Şimdi Ara

Netfilx Grup Kuruyorum Toplanın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yarı yolda kalmamak için kendimce düşündüğüm bir şartım var. 6 şar aylık olarak yani 6 ayda bir ücreti peşin alınacaktır. Lütfen bunu art niyetli olarak düşünmeyin.
    WhatsApp ve Dm den iletişime geçebilirsiniz...

Netflix-Amazon Prime-Gain-Disney+ - Exxen-BlueTV
    Üyeler
    @Mustafabldk

KURALLAR
    Netflix için gene kesinlikle hesap satmıyorum hesaplarda ki 1 profil yani Netflix grubu kurmuş gibi 1 profil satıyorum dediğim gibi kesinlikle hesap satmıyorum ve hiçbir ödeme ne çalıntı kredi kartı nede çalıntı herhangi bir şeyler yapılmıyor bu konuda içiniz rahat olsun.

-Ücret iadesi yapılmamaktadır.
    -Ödeme yapıldığı taktirde 24 saat içerisinde bilgileri bana ulaştığınız iletişim kanalı üzerinden gönderilmektedir.
    -Ödeme gelmeden hesap bilgisi verilmemektedir.
    -Herhangi bir hakaret, aşağılamada bulunan ya da oluşan sorunu bana iletmeden konu üzerinden bildiren müşterilerin 2 kere uyarılır ardından hizmeti sonlandırılır, iade yapılmaz.
    -Ödeme yapıldıktan sonra iade yapılmaz.
    -Kullanıcılar söylediğim şartlara uymazlar ve tespit edilirlerse sorgusuz sualsiz hizmetleri iptal edilir, Ücret iade edilmez.

Hesaplarda bir sorun oluşursa hiç merak etmeyin size yeni bir hesap vereceğim.

Ödemeleri Denizbank üzerinden IBAN ile alıyorum.

Şuan Aylık Ödeme 140 TL

WhatsApp iletişim: wa.me/+905423693060

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 2 Aralık 2023; 17:18:6 >

• İlgili arkadaş teşekkürler Mustafa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Slm hepsini mi veriyorsun inat tv gb yoksa tek tek platformlara ortak mı ben varım numaranızı atarsınız cok anlamıyorum tv ve cocuk Netflix oncelıkle olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizimde gruptan iki kişi ayrıldı ben de iki kişi arıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.