Şimdi Ara

Netflix de filmler nasıl izlenmeli ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba daha önce çok açıldı biliyorum ama; netflix de ıngilizce altyazı mi yoksa altyazisisiz mi izlemeyi tavsiye edersiniz ? Bir bölümü 3 kere izleyeceksek önce ing altyazisiz mi ? Ing altyazılı mi ? Yoksa once turkce mi Nedenleri ile açıklayarak hangisini tavsiye edersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sebatet -- 11 Ocak 2019; 20:48:23 >

• ingilizce dublaj ve ingilizce altyazılı
  • Feel The Difference F kullanıcısına yanıt
    Hocam ingilizceden sonra türkçe dublaj mi anladığım kadarıyla?
  • Once Türkçe dublaj ingilizce altyazı,

Sonra ingilizce dublaj ingilizce altyazı benim fikrim
  • İngilizce seviyene bağlı.Dinlemen iyi olmasada kesinlikle türkçe dublajlı izleme.

Kulak dolgunluğu yoksa ( Birkaç bölüm sevdiğin bir diziyi izle ben brooklyn 99 severim hem kısa hem eğlencelidir başlangıç için deneyebilirsin) ingilizce altyazı ama ingilizce altyazılıbelirli bir süre çalış 1 hafta vs yeterlidir. Onun dışında anlamasanda ingilizce altyazısız izlemen kulak dolgunluğunu geliştirir sadece
  • Kıyamet Senfonisi kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam amacım kelime telaffuzu ve cümle içinde nasıl kullanıldıklarını öğrenmek teşekkür ederim cevap için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sebatet -- 14 Ocak 2019; 1:27:54 >
  • Oturarak izlenmeli.
  • Seviyene bağli
  • VolcanoPower kullanıcısına yanıt
    Yds den 70 aldım hocam kelime bilgim iyi fakat dinleme ve kelime okunuslarins tam hakim değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Oturarak izlenmeli.
    Mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sebatet

Yds den 70 aldım hocam kelime bilgim iyi fakat dinleme ve kelime okunuslarins tam hakim değilim.
    bence podcast dünyasına bi giriş yapman iyi olur. Çok temiz aksanlar var. ama bir filmde sokak dilimi karışık mı ne üdüğü belirsiz konuşuyorlar sıkıntı yapar..
  • Önce dizinin yada filmin altyazilarinin çıktısını al. Bilmediğin kelimeleri öğren. Bir iki defa oku metni. Sonra ingilizce dublaj ve ingilizce Alt yazılı izle. Baya anlaşılır olacak bu sekilde
  • KaraHisar_03 kullanıcısına yanıt
    Hocam en iyi öneri bu sanirim çok teşekkür ederim.
  • VolcanoPower kullanıcısına yanıt
    Hocam spotify ve bbc (haberlerinin) nin podcastini dinliyorum ama film kadar sevmedigim için 10 15 dk dayanabiliyorum. Önerebileceğiniz podcast var mı acaba alt yazı metni olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sebatet

Hocam spotify ve bbc (haberlerinin) nin podcastini dinliyorum ama film kadar sevmedigim için 10 15 dk dayanabiliyorum. Önerebileceğiniz podcast var mı acaba alt yazı metni olan ?
    Podbean uygulamasini kur. Freakonomics kanalini dinle herseyden bahsediolar aksan temiz. Ister download et podcastlsri ister mobil data dinle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.