Şimdi Ara

netflix..... (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.801
Cevap
62
Favori
88.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu 4 kişilik paketi ücretsiz başlattım. Daha önceden de bir ay denemiştim ilk geldiğinde arşiv geniş olmadığı için devam etmemiştim. Şu an memnunum. Sormak istediğim şu 4 kişilik pakette diğer oluşturduğum profil sahibi kişiler benim profilime girebilir mi ? İlk girişte soruyor kimsiniz diye. Orda benim profili kitleyebiliyormuyum başkalarına. Yada giriş yaparken kod felan oluşturabilir miyim ? Bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli arkadaşım türkçe dublaj ve alt yazı film dizi durumu nedir acaba,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara li 4 kisilik gruba girebilirim

• 1 ay ücretsiz üye olsak 1 aydan sonra bir sıkıntı olmadan iptal edebiliyor muyuz gerçi güzelse site üyeliği devam ettiririm kaliteli görüntü için 25 lira fazla değil.
  • kişilik pakedine ortak arıyorum ısteyen pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearFromHe

kişilik pakedine ortak arıyorum ısteyen pm

Ortaklık nasıl oluyor hocam, iki ortakta sorunsuz izleyebiliyor mu, şartları vs si nedir?

Alınacak paket 15 liralık olan mı?

Ülkemiz internetiyle bu servisler faydalı mı bilemedim, hız düştü bu hızla hd film bile izlenmez sanki.
  • 4 lükten üyer oldum. ilk izlenimim çok iyi. içerikler hiç de fena değil. bende 4k tv yok ama 3 arkadaş rahatça bulabilirim 10 liray denk gelsin diye 4 lükten üye oldum muhtemelen devam ederim
  • The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Tesekkür ettim

Enparali birinin pakede ortak olunur dostlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

Orijinalden alıntı: FearFromHe

kişilik pakedine ortak arıyorum ısteyen pm

Ortaklık nasıl oluyor hocam, iki ortakta sorunsuz izleyebiliyor mu, şartları vs si nedir?

Alınacak paket 15 liralık olan mı?

Ülkemiz internetiyle bu servisler faydalı mı bilemedim, hız düştü bu hızla hd film bile izlenmez sanki.

40 tl lık pakedi alcaz 4 ekran ızlenıyo yanı 4 kişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Orijinalden alıntı: Betfair

quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Türkiye de AKK rezilliği olduğu sürece bu gibi platformlardan bir halt olmaz.

yav he he..söyle netflix'e de çekilsin boşuna gelmişler..
    3mbit ile bile 1080p izleniyor rahatça

Ne izliyorsun milattan kalma dizi ve filmleri mi? Netflix beş kuruş para etmeyen çöp bir platform o içerik ile ayda 1₺ yapsınlar belki üye olurum.

Ben 10 yildan fazladir torrent kullaniyorum hayatinda giremiyecegin sitelere uyeyim upload miktarim 10-15Tb :) download 20 tb.Bi siz biliyorsunuz torrenti yani?

• enparalı 4 kişilik hesaba dahil olabilirim.
  • Arkadaşlar ininal ile açtım hesabı 20tl vardı kartta. iki adet 15.99tl çekim gözüküyor ama bakiye düşmemiş işlem tipi 4899 diyor provizyon mu oluyor bu acaba? İninalda varmıydı provizyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDeviLofDark

Arkadaşlar ininal ile açtım hesabı 20tl vardı kartta. iki adet 15.99tl çekim gözüküyor ama bakiye düşmemiş işlem tipi 4899 diyor provizyon mu oluyor bu acaba? İninalda varmıydı provizyon

o kadar yüksek provizyon olmamalı bakiyede düşmemiş
    hata olmuştur büyük ihtimal
  • NeyimVarKi? N kullanıcısına yanıt
    Valla anlamadım biri Netflix.com diğeri NETFLIX.COM

Ekleme: Netflix'e sordum deneme içindir yansıtılmaz dedi. Zaten 20TL bakiye var 32TL çekim gözüküyor -'ye mi düşecek sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDeviLofDark -- 24 Eylül 2016; 17:38:04 >
  • Merhaba, enpara ile üye olacak 4 kişilik bir gruba üye olmak isterim ben de. Mesaj atabilirsiniz.

• Enparalı gruba üye olurum. Mesaj atabilirsiniz.

• Enpara gruba üye olabilirim. Dahil etmek isteyen mesaj atabilir.

• En paralı grup için bilgi rica ederim

• Ben şu an göremiyorum ben de mi bir sıkıntı var. Bütün türk filmlerini göremiyorum.
  • pc de sayfalar zar zor açılıyor bugün ama içerde tv de bi sanye bile takolma olmadı netflix de hoşuma gitti
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.