Şimdi Ara

NETBONE [ANA KONU] - 109,90 ₺'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- 1000Mbps'e kadar Sınırsız-KULLANICI KULÜBÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
4
Favori
3.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda kullanmaya başladığım netbone firmasının ana konusu olmadığı için açıyorum. Fiyatlar aşağıda ve linkte mevcut. Kendim 200 mbitlik kullanmaktayım. Müşteri hizmetleri ilgili. Telefonla ulaşabişiyorsunuz. Faturayı havale ile ödeyebiliyorusunuz. Yakın zamanda bankalara fatura ödeme kısmı açılacakmış. Farklı operatörlerden geçişlerde para ödemiyorsunuz. Sıfırdan kurulum bedeli 400 ₺ olarak belirlenmiş.

https://www.netbone.com.tr/

NETBONE [ANA KONU] - 109,90 ₺'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- 1000Mbps'e kadar Sınırsız-KULLANICI KULÜBÜ

• fiyatları iyiymiş bağlantı kalitesi de iyiyse tabi

• dns çalışıyor mu?

• 1000 mbit bağlantıyı en ucuz veren firma bildiğim kadarıyla. Bağlantı tamamen altyapıya bağlı. Gıbırnette çok fazla kesinti oluyordu. Netboneda sorun yaşamadım henüz.

@4Vagrant google dns ve warp kullanıyorum sorun yaşamadım

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

Sorun şu ki yarın bu firma zam yaptığında 100mbit dusemiyorsunuz. Baska firmaya geçtiğinizde de düşemiyorsunuz abonelik kapatip tekrar acmak lazim. Mantikli zamlar gelecegini bilsem gececegim fakat 120 lira 100mbit tatli geliyor. Netmandayım ben de

• 4Vagrant kullanıcısına yanıt

hocam ucuz birşey yok ki. bakacağız artık

• Zam miktarının belli olmasını bekliyorum. Eğer yine uygun kalırsa hemen 1000Mbps paketine geçeceğim Turknet'ten.

• Kurulum ve aktivasyon 400 TL kazığı var bunu da unutmayın.

Netman dan memnun değil misiniz hocam
  • Pandemic kullanıcısına yanıt

Başka ISS'den geçişlerde yokmuş sanırım.

• Kiymalipide kullanıcısına yanıt

Evet yok diye biliyorum

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

Hocam zam hakkında bilgi geldi mi? Geldiği zaman bilgilendirir misiniz lütfen?

• 200-500-1000mbit paketleri acayip zam yiyecek, issler arası geçiş için 3 ay zorunluluğu var bilginiz olsun.

• curky C kullanıcısına yanıt

Zam ne zaman gelecek, ne kadar gelecek hiçbir yerde bilgi yok. Tarih verilse de ona göre biz de plan yapsak. 500Mbps 350 civarı olursa düşünmeden geçilir.

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt

Dns çalışmıyor, ping-hiz-kesinti vs durumlari acisindan memnunum fakat divxplanet icin bile vpn gerekince kullanım açısından zor oluyor

Anladım bu ufak iss'lerde sorunsuzu yok sanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

Dns çalışmıyor, ping-hiz-kesinti vs durumlari acisindan memnunum fakat divxplanet icin bile vpn gerekince kullanım açısından zor oluyor

Çoğu yasaklı siteye vpn vs olmadan girebiliyorum ben

• Güncel bilgi aldım Ağustos ayında zamlanacakmış mevcut aboneler dahil.
  • Birkanbey kullanıcısına yanıt

Kaç para diyorlar?

• kullanan varmı?olumlu yada olumsuz mesaj yazılmamış

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.