Şimdi Ara

netflix..... (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.801
Cevap
62
Favori
88.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tamamdır dostum teşekkürler. otomatik olarak izletiyor çözünürlüğü otomatik ayarlıyor yani ? yanlız içerik konusundan bahsetmiş bi arkadaş. her pakette tüm içerik olmayabiliyormu ki ?. yani sd içerikle 4k içerik aynı diilmi ?.. en üst paketi alan sd içeriğede kavuşuyormu ki ?..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokayozyer -- 14 Ekim 2016; 11:22:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

netfilix mi filbox mu mantıkllı

valla ikisi bambaşka şeyler. birinde ne verilirse onu izliyorsun. diğerinde istediğin zaman istediği gibi istediğin izliyorsun. dizi ve film seviyorsanız tartışmasız netflix
  • Arkadaşlar 4k film ve dizi sayısı nasıl yeterli mi? 250 gb adil kullanım kotam var, televizyonumum kumandasında da netflix butonu var, sanırım kayıt olacağım.
  • gokayozyer G kullanıcısına yanıt
    ben 10 gün hd 3 gündür de uhd kullanıyorum. uhd nin bir kaç fazladan uhd içeriği var onlarda su altı görüntüler falan geri kalan aynı zaten. sd hakkında tam bilgim yok ama büyük ihtimal fark yoktur. sadece görüntüyü sd izlersin o kadar. diğer sorunuza gelince evet internet hızınıza göre görüntüyü otomatik ayarlıyor. bu sayede donma olmuyor donma yerine görüntü netliği gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi_38

ben 10 gün hd 3 gündür de uhd kullanıyorum. uhd nin bir kaç fazladan uhd içeriği var onlarda su altı görüntüler falan geri kalan aynı zaten. sd hakkında tam bilgim yok ama büyük ihtimal fark yoktur. sadece görüntüyü sd izlersin o kadar. diğer sorunuza gelince evet internet hızınıza göre görüntüyü otomatik ayarlıyor. bu sayede donma olmuyor donma yerine görüntü netliği gidiyor.

teşekkürler dostum yani orta pakette alsan içerik sd ile aynı. uhd'nin bikaç fazla içeriğini saymazsak... en üst paketten 3-4 kişi girmek veya orta pakette 2 kişi girmek keyfe kalmış ozaman
  • türk filmleri içeriklerini merak ediyorum. restarsyonlu hd türk filmlerini bulabilirmiyiz mesela.. atıyorum şevket altuğ ve şener şenin gölge oyunu varmıdır mesela.. muhsin bey hd varmıdır örneğin..
  • Otomatik yenileme yapmamak için ne yapmak gerekiyor
  • gokayozyer G kullanıcısına yanıt
    evet. uhd pakete 4 kişi girip kişi başı 10 lira veriyorsun, hd pakette 2 kişi girip 14 lira veriyorun. yani toplam meblayı bölüşüyorsunuz. ben de burdan 3 arkadaş ile beraber girdik yıl sonuna kadar enpara kampanyası ile aylık 5 er lira ödüyoruz
  • Deadwood kullanıcısına yanıt
    otomatik yenilemeden kastın üyelik yenilemesi ise yapman gereken üyeliğini iptal etmek. süren dolana kadar izlersin ,süren bitince otomatikmen kapatır.
  • .Colibri. kullanıcısına yanıt
    kendi orjinal netflix yayınları 4k içerikle sunuluyor .tvnizde 4k ise bir kaç ay rahat götürecek içeriği olduğunu düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi_38

otomatik yenilemeden kastın üyelik yenilemesi ise yapman gereken üyeliğini iptal etmek. süren dolana kadar izlersin ,süren bitince otomatikmen kapatır.

Ama kart bilgilerini kaydetti sistem? Yani 1 ay bitince tekrar yenileyecek gibi geldi bana öyle değimi?
  • Deadwood kullanıcısına yanıt
    üyeliği sonlandırırsanız yenileme yapmaz, sonlandırmazsanız yeniler
  • erdi_38 E kullanıcısına yanıt
    Daha önce vpn ile kullaniyordum zaten netflix'i dönem.donem.Bende kesinlikle öneririm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şimdilik grup doldu teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 14 Ekim 2016; 16:09:54 >
  • Bu şartlarla ben varım pm yolladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi kartı olmadan nasıl üyelik başlatabilirim_? Banka kartı ile denedim kabul etmiyor.
  • enparalı grup kuran varsa bana da pm atabilir mi...
  • Grup kuran arkadaşlar p.m
  • Grup kuran arkadaşlar pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar buradan bir uyarı yapmak istiyorum dün başıma geldi. Hesabınız askıya alınmıştır kart bilgilerinizi güncellemeniz gerekmektedir. Kart bilgilerini güncellediğimde karttan ücretin tahsil edildiğini fark ettim hemen müşteri hizmetlerini aradım müşteri hizmetlerinden aldığım bilgi şu şekilde "Hesap bilgileriniz ile daha önce netflix kullanılan bir cihazdan giriş yapıldığında sistem sizin hesabınızı otomatik askıya alıyor" arkadaşlar aklınızda bulunsun. Daha önce başka hesaplardan giriş yapılan cihazlarınız varsa dikkatli olun
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.