Şimdi Ara

Netflix, düşük bağlantı hızına rağmen kaliteli yayın yapmanın yolunu buldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • vallahi bizim gibi gariban 5. dünya ülkelerini düşündükleri için yapıyolar
    .
    halimize acıyolar aluminyum...

• adamlar çalışıyor. ben beğeniyorum ürün güzel 3 mb le güzel ve takılmadan izliyoruz...

• Bunu bulan Google zaten haberde de yazılmış...

• Başlık diyor ankara içerik diyor seninki benden kara... alakasız.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreKarakullukcu

VP9 formatını geliştiren Google ama kendi geliştirdikleri algoritmayla yayın kalitesinin ne zaman değişeceğini Netflix belirliyor. İşlemci Google'ın, telefon Netflix'in gibi bir şey :D

:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardir neden VP9 veya x256 kullabmiyorlar diye isyanlardaydim 300 mb a 40 dakikalik 1080p video mümkünken neden daha fazlasi di mi...

• İşte bunun haberini yapmamanız gerek şimdi Türk Telekom bu haberi alınca yapacağı ilk iş bizim bağlantımızı nasıl daha fazla dar boğaza sokup delirene kadar kullanıcıyı s..sekte tasmanın elimizde olduğunu anlasalar diye sadist hesaplar yapmaya başlayan bir şirket bu insanlar bu kafadaki kişiler tıpkı başımızdakiler gibi yolunu bulmuşlar suyu yavaş ısıtmak misali kurbağayı usul usul s..iyorlar!

• quote:

Orijinalden alıntı: Catology

quote:

Orijinalden alıntı: EmreKarakullukcu

VP9 formatını geliştiren Google ama kendi geliştirdikleri algoritmayla yayın kalitesinin ne zaman değişeceğini Netflix belirliyor. İşlemci Google'ın, telefon Netflix'in gibi bir şey :D

• Reklamları dinlediniz.

şimdi sıra hava durumu...

Yav arkadaş.. Azıcık uyanık olun.. Bu bağlantı hızınız düşük olsa bile kotanız dolup hızınız 3Mbite düşse bile bizi izleyin tercih edin kotanızın bitmesinden korkmayın, biz size yine güzel görüntü sunarız demenin farklı , algı yönetimine konu olmuş şeklidir bu.. Uyanık olun millet.. okuduğunuz herşey haber değil...
  • Arkadaşlar bakanımız da bunu dile getirmişti inanmamıştınız. Yeterince beklerseniz 3 mbitle 4K hatta 8-10 k yayınları bile izleyebilirsiniz.

Durağan görüntüde pikselleri hiç değiştirmiyoruz arkadan ses geliyor sadece. Hem adamın ağız hareketlerini görseniz neeee görmeseniz nee...
  • bu haber sonrası akk sonrası hız 1mb olur artık
  • muhtemelen 5 dakika boyunca buffer yapacak ve yayın ondan sonra başlayacak.

böylece siz bir yere gelene kadar düşük hıza göre yüksek kalite film izlemiş olabileceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vamp

3mbs hiza ragmen sagladiklari görüntü kalitesi zaten muhteşemdi. Su akk saçmalığı kalksa resmen bayram ederim. Netflixte 3mbs de aldigim netligi torrentten indirdigim hicbir icerikte bulamadim. Netflix 1 aylik deneme uyeliginizi acin sizde bir gorun arkadaslar.

Bu 1 aylık deneme üyeliği nasıl yapılıyor,biraz açar misin?

Tv yeni...1 aylik deneme surumu baslat dedigimde kredi karti numarasi istiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: vamp

Ben vestel 4k tv uzerinden actim. 3 ay ucretsiz hicbirseyde sormadi. Belki 1 aylik uyeliklerde kredi karti sarti vardir. Bilemedim su an.

https://www.netflix.com/tr/

Birde burdan uyelik acmayi deneyin. Belki burda kredi karti sarti yoktur

Eyvallah,bir deneyeyim.

Edit: Vestelin Netflix'le promosyon anlasmasi var galiba.( yilbasindan once tv'de reklamlari cikiyordu.Baska markalarda olmuyor ).obur tv vestel ona bir bakayim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 2 Mart 2017; 17:40:45 >
  • Behzat Ç gelmiş bu arada

• Bende 2 aydır Netflix kullanıyorum Philips marka TV'Den direk TV üzerinden bağlanarak. Gerçekten yazıda yazılan gibi. AKK 100 Gb'ı geçince 3 Mps'ye düşüyor hızım. Normal internetten veya KODİ den izlerken yayında donmalar oluyor fakat Netflix te UHD videolar hiç takılmadan izleyebiliyorum. Adamlar gerçekten çok iyi. Geçen ay kotam 200 GB'ı geçti netflix sayesinde. ama hız düşmesini hissetmedim. Birde Buffer süresi 5 dk felan değil, 2-3 sn. sonra yüksek kalite takılmadan izleyin. Denemesi bedava.

• Netflix Türkiye içerikleri kısitli ayrıca ps4 uygulamasında sıkıntılar ile karşılaşıyorum normalde bağlantıda sıkıntı olmamasına rağmen hız testinde 0 gösteriyor bunları kendilerine ilettigimde kusur u başkasına yıkmaya çalışıyorlar aynı sorun pc de olmuyor ilginçtir ki

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.