Şimdi Ara

NETATMO TERMOSTAT PAYLAŞIM (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.753
Cevap
89
Favori
213.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • an itibariyle apple store tr den verdiğim siparişim iptal edildi :( Tedarik edemediler maalesef. 40 günü geçti bekliyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: nofearl

Termostat ayarlarında 0.1 hassaslığı 0.2 yapıp kaydedin, sonra tekrar 0.1 yapıp kaydedin.

%100 emin değilim ama reset attıktan sonra 0.1 gösterse de 0.2 kalıyor galiba.

Alıntıları Göster

Aynen dediginiz gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nofearl N kullanıcısına yanıt
    Valla doğruymuş teşekkürler düzeldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Peteklerin soğuması 0.1 0.2 hassasiyet gozetmesi. 0.1+0.2 e bir de durduktan sonra 0.3 artıyor dersek ortada yarım dereceden fazla fark oluşuyor, haliyle tekrar -0.1 olana kadar soğuyor, gerçekten öğrense fark olmayacak hiç.

• Bana da yüklediler 222 ve 75v'leri. Bakalım güzel öğrenebilecek mi? Ama şunu dediler; kardeşim bunu her yerde yaymayın, biz sürekli manuel olarak birilerine yuklemek zorunda değiliz, lütfen :D Artık ne kadar talep eden olduysa bunalmışlar sanırım :D

• Dun aksam saat 22.30’dan itibaren sicakligi 22,5’a cektim. Boyle yapinca da tum gece kombi yanmadi. Sabah 6.15’de hic durmadan yanmaya basladi. Gece kombiyi kapatmis gibi oldum aslinda. Bu durumda daha cok yakmis olmuyor muyum? Şu sicaklik makasina bir cozum bulmam lazim.

Optimum araligin ne olmasi gerektigiyle alakali yabanci kaynaklara da baktim ama bir sey bulamadim. Her yerde sadece yazan “gece kombiyi kapamayın, kısın”. Ben makası 2.5 dereceye cikarinca kapatmış gibi oluyorum.
    NETATMO TERMOSTAT PAYLAŞIM

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkLea

Dun aksam saat 22.30’dan itibaren sicakligi 22,5’a cektim. Boyle yapinca da tum gece kombi yanmadi. Sabah 6.15’de hic durmadan yanmaya basladi. Gece kombiyi kapatmis gibi oldum aslinda. Bu durumda daha cok yakmis olmuyor muyum? Şu sicaklik makasina bir cozum bulmam lazim.

Optimum araligin ne olmasi gerektigiyle alakali yabanci kaynaklara da baktim ama bir sey bulamadim. Her yerde sadece yazan “gece kombiyi kapamayın, kısın”. Ben makası 2.5 dereceye cikarinca kapatmış gibi oluyorum.

evin ısınıp soğuma aralığını izleyin ona gore max 1 derece fark koyun

• quote:

Orijinalden alıntı: erolalper

Bana da yüklediler 222 ve 75v'leri. Bakalım güzel öğrenebilecek mi? Ama şunu dediler; kardeşim bunu her yerde yaymayın, biz sürekli manuel olarak birilerine yuklemek zorunda değiliz, lütfen :D Artık ne kadar talep eden olduysa bunalmışlar sanırım :D

222'ye geçenlerde durum nedir peki arkadaşlar? Fark gören oldu mu?

• Arkadaşlar Bosch 2300i kombi için termostat arıyorum.Yardımcı olabilecek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkLea

Dun aksam saat 22.30’dan itibaren sicakligi 22,5’a cektim. Boyle yapinca da tum gece kombi yanmadi. Sabah 6.15’de hic durmadan yanmaya basladi. Gece kombiyi kapatmis gibi oldum aslinda. Bu durumda daha cok yakmis olmuyor muyum? Şu sicaklik makasina bir cozum bulmam lazim.

Sizin yerinizde olsam gece 22,5 gündüz 23,5 yaparım. Ben gece 21.5 ve gundüz 22 olarak kullanıyorum. Siz deteğin dediklerine bakmayın, 2-3 derece fark yapılır mı hiç, hepimizin termostatı yarım derece 1 derece farklarla öğrendi zamanında, belki daha uzun sürdü ama öğrendi.

• erolalper E kullanıcısına yanıt
    Başlatan benim neredeyse bir tek bana yüklemediler :)) sen geneli bekle ayrıcalık yapamayız diyorlar :)

• DarkLea kullanıcısına yanıt
    Yalnız yalıtımın çok iyiymiş Başkan benim ev olsa on kere inerdi 22.5 e

• huzey H kullanıcısına yanıt
    Twitter dan eylemlere katıldın mı sen :D

• Mustaka89 kullanıcısına yanıt
    50 tane mesaj attım:)

• Mustaka89 kullanıcısına yanıt
    Güncellemeyi alan cihazların öğrenme sonundaki çalışma şekli çok önem kazandı, otoban gibi grafik bekliyorum senden :))

• kayıboyu11 kullanıcısına yanıt
    İnşallah abi ya :D

• huzey H kullanıcısına yanıt
    Gönderilerin altına evde bebek var verin güncellemeyi artık, güncellenmeyeceksiniz ürünü geri alın daha ucuzlarını alırım vs yazdım bence sende bi dene sadece güncelleme nerde kaldı yazma her yeni gönderiye yaz

• 1 ayın sonunda bugün ileri düzeye geçti. Versiyon 210 bakalım nasıl çalışacak.

• Benimde röle öğlene doğru 222 versiyona geçti termostat aynı 72 de. yaklaşık 60 saatte ileri moda geçti roleyi sifirladiktan sonra. Biraz çalışsın bakalım versiyon güncellemesi ise yarıyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: neduda

Benimde röle öğlene doğru 222 versiyona geçti termostat aynı 72 de. yaklaşık 60 saatte ileri moda geçti roleyi sifirladiktan sonra. Biraz çalışsın bakalım versiyon güncellemesi ise yarıyor mu

3 gün bile dolmadan ileri moda mı geçti? Çok ilginç ve süper :) -0.2 de yanıp +0.2de durmuyorsa sorun geçmiş demektir, bir bakın bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erolalper -- 20 Kasım 2020; 13:12:22 >
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.