Şimdi Ara

NETBOOK KENDİLİĞİNDEN AÇILIYOR, YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar netbook un güç kablosu takılıyken kapattığımda, hemen 2 saniye geçmeden kendiliğinden
    açılıyor. Bu konuda neler önerebilirsiniz acaba? Markası medion e1210 , teşekkürler.

• BU KONU HAKKINDA AKLIMA KÖTÜ ŞEYLER GELİYOR SAKIN SENİN LAPTOP A BÜYÜ YAPILMIŞ OLMASIN BİR HOCAYA GÖTÜR DERİM
  • vistamı yüklü cihaza
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdarmacit

vistamı yüklü cihaza

xp home yüklü.
  • su dediğimi yap yine tekrar geri açılcakmı bi bak kardeşim
    ctrl+alt+del yap
    cıkan dosyadan bilgisyarı kapata ctrl ye 3 saniye basılı tutarak mause ile kapat de bilgisayarı hızlı bi şekilde kapatıyo
  • quote:

su dediğimi yap yine tekrar geri açılcakmı bi bak kardeşim
    ctrl+alt+del yap
    cıkan dosyadan bilgisyarı kapata ctrl ye 3 saniye basılı tutarak mause ile kapat de bilgisayarı hızlı bi şekilde kapatıyo

ok hemen deneyeyim.
  • Kapatma tusu sakın restart olrak ayarlanmış olmasın. Eger vısta kullanıyorsan boyle sorunlar cok oluyor. Masaustune sağ tus yap özelliklerden guc denetımıne gır orda kapatma tusunu ayarlayabılıyorsun
  • BU YAZDIKLARIM OLMAZSA SORUN PİL ŞARJ DEVRESİNDE BİR SORUN OLABİLKİR POWER TUŞUN TAKILI KALMIŞ OLABİLİR YADA elektirk kacagından ve anakarttaki sorunlardan kaynaklanabilir bu durumda bence dizüstü olduğu için bayisine götürmeni tavsiye ederim donanımsal bir soruna benziyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: kenai

quote:

su dediğimi yap yine tekrar geri açılcakmı bi bak kardeşim
    ctrl+alt+del yap

ok hemen deneyeyim.

Ne yazık ki yine açıldı.
  • yazdığı modelin power tuşu takılmaz cumpas kasalı bilgisayarlarda olur o
  • kenai şimdi internet bağlantını kes sonra bilgisayarı kapa bi daha açılıyomu bak.bilgisayarın yeniden başlamasının çok sebebi var.sorunun yazılımsal mı donanımsal mı olduğunu anlamak için bunları denememiz gerek
  • quote:

Orjinalden alıntı: cumpas

BU YAZDIKLARIM OLMAZSA SORUN PİL ŞARJ DEVRESİNDE BİR SORUN OLABİLKİR POWER TUŞUN TAKILI KALMIŞ OLABİLİR YADA elektirk kacagından ve anakarttaki sorunlardan kaynaklanabilir bu durumda bence dizüstü olduğu için bayisine götürmeni tavsiye ederim donanımsal bir soruna benziyor

Son çare olarak xp yi tekrar kurup fabrika ayarlarına döndüreceğim. Belki düzelir.
  • kenai bi bekle önce dediklerimi yap
  • quote:

kenai şimdi internet bağlantını kes sonra bilgisayarı kapa bi daha açılıyomu bak.bilgisayarın yeniden başlamasının çok sebebi var.sorunun yazılımsal mı donanımsal mı olduğunu anlamak için bunları denememiz gerek

Onu daha önce denemiştim sonuç yine aynı. güç kablosu takılı olmadığı zaman makineyi kapattığımda kendiliğinden açılmıyor. işin içine güç kablosu girince olan oluyor.
  • quote:

kenai bi bekle önce dediklerimi yap

Ok üstad bekliyorum, ilgine çok teşekkür ederim.
  • ben güç kablonu demiyorum.modemini kapa yani cihaz modemden sinyal almasın ve sonra bilgisayarı kapa.bu konularda oldukça tecrübeliyim arkadaşım güven bana
  • quote:

ben güç kablonu demiyorum.modemini kapa yani cihaz modemden sinyal almasın ve sonra bilgisayarı kapa.bu konularda oldukça tecrübeliyim arkadaşım güven bana

Dostum o dediğini yaptım sonuç aynı, ben ayrıca yine güç kablosundan bahsetmişim. İnternet kablo ile bağlı onu da çektim denedim, yine açıldı. Acaba virüs vs olabilirmi?
  • virüs olamaz.bilgisayarı alalı ne kadar oldu ve ne kadar zamandır bunu yapıyo
  • quote:

virüs olamaz.bilgisayarı alalı ne kadar oldu ve ne kadar zamandır bunu yapıyo

Alalı çok olmuyor 4 martta almıştım daha. Bunu yaptığını dün farkettim.
  • bu farkedilcek bişey yeni başlamış yapmaya o zaman bios ayarlarına girip fabrika ayarlarına alıp kaydetip cık.belki biosa filan girmişindir.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.