Şimdi Ara

netflix..... (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.801
Cevap
62
Favori
88.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • onat kullanıcısına yanıt
    senin kullanıcı adın ve şifreni kullanacaklar
  • Hocam çok güzel yazmışsın bizim tercihimiz muhtemelen 40₺ olan olurdu ailecek veya arkadaşlar ile beraber izlemek için fakat 200gb dan sonra 3mbps veya 5mbps ye düşünce ne 4K ne FHD kalıyor AKK kalkmalı ki insanlarda bunun gibi servislere üye olsun kullansın birçok kullanıcı internet kotasından kullandığı için böyle şeyler kullanmıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezar35

Saydıklarınızı kontrol ettim hepsinde var altyazı. Sormak yerine deneme alabilirsiniz 1 aylık. Kredi kartınızla üye olun eğer beğenmezseniz açtıktan hemen sonra bile iptal edebilirsiniz.

Çoğu meşhur yapımda altyazı var hatta türkçe dublaj var. Viking mesela türkçe dublaj.

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Meşhur Amerikan dizilerinde Türkçe dil desteği olması gayet güzel. İnternet kotasını sömürmese hemen 1 yıllık Netflix abonesi olurum.

İnsanın kendinin arşiv yapması zor ve sıkıcı, hem harddisklere verdiğimiz paraya yazık, hem arama tarama yaptığımız zamana yazık, hem ister istemez torrent günahına bulaşmış oluyoruz, hemde mahallenin korsan filmcisine para kazandırma durumu oluyor ve emeğe saygısızlık yapılıyor. Netflix ile bu olumsuz durumlara elveda diyebiliriz.

-Steam platformu, oyunların korsan pazarına darbeyi vurdu, Türkiye de korsan oyun satın alma ve indirme çok ciddi azaldı.

-Spotify platformu, müziklerin korsan pazarına darbe vurdu, Türkiye de korsan müzik, mp3, vs. satın alma ve indirme çok ciddi azaldı.

-Netflix, Hulu gibi platformlar ilede, sinema ve dizi sektörünün korsan pazarına darbe vurulacaktır. Türkiye de korsan film, korsan dizi satın alma ve indirme çok ciddi azalacaktır.

Tabi internet kotası, Netflix, Hulu, vs. kullanmaya müsade ederse.

• Bende 1 aylık deneme sürecine girdim. Bakalım sonrasında en az HD paketi düşünüyorum.
  • en yüksek paketten aldık arkadaşlarla. ayarlardan en yüksek kalite seçiyorum ama kalite çok kötü. ultra hd yi geçtim bilgisayarda 240p filan görüntü. telefonda 360p civarında. tabi bunlar tamamen tahmini değerler ama kalite o civarda. kaliteli izlemek için başka bişey mi yapıcaz anlamadım bir yardım ediverin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: onat

quote:

Orijinalden alıntı: legolasbride

Biz 4 arkadaş benim hesabı kullanıyoruz.tepe tepe.

Bizde öyle olacağız hocam. Hatta ilk ay bedava tepe tepe kullanacağız.

4 kişi aynı şifre ile, aynı anda, aynı saatte ve zamanda bağlanıp, farklı farklı içerikleri seyredebiliyor mu? Çakışma diye bir şey oluyor mu?

• Virtual Reality kullanıcısına yanıt
    4 kişilik hesap alırsanız çakışma olmaz. Herkes kendi kullanıcı sayfasından istediği izler.
  • Dört kişilik gruba üye olurum. PM atarsanız sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Telefon uygulamasında düzgün pc windows 7 olduğu için uygulamada deneyemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abicim insan bir envanterde bulunan film - diziler için bir bilgi koyar web sitesine. Bakarız neler var neler yok diye değil mi ? Bu nedir...

Sorum ise, Homeland ve The Walking Dead Netflix'te mevcut mu ?
  • Netflix 4lu gruba uye olurum.

• TWD Homeland dizileri de dahil olursa ve diğerleri falan çok iyi olur..Güncel yayınlanmadığından direk Netflix aracılığı ile seyretmem olmaz torrent indiririm ama sonrasında silerim

Ama olur mu ? Anlaşmaları var mı ? Nasıl anlaşabilirler falan hepsi soru işareti ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 24 Eylül 2016; 0:57:36 >
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    İkisi de netflixte mevcut değil. Ücretsiz 1 aylık üyelik açıp da bakabilirsiniz çoğu film var dizilerden de bazıları var diyebilirim benim için yeterli şuanki içerik tabi genişler daha.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adRenaliN57

4 kişilik hesap alırsanız çakışma olmaz. Herkes kendi kullanıcı sayfasından istediği izler.

Bilgilendirme için teşekkür ederim.

• Akk varken netflix benden uzak dursun. Önce filmleri 4k şekilde izleyebileceğim internet gelsin türkiyeye sonra üyelik satın almayı düşünürüm.

• Hızınız 3mbps düştüğünde bile donmadan yüksek kalitede izleme imkanı sunuyor Netflix. :) Youtube da bile izleyemezsiniz o hızla 720p ama Netflix bant genişliği ile çok rahat izlenim sunuyor. TV de wifi ile 0.70 mbps hızla 720p izliyorum düşünün 1mbps bile değil.

Rambo_ft

4k tv'niz yoksa izleyemezsiniz. 4k pakedi aynı zamanda 4 kişilik bir paket kişi başı 10tl yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simplify -- 24 Eylül 2016; 2:24:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezar35

Hızınız 3mbps düştüğünde bile donmadan yüksek kalitede izleme imkanı sunuyor Netflix. :) Youtube da bile izleyemezsiniz o hızla 720p ama Netflix bant genişliği ile çok rahat izlenim sunuyor. TV de wifi ile 0.70 mbps hızla 720p izliyorum düşünün 1mbps bile değil.

Rambo_ft

4k tv'niz yoksa izleyemezsiniz. 4k pakedi aynı zamanda 4 kişilik bir paket kişi başı 10tl yapıyor.

İnanasım gelmedi. O zaman 1 mbit hızla hd izleyebiliyorsak 3 mbit hızla 3k hd izleyebiliriz.

Netflix kotaya takılmıyor mu?

• Kota harcar ama takılmadan izlersiniz. Eğer direk 1080p görüntü isterseniz sadece 1 dakika gibi bir süre bekliyorsunuz sonra takılmadan rahatça izlersiniz. Lan kablosuyla daha rahat olur. Bilgisayarda izleyecekseniz 720p ile 1080p arasındaki farkı çok kalite meraklısı değilseniz anlayamazsınız. 3000 kbps ve aşağısı takılmadan izlettirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Türkiye de AKK rezilliği olduğu sürece bu gibi platformlardan bir halt olmaz.

yav he he..söyle netflix'e de çekilsin boşuna gelmişler..
    3mbit ile bile 1080p izleniyor rahatça
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.