Şimdi Ara

Netflix Dizisi Önerir Misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni netflix'e üye oldum ve şuana kadar hiç bir netflix orjinal dizisini izlemedim.Gözüme batan bir kaç yabancı diziyi listeme ekledim ama bunların dışında güzel olan başka dizileri kaçırmış olabilirim.Aşağıdaki listeme eklediğim diziler dışında şunu kesin izlemelisin dediğiniz diziler var mı? Teşekkürler( netflix'te ki dizilerden bahsetmiyorum orjinal netflix yapımlarından bahsediyorum yanlış anlaşılma olmasın)

Stranger Things
    Narcos
    House Of Cards
    Black Mirror
    Daredevil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 12 Şubat 2017; 2:38:45 >

• Sense 8

OA

The Crown

DD sevdiysen Jessica Jones ve Luke Cage de gider

Talihsiz serüvenleri sakın izleme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marco Polo

• quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

Marco Polo

hocam ben black sails'i izledim ve çok hoşuma gitmişti onu bitirdiğimde bu diziyi önermişti ama asya dizisi gibi geldi çekik gözlü insanlar falan var eğer öyleyse çok hoşuma gitmez.Bide iptal edilmiş dizi reyting azlığından bitmedi mi yani çok kişi izlemiyordu galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Marco Polo

hocam ben black sails'i izledim ve çok hoşuma gitmişti onu bitirdiğimde bu diziyi önermişti ama asya dizisi gibi geldi çekik gözlü insanlar falan var eğer öyleyse çok hoşuma gitmez.Bide iptal edilmiş dizi reyting azlığından bitmedi mi yani çok kişi izlemiyordu galiba

nasıl ya cidden bitmiş olamaz ben seviyodum onumoğol dönemlerini anlatıyordu. kubilay han zamanını falan.

birinci sezonu izlemiştim ikinci sezonda başlamıştı sanırım dediğin gibi fazla reyting alamayınca bitirdiler.

• quote:

quote:

quote:

Marco Polo

nasıl ya cidden bitmiş olamaz ben seviyodum onumoğol dönemlerini anlatıyordu. kubilay han zamanını falan.

birinci sezonu izlemiştim ikinci sezonda başlamıştı sanırım dediğin gibi fazla reyting alamayınca bitirdiler.

hmm geçtiği dönem ilgi çekici bende ekleyeyim bare listeme ama dediğim gibi iptal edilmesi kötü olmuş sonu bir yere bağlandı mı ki?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Marco Polo

hmm geçtiği dönem ilgi çekici bende ekleyeyim bare listeme ama dediğim gibi iptal edilmesi kötü olmuş sonu bir yere bağlandı mı ki?

hocam hiç bilmiyorum birinci sezonu bir çırpıda biitirmiştim. sonrasında ha izlicem ha izlicem derken ikinci sezon duruyor hala. gece bir bakayım bari.

• Better Caul Saul mutlaka izle,Breaking Bad izlemiş olman gerekiyor ama diziyi tam kavramak için.

• %3 diye bi dizi görmüştüm. Bi bakarsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Better Caul Saul mutlaka izle,Breaking Bad izlemiş olman gerekiyor ama diziyi tam kavramak için.

evet o da listemde ama 2. sezonu niye eklememişler bilmiyorum o da eklenince izlerim.Breaking bad izledim tabiki de :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Better Caul Saul mutlaka izle,Breaking Bad izlemiş olman gerekiyor ama diziyi tam kavramak için.

evet o da listemde ama 2. sezonu niye eklememişler bilmiyorum o da eklenince izlerim.Breaking bad izledim tabiki de :)

Beklemedeyim bende hocam eklerler umarım yakında.

• Netflix Dizisi Önerir Misiniz?

Dostum tam senlik

• Stranger Things
    Narcos
    House Of Cards
    Black Mirror
    Sense8
    Marco polo
  • Jessica Jones
    Luke Cage
    Iron Fist

Daredevil'i beğenirsen bunlara da bir bak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Netflix Dizisi Önerir Misiniz?

Dostum tam senlik

2017 takvimi mi bu? Narcos nerde yav

• Bojack Horseman
    Marco Polo

İkisi de Netflix'te seyrettiğim en iyi diziler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • frontier şuan izliyorum
    narcos enfes bir dizi bitti
    van helsing

bende bunları önereyim van helsing izlemedim ama frontier güzele benziyor. khal drogo yu hatırlarsanız got'tan başrolde oynuyor. amerikanın yeni kurulduğu zamanları konu alıyor. ama narcos a özel parantez açmak istiyorum dizi her yönüyle bir başyapıt bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: avianca

frontier şuan izliyorum
    van helsing

bende bunları önereyim van helsing izlemedim ama frontier güzele benziyor. khal drogo yu hatırlarsanız got'tan başrolde oynuyor. amerikanın yeni kurulduğu zamanları konu alıyor. ama narcos a özel parantez açmak istiyorum dizi her yönüyle bir başyapıt bence..

hocam frontier nasılmış başlanır mı?Van helsing'i izlemeyi pek düşünmüyorum çok gömülmüş yorumlarda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: avianca

frontier şuan izliyorum
    van helsing

hocam frontier nasılmış başlanır mı?Van helsing'i izlemeyi pek düşünmüyorum çok gömülmüş yorumlarda

valla prison break in tekrar başladığı zamanda bu diziye vakit ayıramam. fena sayılmaz ama dizide birşey eksik gibi. yani hell on wheels ve black sails karışımı birşey yapmaya çalışmışlar gibi ama senaryoda zayıflık var..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.