı. Dressrosa savaşının sonunda Luffy için geri sayım vardı iyileşecek diye. 3 bölüm 10 saniye saydı.
  • "başrol her zaman benim"
    Emporio Ivankov

Netflix duyurdu: Tarihin en popüler manga serisi One Piece dizi oluyor

luffy den fazla rol verirler kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazuya58 -- 1 Şubat 2020; 0:30:23 >
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    izleme

• 23 yıllık manganın neresini anlatmayı duşunuyorlar acaba 10 bölümde.
  • Bildirim geldiğinde OnePiece yazdığında ahaa anime full Netflixe dahil oldu diye seviniyordum diziyi duydum olmayacak ama bizim dememizle engellenmeyecekte

• Lithium kullanıcısına yanıt
    Death Note rezaletti de Witcher iyiydi bence. :P

• Netflix şimdiden suriyeli oyuncu arayışına başlamıştır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • shounen animenin live actionunu neden yaparsın anlamıyorum. Gomu gomu no ları nasıl yapcaklar acaba

• Yıllardır one piece sin deli fanı vede sevdalısıyım hep şu anı bekledim inşallah en kısa zamanda görüşmek dileğiyle bekliyoruz heyecanla

• Baş rolde eşcinsel zenci Luffy.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grafiklerin hakkını verebileceklerini hiç mi hiç sanmıyorum. Yılların köklü şirketi toe bile yer yer altından kalkamıyor, arc final versus olmadan 2 hafta ara verdikleri oluyor sırf yapabilelim diye(grafiği falan geçiyorum bak, yapabilmek için veriyorlar arayı). Birde live actions uyarlanacak öyle mi? Ha hollywood bütçesini ayırırsın ,4-5 tane super bilgisayar kiralarsın , baya iş gücü ayırırsın o başka.

hadi geçtim 1000 bölüme dayanan hikayeyi nasıl sığdırabilecekler sezonluk 10 bölüme acaba? yeri geliyor atıyorum 853. mangada 3. manga bölümündeki bir olayı bağlıyor oda. 150. manga'da "haki" diye birşey çıkıyor "ne olaki bu?" diyoruz yavaş yavaş köpürtüyor ve ana karaktere ders verirken , aslında bizi de eğitiyor seri. Sonra bir bakıyoruz karakterden daha iyi biliyoruz olayı, kimin ne hakisi kullandığını. bunun gibi tonlarca şey var.

One piece efsane yapan tam bunun gibi şeyler.

başka seriler için yaparsın misal Cowboy Bebop çokta güzel olur, hatta naruto'yu bile zorlarsan uyarlayabilirsin, ama One Piece çok çok zor. Evreni anlatmak zaten başlı başına iş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Violet Evergarden -- 31 Ocak 2020; 18:40:37 >

• bir efsanenin daha sonu...

• gcb1903 kullanıcısına yanıt
    google => "zosan cosplay"

netflix bunu alır işe.
  • Death Note gibi bunun da mahvolacağına o kadar eminim kiiii

• Ne alaka olm bu fikre nerden kapıldın? Yok Netflix yapıyor diyeyse e zaten baştan belli Netflix'in yaptığı. Sonradan mı aklına geldi? :D

• Acaba Ne zaman gelir. Kim zenci, kim eşcinsel, kim lezbiyen olacak daha çok merak ediyorum. Zaten Netflix dizilerinde kendine vurdurmayan yok gibi. beceremeyecekleri kesin. Ya kardeşim ne gerek var anlamıyorum. Animenin başlarını tekrar HD şekilde yaptır. Yükle netflixe gitsin.

• Rip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sızdırılan scriptin bire bir aynısı olacaksa fena iş çıkmayacak gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.