Şimdi Ara

netflix..... (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.801
Cevap
62
Favori
88.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • diyelim bir arkadaşa ortak oldum.ödemeyi üyelik açan arkadaşa havale şeklinde mi yapacağız
  • Evet o şekilde oluyor grup kurmak isteyen arkaşlar varsa ise 39.99 pakete 4 kişi ile beraber ortak olabilirim.

Güven sıkıntım yoktur halihazırda 15.99 pakete üyeyim. Ortak olmak isteyen olursa Sorumluluğu ben Alıp grubu da ben kurabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar enparalı grup varsa ben de dahil olabilirim.
  • Merhaba

Onurguner arkadaşım ile beraber 4k lık pakete üye Olmayı düşunüyoruz. Grubumuzda 2 kişi eksiktir. Gruba Katılmak isteyen arkadaşlar bana pm yolu ile ulaşabilir. Veya konuya yazabilir. Kişi başı 15 tl ye yılsonuna kadar 4klık üyelik paketi olacak. Eğer Yılbaşından sonra enpara kampanyası devam eder ise devam etmeyi düşünebiliriz.

------duzenleme--------

4klık pakete son bir arkadaş kaldı ilgilenen arkadaşlar olursa mesaj atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wasabi121 -- 17 Ekim 2016; 20:27:55 >
  • wasabi121 W kullanıcısına yanıt
    eğer yer varsa katılabilirim.
  • vay ise yariyormu bu sistem. guzelmis. bilgi icin tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi akşamlar 4 kişilik grubunuzu oluşturduk. Eğer yarın kişilerden birinde bir sıkıntı olursa burada ortak olmak isteyen arkadaşlar konuya Mesaj bırakırsa kendilelere pm yolu ile donerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wasabi121 -- 17 Ekim 2016; 22:47:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar narcos dizisini sezon blrden itibaren muhakkak izleyin toplam 20 bölüm var hepsi süper iyi seyirler
    narcos dizisi yorumları...

• Beyler geçmeyi düşünüyorum da nasıl kalite, dizi ve film güncel mi takip ediyor? Ekstradan indirme seçeneği var mı? Şimdiden teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

Son 1 kişi kaldı. 3 aylık netflix 15 tl.

Hala yer varsa, beni ekleyebilirsiniz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

Beyler geçmeyi düşünüyorum da nasıl kalite, dizi ve film güncel mi takip ediyor? Ekstradan indirme seçeneği var mı? Şimdiden teşekkür ederim

Kalitesine söyleyecek bir söz yok. Yalnız en az 2 kişilik olan paketi alın, basic pakette HD yok çünkü. 4K içerikleri de istiyorsanız 4 kişilik paket almak durumundasınız 4K sadece o pakette var (Aylık 39.90). O yüzden insanlar burada grup kuruyorlar :)

Dizi ve filmleri güncel olarak bulamazsınız, yasal bir platform olması sebebiyle diziler yayınlanmakta olan kanallarda sezonu bittikten belli bir süre sonra Netflix'te yayınlanabiliyor. Filmlerde gösterimden kalktıktan belli bir süre sonra gelir. Her diziyi ve filmi de bulamazsınız, Netflix'in anlaşmalarına bağlı. Örneğin HBO nun dizilerini (Game of Thrones, Westworld gibi) Netflix'te bulamazsınız çünkü HBO nun da benzer bir video streaming hizmeti var (HBO now) Ama Netflix'in kendi üretimi olan güzel dizilerde var. Örneğin House of Cards, Narcos, Making a Murderer, Orange is the New Black, Daredevil vs..

TR de şu anda hangi içeriklerin olduğunu görebilmeniz için Unogs verilerine dayanan bir konu açmıştım oradan inceleyebilirsiniz yada doğrudan Unogs sitesinden kendiniz arama yapabilirsiniz.

İndirme seçeneği yok şu anda. İlerde offline izleme seçeneği sunacağı konuşuluyordu ama daha hayata geçmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: chaturanga

quote:

Beyler geçmeyi düşünüyorum da nasıl kalite, dizi ve film güncel mi takip ediyor? Ekstradan indirme seçeneği var mı? Şimdiden teşekkür ederim

Kalitesine söyleyecek bir söz yok. Yalnız en az 2 kişilik olan paketi alın, basic pakette HD yok çünkü. 4K içerikleri de istiyorsanız 4 kişilik paket almak durumundasınız 4K sadece o pakette var (Aylık 39.90). O yüzden insanlar burada grup kuruyorlar :)

Dizi ve filmleri güncel olarak bulamazsınız, yasal bir platform olması sebebiyle diziler yayınlanmakta olan kanallarda sezonu bittikten belli bir süre sonra Netflix'te yayınlanabiliyor. Filmlerde gösterimden kalktıktan belli bir süre sonra gelir. Her diziyi ve filmi de bulamazsınız, Netflix'in anlaşmalarına bağlı. Örneğin HBO nun dizilerini (Game of Thrones, Westworld gibi) Netflix'te bulamazsınız çünkü HBO nun da benzer bir video streaming hizmeti var (HBO now) Ama Netflix'in kendi üretimi olan güzel dizilerde var. Örneğin House of Cards, Narcos, Making a Murderer, Orange is the New Black, Daredevil vs..

TR de şu anda hangi içeriklerin olduğunu görebilmeniz için Unogs verilerine dayanan bir konu açmıştım oradan inceleyebilirsiniz yada doğrudan Unogs sitesinden kendiniz arama yapabilirsiniz.

İndirme seçeneği yok şu anda. İlerde offline izleme seçeneği sunacağı konuşuluyordu ama daha hayata geçmedi.

Hocam mesela Gotham'ın 3. sezonu başladı ama sadece ilk sezon var 2.sezonun ne zaman yükleneceğini öğrenemez miyim?

• sufistike kullanıcısına yanıt
    Canlı destek veya TTden sor cevap verirler.

The 100 soranlar için 3. Sezon 4. Sezon başladığında gelecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenkay KESER -- 18 Ekim 2016; 9:53:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • netflix DDNLA dan Tv ye gönderme seçeneği varmı ?

TV de Netflix uygulaması olmasada izlenebiliyormu ?

• rfve kullanıcısına yanıt
    Tvye gönderme özelliği var ama sanırım wi-fi direct dile gönderiyor. Uygulama olmadan izlenecegini sanmam ama her platformdaki uygulamaları gayet başarılı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chaturanga

quote:

Hocam mesela Gotham'ın 3. sezonu başladı ama sadece ilk sezon var 2.sezonun ne zaman yükleneceğini öğrenemez miyim?

Aşağıdaki sayfada Ekim ayında Netflix'e gelecek ve çıkacak içerikler var bu liste ABD içeriğine göre. Ancak Bir içerik TR de varsa, ABD ye yeni sezonu geldiğinde bize de gelecektir:

http://www.digitaltrends.com/home-theater/whats-new-on-netflix-shows-movies/

• Bojack Horseman'ı tavsiye ederim, güzel animasyon olmuş. Hem komedi hem dram, içeriği çok derin bir yapım olmuş.

Sizin önerebileceğiniz Anime dizi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfve

netflix DDNLA dan Tv ye gönderme seçeneği varmı ?

TV de Netflix uygulaması olmasada izlenebiliyormu ?

DLNA desteği yetmez sanırım, Miracast desteği varsa televizyonunuzun, Miracast - Widi desteği olan Windows 10 / Android / iOS cihazınızdaki Netflix uygulamasından TV ye gönderebiliyorsunuz.

Bunun için TV nizin internete (daha doğrusu ev ağınıza) bağlı olması gerekiyor, Netflix uygulamasını çalıştırdığınız telefon / tablet / yada Windows 10 bilgisayarınızında aynı ağa bağlı olması gerekiyor. TV açıkken ve TV ev ağınıza bağlıyken, uygulamada videoyu açtığınızda yaymak için bir simge çıkıyor ona tıkladığınızda TV nize gönderebilirsiniz.

TV de bu destek yoksa aşağıdaki yöntemlerle TV ye gönderebilirsiniz:

1- Miracast dongle almak ve HDMI portundan TV ye bağlamak, daha sonra yukarıdaki işlemi yapabilirsiniz
    2- Telefondan görüntü aktarmak için;
    - MHL desteği varsa telefonunuza uygun MHL kablosu alıp TV ye görüntü aktarımı yapmak / iOS için uygun görüntü aktarım kablosu almak
    3- Tabletten TV ye aktarmak için
    - MHL desteği varsa uygun MHL kablosuyla bağlayarak / iOS için uygun görüntü aktarım kablosu almak
    - Mini / Micro HDMI çıkışı varsa uygun kabloyla TV ye bağlayarak
    4- Laptop / PC den bağlamak için
    - VGA kablosu veya HDMI kablosu ile görüntüyü TV ye aktarmak
    5- Android TV box / Apple TV Box / Roku gibi bir medya oynatıcı alıp TV ye bağlamak.

@rfve

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chaturanga -- 18 Ekim 2016; 12:05:23 >

• chaturanga C kullanıcısına yanıt
    Uzun ve detaylı bilgi için teşekkürler.

Akşam evde deneyelim bakalım. TV de widi desteği var diye hatırlıyorum (47PF9090)

• quote:

Orijinalden alıntı: rfve

Uzun ve detaylı bilgi için teşekkürler.

Akşam evde deneyelim bakalım. TV de widi desteği var diye hatırlıyorum (47PF9090)

Rica ederim. Sonucu yazarsınız.
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.