Şimdi Ara

netflix..... (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.801
Cevap
62
Favori
88.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kocapanda

Ben de netflix ortaklaşması var ise katılmak istiyorum ancak aklımda birkaç soru var cevaplarsanız sevinirim. Öncelikle internet hızım 3mbs düştüğünde hala 720p veya 1080p izleyebilecek miyim? Birde ortaklaşmayı nasıl yapıcaz. Cevaplarsanız çok sevinirim boş grup varsa ben de katılmak için adayım :)

3Mbps de genelde 720p izleniyor, bazen 480p ye düşebiliyor ama izleniyor yani donma kopma olayı internetiniz tamamen gitmedikçe olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

HD ortak üyelik düşünüyorum ama yanlış anlaşılmazsa belli bir yaş (30 üzeri) ve eski ve aktif forum üyelerinden oluşacak bir gurup öncelikli tercihim olur (maymun iştahlı heyecanlı arkadaşların macera arayışına dahil olmayı istemediğim için). Deneme üyeliği açtım, Stranger Things dizisini izliyorum, çok beğendim. TR opsiyonlu içerik sürekli artıyor gördüğüm kadarıyla. Türkiye'ye bariz bir yatırım yapılıyor (gecikmiş olsa da!) o yüzden bu iş daha da büyüyecek ve TR arşiv genişleyecektir mutlaka.

Gruba dahil olabilirim. 2 Arkadaş daha eklenirse başlayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qx5 -- 8 Ağustos 2016; 21:38:45 >
  • Sistem güzel ayrıca bundan birkaç ay önce baktığımda Dexter'da Sherlock'ta altyazı yoktu şimdi var. Tabii hala altyazı sıkıntısı tam olarak bitmemiş House Californication gibi dizilerde yok mesela. Ama böyle devam ederse parasını hak edecek seviyeye gelir biraz daha beklemek lazım oturması için.

Vpn konusu çok sıkıntı ben Dünyaya açılmadan önce istediğim vpn ile istediğim ülkenin içeriğini izliyordum sonra banlamaya başladılar. Şimdi vpnler yeni adres alınca birkaç gün idare ediyor ama sonra netflix tespit edip banlıyor. Netflix'in bu konuda geri adım atacağını da zannetmiyorum.
  • turanugur kullanıcısına yanıt
    VPN ile girişe İzin VERİLMEDİ. Kullandığınız VPN sürekli ip değiştirir ve bu Ipleri Netflix sistemi görür ve engeller. Engelleyene kadar olan süre zarfında izleyebilirsin. Netflix sürekli vpn engelleme ile uğraşıyor yani çok popüler bir vpn kullanırsanız mesela zenmate ya da hotspot shield girmeniz imkansızdır.
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt
    Netflix Türkiye'ye erişim açtığı günden bu yana destek veriyor sadece yavaş yavaş. Çünkü bütün ülkelere açtı sadece Çin'e açılmadı. Bütün ülkelere yetişmeye çalışıyor bence biraz sabır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qx5

quote:

HD ortak üyelik düşünüyorum ama yanlış anlaşılmazsa belli bir yaş (30 üzeri) ve eski ve aktif forum üyelerinden oluşacak bir gurup öncelikli tercihim olur (maymun iştahlı heyecanlı arkadaşların macera arayışına dahil olmayı istemediğim için). Deneme üyeliği açtım, Stranger Things dizisini izliyorum, çok beğendim. TR opsiyonlu içerik sürekli artıyor gördüğüm kadarıyla. Türkiye'ye bariz bir yatırım yapılıyor (gecikmiş olsa da!) o yüzden bu iş daha da büyüyecek ve TR arşiv genişleyecektir mutlaka.

Gruba dahil olabilirim. 2 Arkadaş daha eklenirse başlayalım.

Ben de dahil olabilirim. Uzun süreli bi abonelik olacaksa. Yıllık şeklinde

• Hızım 3'e düştü youtubede 720p videoyu rahatlıkla izlerken netflixte pixel sayıyorum bir çözümü falan var mıdır ?
  • Grubu bu arkadaş kuracak @Marjinal01 , nasıl kurulur nasıl kullanılır şu an bende bilmiyorum. Arkadaş konuya daha fazla açıklama yazarsa sevinirim.
  • qx5 kullanıcısına yanıt
    Fikir benden çıktı ama ben belki başka bir arkadaş açar ben de katılırım diye düşünmüştüm 😁. Her neyse şimdi şu ana kadar bu teklifle ilgilenen sen ve Mezar35 nickli arkadaş var, 3 kişi olduk yani, 4 olmamız lazım 1 sağlam kalıcı arkadaş daha lazım. Ben bu işi öyle 1-2 aylık düşünmüyorum çünkü Allah'tan bir mania çıkmazsa en az bi 6 ay gideriz baktık sistem düzgün işliyor, gurup sağlam devam ederiz. Gurup kurma konusunda en ufak bir bilgim yok ama fikrim var. Bir kişi hesabı açıyor, 4 kişi aylık ücreti eşit bölüşüyor, hesabı da ortak kullanıyor sanırım. Doğru mudur?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    @
    efruz
    Bu arkadaşta katılım isteğini belirtti. Grubun nasıl kurulduğuna dair fikrim yok, işin teknik kısmını siz bize anlatın bizde sizin göndereceğiz hesap numarasına parayı gönderelim.
  • qx5 kullanıcısına yanıt
    Bir kişi hesap açıp kredi kartıyla ödeme yapıyor, mail şifre yazıp giriş yaptıktan sonra kullanıcı seçme sayfası geliyor. Hesaba kişi ekleme de burdan yapılıyor. Herkes kendi adına tıklıyor böylelikle kimsenin izlediği kimseye karışmıyor.

• adRenaliN57 kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim.
  • quote:

Fikir benden çıktı ama ben belki başka bir arkadaş açar ben de katılırım diye düşünmüştüm 😁. Her neyse şimdi şu ana kadar bu teklifle ilgilenen sen ve Mezar35 nickli arkadaş var, 3 kişi olduk yani, 4 olmamız lazım 1 sağlam kalıcı arkadaş daha lazım. Ben bu işi öyle 1-2 aylık düşünmüyorum çünkü Allah'tan bir mania çıkmazsa en az bi 6 ay gideriz baktık sistem düzgün işliyor, gurup sağlam devam ederiz. Gurup kurma konusunda en ufak bir bilgim yok ama fikrim var. Bir kişi hesabı açıyor, 4 kişi aylık ücreti eşit bölüşüyor, hesabı da ortak kullanıyor sanırım. Doğru mudur?

Valla ben kullanmak isterim, fakat şu anda deneme üyeliğine yeni başladım. Önümüzdeki ay grup kurulma girişimi olursa dahil olurum.

• deserthawk D kullanıcısına yanıt
    Ben de o şekilde düşünüyorum, 10 gün kadar önce açtım ben de deneme üyeliğini. Diğer arkadaşlarca da uygunsa, bitince başlatırız inşallah. Evdeki TV de yüklü uygulama varmış, 2-3 gündür TV den izliyorum oldukça güzel bir platform. Yalnız TV den izlerken görüntü kalitesinin nasıl ayarlanacağını bulamadım, belki uygulamadan kaynaklanıyordur. Ya da acaba bilgisayardan yapılan ayarlar tüm cihazlarda da geçerli mi oluyor? Bir de şunu merak ediyorum; 4 kullanıcılı durumda, kullanıcıların her biri farklı ayarlar uygulayıp kullanabiliyor mu? Mesela bir arkadaşta UHD TV vardır, o görüntü ayarını 4K yapar izler, bende HD TV vardır ben 1080 yapar izlerim gibi.
  • quote:

Ben de o şekilde düşünüyorum, 10 gün kadar önce açtım ben de deneme üyeliğini. Diğer arkadaşlarca da uygunsa, bitince başlatırız inşallah. Evdeki TV de yüklü uygulama varmış, 2-3 gündür TV den izliyorum oldukça güzel bir platform. Yalnız TV den izlerken görüntü kalitesinin nasıl ayarlanacağını bulamadım, belki uygulamadan kaynaklanıyordur. Ya da acaba bilgisayardan yapılan ayarlar tüm cihazlarda da geçerli mi oluyor? Bir de şunu merak ediyorum; 4 kullanıcılı durumda, kullanıcıların her biri farklı ayarlar uygulayıp kullanabiliyor mu? Mesela bir arkadaşta UHD TV vardır, o görüntü ayarını 4K yapar izler, bende HD TV vardır ben 1080 yapar izlerim gibi.

ben kalite ayarlama yerini tvde de pcde de göremedim,cihaz bağlantı hızına göre ayarlıyor onu test ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Eski uyeyim. Ortak olabilecegim uyelik ariyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ayarları sadece web sayfasından girdiğinizde yapabiliyorsunuz ve tüm profillerde aynı ayarlar geçerli oluyor. Kaliteyi maksimuma getirin. Zaten hızınıza bağlı olarak otomatik ayarlanıyor. 4K izleyebilecek durumda olan 4K izler, daha düşük hızları olanlar daha düşük ayarda görüntü alır yani ekstra bir şey yapmaya gerek yok sadece ayarlardan görüntü ayarını en kaliteliye yükseltin.

• Popcorn Time'ın paralısı?
  • Kat ve toretz kapatildiktan sonra torrente siki takip gelmeye basladi. Korkarim ki yakin zamanda indirecek torrent sayfasi kalmayacakm lutfen zamunda bilmem ne demeyim. Kat'a bile bir sey olmaz derdik. Siteyi 1 gunde indirdiler. Caresiz hissedersem netflix alacagim. Ancak cift altyazi ve amerika icerigini getirirlerse uzun sureli abonelik bile alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olgi -- 12 Ağustos 2016; 11:28:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    eğer grupda eksik varsa bende dahil olabilirim bende 6 aylık üyelik düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.