Şimdi Ara

Netcity WISP/FSO [Kahramanmaraş] Kullananlar Kulübü (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
3
Favori
31.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BaREoN

hocam ISS sisteminde nekadar çok abonen olursa fiyatları okadar çok aşağıya çekebilirsin bizim şuan kahramanmaraşta yaklaşık 10.000 abonemiz var ve tamamen kendi alt yapımızla internet veriyoruz bunu Türkiye de yapan başka bir operatör yok Turknet TTnet alt yapısı kullanarak tan bu hizmeti veriyor örnek verir isek arıza karşısında hiçbir muhattabınız yok arıza kaydı alınan müşterilere de Türktelekomdan gelirler. ve Turknet müşterilerine aslında bir hizmet sunmuyor sadece komisyonculuk yapıyor bizim hedefimiz şuan Kahramanmaraş ta müşterilerimize mümkün olan eniyi hizmeti vermek şu an 3,5 yıllık bir şirketiz emin olun müşteri portföyümüz 2 katına çıktığı zaman bizimle Kahramanmaraş ta yarışacak operatör yok elimizden gelenin en iyisini yapamaya çalışıyoruz.
    Hocam öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Bizim demek istediğimiz sadece Turknet değil hocam, millenicom, netspeed gibi firmalar çok uygun fiyata internet satışı yapıyorlar. Hangi sıfatla yaptıkları benim için çok önemli değil ama fiyatları uygun mu? Uygun.

Ben elimden geldiğince memleketimin firmasını kullanmaya ve desteklemeye çalışırım ancak daha 3 ay önce yeni bir zam gelmişken sınırsız paketlerin bu fiyattan çıkması hiç iyi olmadı. Benim kardeşim yılbaşından önce 24 mbit interneti 65 liraya 2 yıl kontrat yaptı Türk Telekom dan bağlattı.

Demek istediğim farklı bir formül geliştirmeniz gerekiyor (taahhüt gibi) yada sürümden kazanma denen bir şey var onu deneyebilirsiniz. Ben bir çözüm bulacağınızı vasrasayarak bir süre daha aboneliğime devam edeceğim. Umarım her şey çözülür.

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BaREoN B kullanıcısına yanıt
    AFYON
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    hocam maraş neredesin desiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

hocam maraş neredesin desiniz ?
    Onikişubat

2003 de kaldığım yer
  • Netcity WISP/FSO [Kahramanmaraş] Kullananlar Kulübü

Fiyatlarımız şimdi birazdaha makul düzeylerde diğer operatörlere göre Netcity WISP/FSO [Kahramanmaraş] Kullananlar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaREoN -- 11 Şubat 2019; 12:10:45 >

• Neresi makul ? Diğer illerde daha uygun bizim ilde de hazarnet daha uygun. El Mahkum diye yapılan zamlara bak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMK46 -- 19 Aralık 2019; 20:25:19 >
  • ben netcity kullanıcısıyım ama şöyle bir sorunum var,
    1.5 aydır internetimi sabit ip de kullanıyorum ve modeme res atmama veya fabrika ayarlarına cevirmemem ragmen bu ip hiç degişmedi ve oynadıgım oyunda bu ip yüzünden hatalar alıyorum. cok kez aramama ragmen bu sorunuma bir çözüm bulunmadı. diğer firmaların modemlerinde hiçbir şekilde böyle bir sorunla karşılaşmadım ama ilk defa k.maraş'ta netcity ile karşılaştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cruzer* -- 25 Mart 2019; 20:25:21 >
  • Cruzer* kullanıcısına yanıt
    merhaba ismim süleyman 0533 168 30 00 nolu telefondan bana ulaşırsan yardımcı olmaya çalışırım
  • Cruzer* kullanıcısına yanıt
    Bende hazarnetteyim aynı şekilde statik ip var. Bunun nedeni başlıktada yazdığı üzere WISP/FSO lazer teknolojisi/wifi teknolojisi kullanarak kablosuz bağlantı yapılmasındandır. Kablolu altyapı olmadığından maalesef buna benzer firmalarla idare ediyoruz. Ayrıca yine alıcı verici vasıtasıyla yapıldığından ping değerleri oyunlarda diğer operatörlere göre bir tık yüksek oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMK46 -- 19 Aralık 2019; 20:24:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Hocam öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Bizim demek istediğimiz sadece Turknet değil hocam, millenicom, netspeed gibi firmalar çok uygun fiyata internet satışı yapıyorlar. Hangi sıfatla yaptıkları benim için çok önemli değil ama fiyatları uygun mu? Uygun.

Ben elimden geldiğince memleketimin firmasını kullanmaya ve desteklemeye çalışırım ancak daha 3 ay önce yeni bir zam gelmişken sınırsız paketlerin bu fiyattan çıkması hiç iyi olmadı. Benim kardeşim yılbaşından önce 24 mbit interneti 65 liraya 2 yıl kontrat yaptı Türk Telekom dan bağlattı.

Demek istediğim farklı bir formül geliştirmeniz gerekiyor (taahhüt gibi) yada sürümden kazanma denen bir şey var onu deneyebilirsiniz. Ben bir çözüm bulacağınızı vasrasayarak bir süre daha aboneliğime devam edeceğim. Umarım her şey çözülür.

Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Netcity devam ediyor musunuz yoksa TT mi devam ?

• MMK46 M kullanıcısına yanıt
    Maalesef Netcity hala. Altyapı olmadığı için mecburen kullanıyorum ama oyunlarda ping sorunu yaşamadım, 80 - 60 arası.

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Maalesef Netcity hala. Altyapı olmadığı için mecburen kullanıyorum ama oyunlarda ping sorunu yaşamadım, 80 - 60 arası.
    Online oyunlarda mı 60-80 arası ? Benim hazarnette Online oyunlarda ping değerim 80-150 arası oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMK46 -- 20 Nisan 2019; 10:41:51 >
    Evet CS GO oynuyorum. Bir ara 50'leri bile görüyordum hatta ama yılbaşından sonra bi tık arttı şuan 60 - 80 arası.
    Akşamları genelde yoğunluktan çok farkediyor sizde akşamları ping ve mbps değerleri nasıl ?
    Akşamları da aynı hocam bir sorun yaşamıyorum neyse ki ping tarafında. Ama gereğinden fazla pahalı ve hız yetersiz.

Malesef öyle bizim millete yeter ki fırsat verme.
    o fiyatlara superbox alınır 12 MBps çok pahalı
  • Tekirdağ'da Nimanet kullanıyordum, 8 Mbit 40 TL, 12 Mbit 55, 16 Mbit 85 TL. Performans olarak da gayet iyi. Fiyatlar gerçekten yüksek. Altyapı yok diye satabiliyorlar ama altyapı gelince sıkıntı. Benim buraya da Vodafone fiber hizmet vermeye başladı. Ben de 80 TL'ye 24 Mbit paket aldım. Bir yıl sonra 10 TL zamlanacak ama sıkıntı değil. Nimanet 24 Mbit rekabet edecek bir paket etkinleştirseydi hiç geçmezdim ama onlar paketi ayarlayana kadar...
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    Hocam vodafone nasıl ping filan iyi mi ? Vodafone fiber modem nokia veriyormuş.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.