Şimdi Ara

netflix..... (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.801
Cevap
62
Favori
88.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Netflix hiç kullanmadım Dizibox yetiyor şimdilik ama hani diyorum madem bu işi yapıyor ve para kazanmak istiyorsun en azından Türkiye de izlenilen en çok takip edilen GOT yok ise başka söze de gerek yok.
  • tanercskn kullanıcısına yanıt
    herkesin ihtiyacı-beklentisi farklıdır. bir şekilde karşılıyorsanız ne mutlu size. nitekim herkesin hayatına kimse karışamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 kişi öyle 10 tl'ye geliyorsa ben de katılmak isterim.10 lira neye vermiyoruz ki en azından orjinal içerik kullanalım.440 adet TR altyazılı içerik varmış,zamanla artar zaten.

Güvenilir,iptal etmeyecek kişiler aranıyor.
  • Netflix kendi yapimi olan diziler haric ayni anda sunmuyor... yani game of thrones'u verse bile sezon bitmeden o sezonu vermiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: stranger32

Netflix kendi yapimi olan diziler haric ayni anda sunmuyor... yani game of thrones'u verse bile sezon bitmeden o sezonu vermiyor...

maben de ekleme yapayım amerika türkiye farketmiyor, eğer gün gününe dizi seyredecekseniz (netflix originals - kendi dizileri hariç) aradığınız yer netflix değil
  • 4K üyeliğe uzun süre katılırım. Her ay istenilen hesaba eft mi yaparım .
    Selamlar
  • Abi bırakın netfilixi blutv öneririm. içinde binlerce yerli yabancı içerik var. eski sevdiğimiz yerli diziler bile mevcut.
    ilk ay beleş sonra aylık 8 tl..
    Android uygulaması mevcut. Bende 120 Ekran Android Philips Led tv var. Kurdum uygulamayı aldım elime kumandayı oh dünya varmış

www.blutv.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelyus -- 12 Mayıs 2016; 1:50:54 >
  • Angelyus kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Blutv bende de var. Görüntü kalitesi düşük.
    Netflix 4K bir yayın izleyin. Söylediğimi daha iyi anlayacaksınız.

• Takımı tamamladınız mı?
    4K için takıma katılırım...

• ocean72 kullanıcısına yanıt
    evet,4 kişi bulduk.
  • TR altyazı çok sevdiğim Bates Motel dizisi için gelmiş görünüyor ama bölümü açınca TR subtitle yok.
  • tanercskn kullanıcısına yanıt
    game of thrones dizisi 100 yıl da geçse netflix e gelmez aga, beklemeyin boşuna. niye mi; çünkü GOT hbo nun yaptığı bir dizi. hbo ise 72 yılında kurulmuş, milyonlarca abonesi olan, paralı bir amerikan kanalıdır. GOT tan önce de efsane dizileri bulunmaktadır. zaten bir diziyi hbo yapıyorsa direk izle. ne GOT ne de diğer HBO dizileri rakip platformda yayınlanmaz anlayacağınız. artı hulu ve amazon da amerikada film ve dizi yayınlayan netflix e rakip platformlardır. bunların da kendilerine yaptırdığı diziler de orda kalacaktır başka yere geçmeyecek. örnek olarak 11.22.63 hulu ya yapılmış sağlam bir yapım.Mozart in the Jungle ise amazon için yapılmış benim sevdiğim bir dizidir. netflix deki narcos, jessica jones, dare devil, sense 8, marco polo gibi dizilerde sadece netflix den izlenecek. tabi başka ülkedeki paralı bir kanal yayın haklarını satın alabilir bütün dizilerin.. digitürk ün house of cards, 11.22.63 ve GOT u satın alması gibi:))

• turanugur kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim.
  • 4 kişilik 4k üyeliğini açtım.İsteyen,uzun süre devam etmeyi düşünen arkadaşlar pmden ulaşabilir.2 kişilik yer var.
    4 kişiyi doldurursak ilk ay indirimli olacak enparalıyım.

Edit :Grup doldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basmane -- 9 Haziran 2016; 15:39:08 >
  • Kodi ile Netflix eklentisini kullanan var mı? Kodi'nin altyazı indirme özelliğinin bu eklentide kullanılabilir olup olmadığını merak ediyorum.

https://www.tvaddons.ag/kodi-addons/show/script.program.androidnetflix/
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyukbang

Kodi ile Netflix eklentisini kullanan var mı? Kodi'nin altyazı indirme özelliğinin bu eklentide kullanılabilir olup olmadığını merak ediyorum.

https://www.tvaddons.ag/kodi-addons/show/script.program.androidnetflix/

Araştıdığım kadarıyla olmuyormuş. Netflix sadece kendi player'ıyla oynatıyormuş. Bu eklentide sadece o player'ı çalıştırıyor, kodi player'ıyla oynatmıyor.
  • 4k için ben de gelebilirim grup sağlam olacaksa

• enparası olan varsa

4k ya bende gelebilirim.

12 Euro =
    39,4652955 Türk Lirası

40 tl nin yarısı enpara ile geliyor 20 tl. 20/4 kişi = aylik 5 tl yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basmane

4 kişilik 4k üyeliğini açtım.İsteyen,uzun süre devam etmeyi düşünen arkadaşlar pmden ulaşabilir.2 kişilik yer var.
    4 kişiyi doldurursak ilk ay indirimli olacak enparalıyım.

5 liradan 6 aylık peşin verebilirim hocam.
  • apathetic kullanıcısına yanıt
    2 kişilik yerimiz var hocam uzun süreli düşünürseniz bekleriz.
    Edit :Grup doldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basmane -- 9 Haziran 2016; 15:36:44 >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.