Şimdi Ara

Netflix, BluTV gibi dijital platformlara RTÜK sansürü geldi! İşte tüm detaylar: (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.012
Cevap
6
Favori
115.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hanahmet

Bu ve buna benzer sahneler sebebiyle diriliş dizisi için TRT çok defa RTÜK'den büyük miktarda ceza yedi.

Alıntıları Göster
    Uyarı haricinde hiçbir şey vermediler,sahne buzlama,sansür vs. de hiç görmedim.
  • Owww ..
    Bunu görmemiştim ben.

Gençler kılıcımı verin bana çok pis özendim.

Ama şimdi aklıma bunları izlerken kılıç tüfek tutanlar geldi.Adamlar gerçekten özeniyor herhalde Demek ondan öpüşmeli sevişmeli sahne görmek istemiyor.Sanırım öpüşme görünce yanındakini öpmek istiyor bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son durum nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DA6713E07

Uyarı haricinde hiçbir şey vermediler,sahne buzlama,sansür vs. de hiç görmedim.

Alıntıları Göster
    TRT, diriliş dizisi için 3 defa ceza aldı, ikisinde reklam gelirinin yüzdesi, diğerinde de hem para cezası hem de reklam gelirinden yüzdesi olarak para cezası aldı.

Soyadım "sözcü" veya "ekşi" olsaydı. o zaman sorgusuz inanırlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElwinVanDyke

Son durum nedir ?
    sansür yok geleceğini sanmam , rtük'ün işi lisans, yayın hakkı parası vesaire alma
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanahmet

TRT, diriliş dizisi için 3 defa ceza aldı, ikisinde reklam gelirinin yüzdesi, diğerinde de hem para cezası hem de reklam gelirinden yüzdesi olarak para cezası aldı.

Soyadım "sözcü" veya "ekşi" olsaydı. o zaman sorgusuz inanırlardı.

Alıntıları Göster
    Dostum yayına müdahale olmamış diyorum,netflix durumunda ise buzlama,sansür vs. olacak.İkisi arasındaki farkı anlayabileceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DA6713E07

Dostum yayına müdahale olmamış diyorum,netflix durumunda ise buzlama,sansür vs. olacak.İkisi arasındaki farkı anlayabileceğini düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Okun ve kılıcın girdiği yerlerde, kan görünen yerlerde, hatta vurulan atın üstünde bile yani çoğunlukla hep buzlama vardı.
  • hanahmet H kullanıcısına yanıt
    hatta o kadar buz vardı ki kara yollarını çağırdılar ilerki sahneler için.geçiniz abicim.dikkat ediyorum belli kanallarda şiddet sahnelerine hiç bir sansür konmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONY86

hatta o kadar buz vardı ki kara yollarını çağırdılar ilerki sahneler için.geçiniz abicim.dikkat ediyorum belli kanallarda şiddet sahnelerine hiç bir sansür konmuyor.
    izlediniz mi diziyi tvden ?
    yerli dizi takip etmem zap sırasında denk geldikçe gördüklerim dediklerim.
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Bak bak bak senin gibiler yobaz ne demek bide ben kiviriyorum öyle mi
    Kendi zihniyetinize muhalefet biri ciktimi hemen hakaret diline baş vurursunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

https://eksisozluk.com/izmirde-selefilerle-menzilcilerin-silahli-kavgasi--6131762

Izmir'i de kendinize benzetmissiniz. Her iki tarafta rezil ve berbatlar.

Rezil rusva olmuslardir ...

Gavur Izmir den piskopat dinciler diyarina cevirmissiniz! ... Tebrikler ..
    He ben yaptım, İzmir liler düşünsün ben düşünemem.

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    Senin gibiler yapti. Yani Muslumanlar ...
  • Başlık bir kere kışkırtıcı. Milleti galeyana getiriyor. RTÜK “sansürü” yerine “denetimi” yazılsa daha iyi olurdu. Sonra, RTÜK denetimi hangi kanalda kendini hissettiriyor ki, bu kadar galeyana geliniyor onu da anlamıyorum. Mafya dizileri gırla gidiyor, bazı dizilerde erotizm dozu yüksek, adam öldürme, çatışma sahneleri zaten rutin artık. Ee buna izin veren RTÜK, Netflix’e mi izin vermeyecek. Abartılacak bir durum değil bence.

Ben 3. Dünya ülkesi derken benim bunu hangi kriterlere dayanarak söylediğim belli. ABD'de bir şey değişmez, belki bazı eyaletlerde bir şey değişir. Yani şunun sadece toplum ahlakı ve toplumun iyiliği için yapıldığını iddia etmek kelimenin tam anlamıyla saflıktır. İşin ucunda vergi, resim, harç var. Ahlak vs sadece bu minarenin kılıfı. Yaptıkları sömürgeyi halka haklı ve cici göstermek için yaptıkları göz boyama işi, kamuoyu yaratmak. Kimsenin toplumu taktığı, halkı umursadığı yok. Tamamen masal anlatmışsın. Savunma sanayi vs iyi hoş da ekonomik olarak, sıradan vatandaş olarak bunu çarşı-pazarda, girdiğim markette, teknolojide, kısaca yaşamımda hissetmiyorsam boştur, yalandır. Birilerinin rakamları eğip bükerek boş yaptığı propaganda haberlerine karnımız tok. Refah düzeyim yoksa yemişim savunma sanayiini, yemişim sözde yerli ve sözde milli adı var kendisi yok projeleri. Hükümetin de yanlışları var değil, hükümetin doğrusu yok. Hükümet yanlışın ta kendisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 5 Ağustos 2019; 19:43:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Senin gibiler yapti. Yani Muslumanlar ...
    Tabi tabi at çamuru izi kalsın, bitmeyeceğinizi biliyorum. Yazın durun böyle devam. ;)

• aykut3535 A kullanıcısına yanıt
    Kafan ciddi güzel senin. Bir de okuduğumu iyi anlıyorum demiştin.

Senin gibiler demek ne zaman yobaz demek oluyor? Burada hakarete başvuran sensin Baksana durumu çeviremeyince nasıl saldırı durumuna geçtin. Bir de aklınca lafı çevirerek olayı başka yerlere çekmeye çalışıyorsun. Dediğim gibi bunu daha öncede yaptığını not almışım. Senin forumdaki amacın farklı anlaşılan. Yazacaksan taktik değiştir öyle yaz.

İşte bahsettiğim zihniyet bu. Önce "ben beğenmiyorum o zaman yasak olsun" derler sonra mantıklı şekilde savunacak durum olmadığı için saldırırlar, yalan söylerler sonra da masum ayağına yatıp suçu karşı tarafa atarlar. Tipik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 5 Ağustos 2019; 20:31:53 >

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Bırak bu işleri kardeşim ben çocuklar için zararlı içeriklerden bahsediyorum sen olayı nerelere getirdin sen istediğin kadar hakaret diline başvur ben düşüncemi savunuyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.