Şimdi Ara

Netflix dizisi The Witcher'ın 2. sezon yayın dönemi açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netflix dizisi The Witcher'ın 2. sezon yayın dönemi açıklandı

Dünyanın en popüler video akış platformlarından biri olan Netflix'in popüler dizilerinden The Witcher'ın ikinci sezon yayın dönemi açıklandı.

Ayrıca Bkz.Merakla beklenen Mortal Kombat filminin ilk 8 dakikası paylaşıldı

Netflix'in ortak CEO'su ve İçerik Direktörü Ted Sarandos, geçtiğimiz saatlerde şirketin mali çeyrek sonuçlarını açıkladı. Bu esnada bu yıl yayınlanması beklenen bazı dizilerin yayın dönemini de açıkladı. Diziler arasında şüphesiz en dikkat çeken video oyun severlerin de yakından tanıdığı The Witcher dizisi oldu. Açıklamaya göre The Witcher dizisinin ikinci sezonu bu yılın son çeyreğinde, yani ekim-kasım-aralık aylarında yayınlanacak.

Ted Sarandos, Netflix dizilerinden You ve Cobra Kai'nin de yine bu yılın dördüncü çeyreğinde yayınlanacağını açıkladı. Ne yazık ki hiçbir dizi için net bir tarih vermedi. Red Notice ve Escape From Spiderhead filmleri de yine bu yılın sonlarında yayınlanacak.

Net tarihler büyük bir ihtimalle ilerleyen aylarda açıklanacaktır. The Witcher'ın ikinci sezonundan önce yayınlanması beklenen ve Vesemir'e odaklanan animasyon filminden ise hala bir haber yok.

Kaynak:https://deadline.com/2021/04/delayed-seasons-of-the-witcher-you-will-return-q4-2021-1234740619/

• Yayınlansın mı yayınlanmasın mı ikilime düşüyorum netflix yüzünden.

Koskoca sahireler locasını cast seçimleri yüzünden cingeneler locasına çevirdiler.

• İzlemeyi düşünmüyorum 3. bölümde bıraktım

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Hakkın var, gerçek hallerinden bu kadar alakasız tipleri bulup oyunu oynayanların diziyle özdeşleşmesini bu kadar engellemesini hiç anlamıyorum...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • çingeneleri doldurdular harbiden diziye sahireler locası mı cennet mahallesi mi belli değil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.