Şimdi Ara

Netflix Bir Gecede Tam 17 Milyar Dolar Kaybetti (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beter olsunlar The Witcher dizisi için Triss gibi bir şaheser karakteri çingen kılıklı bir kadına oynatacaklar lol.

Netflix Bir Gecede Tam 17 Milyar Dolar Kaybetti
  • Beter olsunlar The Witcher dizisi için Triss gibi bir şaheser karakteri çingen kılıklı bir kadına oynatacaklar lol.

Netflix Bir Gecede Tam 17 Milyar Dolar Kaybetti
  • Enflasyonda zirvelere oynarken kur yükselirken enflasyon açlık sınırının altındayken tuzu kurular bir de yorum yapmıyorlar mı 40 lira 1 lira diye....
  • HBO çıtayı o kadar yükseltti ki Netflix altında kaldı, orijinal show ve film bölümüne acilen düzgün bir yönetici getirilmeli
  • Nolucak işte senin gibi ağzı dili olan konuşuyor ağzınız torba değilki birileri düzsün. ABD de gelişmiş Ülkelerde eşcinsellik artık yasal ve normal birşey.Biz Ortadoğu 3. Dünya Ülkesiyiz adamların genel olarak eşcinsellerle derdj yok orda herkez kendi hayatına bakıyor.Eşcinsellik bir rahatsızlık değildir yaşam tarzı hiç değildir.Tamamen doğuştan gelen birşeydir.Bilim adamları bunun kanıtını yıllar önce ortaya koydu Eşcinsellik tamamen doğal Hayvanlarda bile vağar olduğu kanıtlandı Geçtiğimiz yıllarda Suudi arabistanda 2 tane Erkek At birbiriyle ilişkk yaşıyor die katletti sizin gibi yobazlar Dünyadan yok olma umuduyla çok zor ama inşallah birgün yok olur gidersinizde insanlık biraz nefes alır!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: aykut291

Nolucak işte senin gibi ağzı dili olan konuşuyor ağzınız torba değilki birileri düzsün. ABD de gelişmiş Ülkelerde eşcinsellik artık yasal ve normal birşey.Biz Ortadoğu 3. Dünya Ülkesiyiz adamların genel olarak eşcinsellerle derdj yok orda herkez kendi hayatına bakıyor.Eşcinsellik bir rahatsızlık değildir yaşam tarzı hiç değildir.Tamamen doğuştan gelen birşeydir.Bilim adamları bunun kanıtını yıllar önce ortaya koydu Eşcinsellik tamamen doğal Hayvanlarda bile vağar olduğu kanıtlandı Geçtiğimiz yıllarda Suudi arabistanda 2 tane Erkek At birbiriyle ilişkk yaşıyor die katletti sizin gibi yobazlar Dünyadan yok olma umuduyla çok zor ama inşallah birgün yok olur gidersinizde insanlık biraz nefes alır!

Bence o bilim adamlari bilim adamligini sorgulasin bence. Amerika'da olan her halt baska ülkelerde yasanmak ve sözde modern/ cagdaslik ilkesine uymak zorunda da degiler.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ibo-wan

HBO çıtayı o kadar yükseltti ki Netflix altında kaldı, orijinal show ve film bölümüne acilen düzgün bir yönetici getirilmeli
    Aynen
    His Dark Materials
    Watchmen
    Westworld
    GoT evreninde geçecek dizileri var
    Ayrıca disney geliyor
    Loki
    Mandolorian vs işleri çok zor

• filmler kanal d gece kuşağı gibi, diziler desen bayıyor. Belgeseller hariç çöpflix.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut291

Nolucak işte senin gibi ağzı dili olan konuşuyor ağzınız torba değilki birileri düzsün. ABD de gelişmiş Ülkelerde eşcinsellik artık yasal ve normal birşey.Biz Ortadoğu 3. Dünya Ülkesiyiz adamların genel olarak eşcinsellerle derdj yok orda herkez kendi hayatına bakıyor.Eşcinsellik bir rahatsızlık değildir yaşam tarzı hiç değildir.Tamamen doğuştan gelen birşeydir.Bilim adamları bunun kanıtını yıllar önce ortaya koydu Eşcinsellik tamamen doğal Hayvanlarda bile vağar olduğu kanıtlandı Geçtiğimiz yıllarda Suudi arabistanda 2 tane Erkek At birbiriyle ilişkk yaşıyor die katletti sizin gibi yobazlar Dünyadan yok olma umuduyla çok zor ama inşallah birgün yok olur gidersinizde insanlık biraz nefes alır!
    İyi de alıntı yaptığınız mesajda da, mesaj sahibi sizin söylediğiniz şeyi söylemiş ve bunun bir genetik rahatsızlık değil, yaşam biçimi olarak sunulmasından rahatsız olduğunu dile getirmiş.

Şahsen ben de rahatsızlık veya değil, sebebi ne olursa olsun, bu tip olayların her dizi de, filmde gözümüze sokulmasından rahatsız oluyorum. Netflix bu anlamda son dönemdeki tüm yapımlarında bu konulara zoraki değiniyor ve bu da sadece bizim gibi değil, Amerika gibi ülkelerde de rahatsızlık yaratıyor. Kimin ne yaptığı, ne yaşadığı kimseyi ilgilendirmediği gibi, bunun çağdaş yaşamın bir parçası gibi sunulması da doğru değil.

• Berkayselcuk B kullanıcısına yanıt
    aykut291 A kullanıcısına yanıt
    Berkay hormonal rahatsızlığından dolayı tercihini hemcinslerinden yana kullanan bireylerden bahsettim. Bu kesimin varlığından haberdar değil misin benim cahil kardeşim? Çevremde fazlaca gay arkadaşım var; hatta doktor bir ev arkadaşım da oldu vaktinde. Beraber yaşadık. Tek bir defa dahi kendisini cinsel tercihinden dolayı yadırgadığım olmamıştır. Fakat bu homoseksüel olayların dizilere sürekli malzeme olması bunu bir yaşam biçimi olarak benimsemeye başlayan insanların sayısını da arttırmakta, kimlik kazanma yaşlarında olan bireyleri etkilemekte. Benim endişem bununla alakalı. Sana tavsiyem; kitap oku. Edineceğin bilgilerin yanı sıra algı ve kavrama kabiliyetini arttırmış olacaksın. Beynini geliştirmek için egzersizler yap ve büyümek için kendine biraz zaman tanı acele etme, artislik yapma, efendi ol

Ayrıca Aykut sana bir tavsiyem yok. Üslubundan henüz gelişimini tamamlamadığın ve bu konuda ümitsiz olduğun anlaşılıyor. Ağız düzebilecek yeteneğin varsa da yüz yüze görüşebiliriz. Derdini medeni bir şekilde dinlemeye hazırım.

• Biraz daha fazla içerik üretmeleri lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eee sen gider her yere "ırkçılık yapmıyoruh bahun" demek için siyahileri,hintlileri koyarsan böyle olur. Koskoca bir hikaye var, koskoca bir senaryo var sen gidip karakterle alakasız kişiler oynatırsan bu tepkileri biriktirirsen böyle olur.

Lgbt veya cinsel seriler eklemeleri umurumda değil. Beğenmeyen izlemez bu kadar basit. Ancak sen gidip özgün projeleri alıpta kafana göre değiştirip sunarsan tepki çekersin.

Aynını hollywood'da yapıyor artık. Neymiş ırkçılık yapmıyorlarmış, hatta bu yüzden spiderman siyahiymiş felan. tamamen boş işler.
  • Birader bak sebeplerini söylüyorum
    PUNİSHER 3. SEZON İPTAL(ÇIKMAYACAK DAHA DİYORLAR)
    WİTCHER DİZİSİ ÇIKARIYORSUN KARAKTERLER ÇÖP HİÇ BENZEMİYOR NE KİTABA NE OYUNA UYGUN
    B*K B*K DİZİLER ÇIKARTIP GÜZEL OLANLARI YA İPTAL EDİYOR YADA KÖKLÜ DEĞİŞİMLERLE ÖNÜMÜZE KOYUYORSUN E SEN BİZDEN NE BEKLİYORSUN ?
  • Siz rahatsız olabilirsiniz belli bir kesimde rahatsız olabilir yapacağınız şey netflix üyeliği satın almamak ben rahatsızlık duymuyorum ve benim gibi rahatsız olmayanlarda var aksine bence daha çok yayılmalı Eşcinsellerin kimseye bir zararı yok onlarda diğer insanlar gibi biz böyleyiz bizi böyle kabul ediyorlar.Dünya kimsenin etrafında dönmüyor herkez birbirine saygı duysun rahatsız oluyosan izlememek en doğal tercihin ama biz rahatsız olmuyoruz bizimde izlemek tercihimiz Siz buna karşı çıkarak bizim tercihimize saygı göstermiyosunuz bence karşı çıkmayın rahatsızda olmayın hayatınıza bakın ve herşeyi olduğu gibi kabul etmesini ögrenin.Eşcinseller suçlu değil onlarda bir birey!

• mementopolis kullanıcısına yanıt
    Merak etme zaten uymuyorlar bu yüzde açlık sefalet kin gözyaşı hertürlü rezalet uymayanlarda. Bu yüzdende dünyanın bütün gelişmiş insanları gider ABD deyi tercih eder.Bizim gibi gelişmemiş olan ülkelerdeki zeki insanlar oraya göç eder ortalıkta sizin gibi uymayan insanlar kaynar.

• quote:

Merak etme zaten uymuyorlar bu yüzde açlık sefalet kin gözyaşı hertürlü rezalet uymayanlarda. Bu yüzdende dünyanın bütün gelişmiş insanları gider ABD deyi tercih eder.Bizim gibi gelişmemiş olan ülkelerdeki zeki insanlar oraya göç eder ortalıkta sizin gibi uymayan insanlar kaynar.
    Tabii hemen abd'ye gidiyorlar, hazirciligin bu kadari :D . Her "zekiyim" diyen de "ben gay'im" diyordur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 30 Temmuz 2019; 19:44:6 >

• mementopolis kullanıcısına yanıt
    Nolucak işte kendine göre yorumlamışsın kendi anlıyacağın gibi.

• quote:

Nolucak işte kendine göre yorumlamışsın kendi anlıyacağın gibi.
    Aynaya bakiniz
  • Aynaya bakınız terimini nerde ve nezaman kullanacağınızı öğreniniz bence! Ben size hakaret etmedim.Eşcinsel bireylerin haklarına saygısızlık yapmışsınız + Bilim adamlarına laf söylemişsiniz + Abd deye giden herkezi eşcinsel zannetmişsiniz eş cinselligide kendinizce medeniyetle bağdaştırmışsınız.Medeniyet herkezin haklarına saygı gösterilen yerdir ve Dünyanın en zeki insalarıda herkezin haklarına saygılı bir memleket ister orda yaşamayı arzular söylediklerlimi ya yanlış anlıyosunuz yada kendi işinize geldiği gibi anlıyosunuz yazık.Aynaya bakacak hiçbirşey yapmadım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.